Francijā    Šveicē     Dodies uz valodu nometni ārzemēs un izbaudi to, apskatot pasauli, iegūstot jaunus draugus un uzlabojot savas svešvalodu zināšanas!!! Šāda tipa nometne sniegs vislabākos rezultātus, jo atrodoties vidē, kur neviens nesaprot latviešu un/vai krievu valodu, rodas papildu stimuls runāt un domāt citā valodā! Uz valodu nometnēm ārzemēs ierodas bērni no dažādām pasaules valstīm!

Izvēlēties:
· valodu (jebkuru valodu – angļu, spāņu, franču, vācu,  pat japāņu vai ķīniešu);
· valsti (piemēram, angļu valodu var apgūt Lielbritānijā, Īrijā, Maltā, ASV, Kanādā, Jaunzēlandē, Austrālijā vai pat Dienvidāfrikā);
· valodas apguves intensitāti (no 8 līdz 40 stundām nedēļā);
· nometnes ilgumu (no divām nedēļām līdz pat nometnei visas vasaras garumā);
· dzīvošanu viesģimenē vai kopmītnēs;
· papildu nodarbības (sporta, mākslas vai akadēmiskos priekšmetus).

Valodas nometnēs piecas dienas nedēļā notiek valodu stundas: gados jaunāki bērni un vasaras baudītāji var izvēlēties mācīties tikai 2–3 stundas dienā, bet gados vecāki un mērķtiecīgāki jaunieši sevi var noslogot pat līdz 8 stundām dienā.
Dienas otrajā pusē tiek nodrošināta aktīva atpūta un izklaides. Piemeklēsim jums vispiemērotāko programmu:
·
 valoda + sports (peldēšana, golfs, boulings, ūdens sports, teniss, izjāde ar zirgu, komandu spēles – futbols, basketbols u.c.);
·
 valoda + ekskursijas (muzeju un piļu apmeklējumi, pārgājieni, viss interesantais tavas nometnes reģionā);
· 
valoda + māksla (dejas, akadēmiskie priekšmeti).
Vakaros - kino, diskotēkas, pikniki, interešu klubi, viktorīnas un sarunas ar jaunajiem draugiem.
Ja arī tavi vecāki vēlas, lai vasara paietu ne vien jautri, bet arī lietderīgi – jūsu ģimenes pareizā izvēle būs valodas nometne!!!

Francija
, oficiāli Francijas Republika, ir valsts Rietumeiropā ar dažām aizjūras salām un teritorijām, kas atrodas citos kontinentos. Francijas Eiropas daļa, saukta arī par Metropoles Franciju, aizņem teritoriju no Vidusjūras dienvidos līdz Lamanšam un Ziemeļjūrai ziemeļos, kā arī no Reinas upes austrumos līdz Biskajas līcim un Atlantijas okeānam rietumos. To bieži dēvē arī par L’Hexagone (Sešstūris), jo tā pēc kontūras atgādina šo ģeometrisko figūru. Francija ir unitāra pusprezidentāla republika.

Tā ir arī viena no Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) dibinātājvalstīm, kā arī NATO un G8 biedrs. Visbeidzot tā ir arī viena no piecām pastāvīgajām ANO Drošības Padomes loceklēm. Francija ir viena no septiņām pasaules valstīm, kurām ir legāli kodolieroči, kā arī tajā atrodas daudz atomelektrostacijas.

Francijā ir daudz skaistu un ievērojamu pilsētas. Nozīmīgākās no tām ir Nica, Marseļa, Bordo, Lille, Liona, Tulūza, Strasbūra, Nante un, protams, Parīze.Mājas lapu izveide Allwebsites.lv