Skolas apraksts

Internacionālā skola atrodas vienā no Francijas skaistākajām vietām - Ločē. Skolā mācības ir angļu un franču valodā, pēc Francijas un Anglijas izglītības sistēmas, kur var iegūt starptautiski atzītus vidusskolas diplomus:


Mācības angļu valodā, lai iegūtu International Baccalaureate

Mācības franču valodā, lai iegūtu French Bacalaureat

Mācības angļu valodā, lai noliktu Cambridge International Advanced Level eksāmenus

Iespēja apgūt tikai valodas 


Skolā uzsvaru liek uz valodām, tādēļ studenti (pat mācoties, lai iegūtu French Bacalaureat) dažus priekšmetus (vēsturi, ģeogrāfiju) mācās angļu valodā, papildus angļu valodas stundām.

Katram studentam ir piesaistīts konsultants, kurš seko līdzi studenta sekmēm un progresam.

 

Francijas izglītības sistēma

Koledža – pamatskola, 6.- 9. klase (12 līdz 16 gadi)

Licejs – vidusskola, 10.- 12. klase (16 līdz 19 gadi)


Mācību gads ir sadalīts 3 semestros. Tas sākas septembrī un beidzas jūlijā.

Studentus uzņem septembrī, janvārī un martā.

 
Skolā ir datoru klase ar bezmaksas pieeju internetam, sporta zāles, zinātnes laboratorijas, zāles mūzikas un mākslas nodarbībām, video zāle, bibliotēka, ēdamistaba un kafejnīca.

Mācību laikā skolēniem ir iespēja izmantot dažādas interaktīvas papildierīces (piem. austiņas vai mikrofonus), lai labāk apgūtu valodu. Skolotāji strādā ar interaktīvajām tāfelēm un skolēnu progresu pārbauda uzdodot testus, ļaujot skolēniem strādāt pašiem (skolotājs vien uzmana darba gaitu), kā arī palīdzot skolēniem individuāli.


Programmas

Piesakies tūlīt !

Studenti grupā: līdz 15 skolēniem.

Piedāvātās mācību programmas
Angļu valodā:
Primary School Program;
Middle School Program;
High school Program;
Transition Year  - sagatavošanās studijām universitātē;
Starptautiskie diplomi;
Skola ir oficiāli atzīta par testēšanas centru;
Cambridge IGCSE (International General Certificate of Secondary Education);
TOEIC (Test of English for International Communication).

Franču:
DELF (pamata līmenis);
DALF (augstākais līmenis) franču valodas kā otras svešvalodas eksāmeniem; 
ASPLEF.

Starptautiskie studenti var mācīties franču valodu kā svešvalodu, mācīties franču valodu visu gadu un sagatavoties mācībām vidusskolā.


1. Studenti ar pamatzināšanām franču valodā

Mācības sākas septembrī. Programmā iekļautas 40 intensīvās franču valodas stundas nedēļā, kā arī lēna integrācija franču valodas plūsmā.

2. Studenti ar vidējām franču valodas zināšanām
Programmā iekļautas 42 intensīvās franču valodas stundas nedēļā. Integrācija franču valodas plūsmā notiek strauji.

3. Studenti, kuri stājas 10. klasē, lai iegūtu Francijas diplomu par vidējo izglītību (franču valodu pārvalda brīvi)

Šajā gadā studenti adaptēsies jaunai videi un iegūs zināšanas, kas nepieciešamas 11. un 12. klasē. Ja nepieciešams mācās papildus franču valodu.


4. Bilingvālā programma (papildinājums kādai no iepriekšminētajām programmām)

Intensīvais angļu un franču valodas kurss (nepieciešamas vidēja līmeņa valodu zināšanas). Vēsturi, ģeogrāfiju un angļu valodu māca angliski runājoši pasniedzēji.

 

 

Programmas, lai saņemtu angļu diplomu par vidējo izglītību

No 2010. gada septembra Saint-Denis piedāvā starptautiskās Kembridžas programmas angļu valodā. Tas dod iespēju iestāties Francijas, Lielbritānijas, Amerikas un citās pasaules universitātēs. Mācības vada kvalificēti pasniedzēji no Lielbritānijas.

Studentiem ir iespēja mācīties Cambridge International General Certificate of Secondary Education Exams (IGCSEs): 2 gadīgais kurss studentiem no 14 – 16 gadiem ar plašu mācību priekšmetu izvēli.

 

Vidējā izglītība, lai iestātos universitātē: Cambridge International Advanced Level eksāmeni: 2 gadīga vai 3 gadīga programma  pēc izvēles.

Pieejami sekojoši mācību priekšmeti: ķīmija – ģeogrāfija, fizika – angļu literatūra, bioloģija – angļu literatūra, matemātika – Spānijas vēsture, ekonomika – franču valoda, lietišķās informācijas un komunikāciju tehnoloģijas.

Tie domāti jauniem cilvēkiem ar augstu akadēmisko potenciālu un motivāciju.

 

Dzīvošana

Nedēļas darba dienās studenti dzīvo skolas kopmītnēs (istabā 2 - 4 cilvēki), nedēļas nogales un brīvdienas viņi pavada ar uzņemošām ģimenēm, kuras nodrošina maltītes - 3 reizes dienā.

Ekskursijas un aktivitātes

Ločē ir daudzi vēstures un kultūras pieminekļi: Royal Lodge, feodālā laikmeta cietoksnis, karaļa vārti, baznīcas, vecas mājas,  Saint-Antoine tornis, troglodītu alas. Luāras ielejā jau sen apmetušies troglodīti – ļaudis, kuri savus mitekļus iekārtojuši baltās kaļķakmens jeb tufu alās. Daudzas no šīm alām tiek izmantotas kā vīna pagrabi vai šampinjonu audzētavas. 
Visu gadu notiek  dažādi kultūras pasākumi, tostarp Operas festivāls.

Luāras ieleja ar greznajām pilīm tiek dēvēta par Karaļu ieleju, jo  15. gadsimtā no Parīzes uz šejieni pārcēlās karaļnams.

Cenas

Programma ar pamatzināšanām franču valodā - no 25 560 EUR/gadā
Programma ar vidējām franču valodas zināšanām - no 19 800 EUR/gadā
Programma, lai iegūtu Francijas diplomu par vidējo izglītību - no 16 235 EUR/gadā
A level - no 24 000 EUR gadā.

Augstāk minētājās cenās ietilpst: svešvalodas zināšanu pārbaude, intervēšana, pieteikuma koordinēšana,   pieteikuma anketas nosūtīšana,  mācības vidusskolā, ģimenes atrašana un dzīvošana ģimenē brīvdienās, ēdināšana trīs reizes dienā, 24 stundu neatliekamās palīdzība, no ārzemēm saņemto atskaišu nosūtīšana vecākiem, mācību materiāli, skolas ekskursijas, katram studentam personīgs skpolotājs, kurš palīdz mācību problēmu risināšanā. 

Papildus: bilingvālā programma - 2 700 EUR/gadā, studentu veselības apdrošināšana, aviobiļete


Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: info@izglitiba-arzemes.lv, Tel. (+ 371) 29238012


Saint-Denis

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv