Skolas apraksts

Skola atrodas vēsturiskajā Rodezas pilsētā. Šo skolu 1859. gadā dibināja katoļu draudze. Skolai ir ļoti laba reputācija un augsti akadēmiskie rādītāji. Tā atrodas netālu no pilsētas centra.

Studenti: 1 500
Kopmītnes: 2 līdz 4 studenti istabā
Kopmītnēs pieejams: biljarda galds, video spēles, avīzes, mazs veikaliņš u.c.
Skolā ir: zinātniskās laboratorijas, datoru centrs, mūzikas un mākslas klases, labi aprīkota bibliotēka, mācību centrs, sporta iespējas.
Papildus nodarbības: basketbols, handbols, badmintons, fitness u.c.
Papildus nodarbības: zinātne un tehnoloģijas


Programmas

Vidusskolas programma
14 - 18 gadi
Mācību valoda: franču

Prasības
Jums jāiziet intervijas pirms apstiprināšanas programmā. Franču valodai jābūt labā līmenī, kā arī jābūt labiem akadēmiskajiem rādītājiem.
Kredītpunktu pārskaitīšana
Studentiem netiek garantēta noteikta zināšanu līmeņa sasniegšana vai tas, ka kredītpunkti tiks pārskaitīti vai students saņems diplomu akadēmiskā gada beigās un tas tiks atzīts Latvijā. Tas atkarīgs no tā vai būs iespējams pielīdzināt Francijā apgūtās mācību programmas Latvijas izglītības sistēmā noteiktajām. Pastāv iespēja, ka pēc atgriešanās Latvijā būs nepieciešams atkārtot mācību gadu kādā no Latvijas skolām.
Orientācijas programma
Pirms programmas uzsākšanas tiek organizēta orientācijas programma, kas ilgst 2 dienas.
Transfērs tiek nodrošināts no Parīzes uz ģimeni/skolu.

 

Dzīvošana

Darba dienās Jūs paliksiet skolā, kur tiks nodrošināta ēdināšana 3 reizes dienā. Brīvdienās un valsts svētkos dzīvosiet ģimenē.
Garās brīvdienās Jums ir iespēja izvēlēties vai braukt uz Latviju vai palikt un dzīvot ģimenē: labu laiku iepriekš par to brīdinot.

Ģimene ir atbildīga par:
Brīvdienu, valsts svētku un īso brīvdienu nodrošināšanu;
Drēbju mazgāšanu;
Palīdzības sniegšanā slimības vai problēmu gadījumā;
Akadēmisko rezultātu kontrole, kontakts ar skolu.

Ekskursijas un aktivitātes
Cenas

No 8 385 EUR akadēmiskais gads
No 5 745 EUR septembris - februāris / janvāris - jūnijs
No 4 660 EUR septembris – decembris

Augstāk minētājās cenās ietilpst: svešvalodas zināšanu pārbaude, intervēšana, pieteikuma koordinēšana,   pieteikuma anketas nosūtīšana, vidusskolas atrašana, mācības vidusskolā, ģimenes atrašana, dzīvošana ģimenē, ēdināšana divas reizes dienā, brīvdienās – trīs reizes dienā, studentu veselības apdrošināšana, 24 stundu neatliekamās palīdzība, no ārzemēm saņemto atskaišu nosūtīšana vecākiem, sertifikāts par piedalīšanos.


Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: info@izglitiba-arzemes.lv, Tel. (+ 371) 67844445Nacel 2016

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv