Internacionāla skola Ločē
Šajā skolā mācības ir angļu un franču valodā, pēc Francijas un Anglijas izglītības sistēmas. Skolēnu vecums: 14 - 19 gadi. Skolā uzsvaru liek uz valodām, tādēļ studenti (pat mācoties, lai iegūtu Francijas diplomu) dažus priekšmetus (vēsturi, ģeogrāfiju) mācās angļu valodā, papildus angļu valodas stundām.
Sīkāk
Mācības Rodezā (14 - 18 gadi)
Vidusskolas programma jauniešiem no 14 līdz 18 gadiem. Šo skolu 1859. gadā dibināja katoļu draudze. Šobrīd skolai ir ļoti laba reputācija un augsti akadēmiskie rādītāji. Tā atrodas netālu no pilsētas centra. Skolēni dzīvo kopmītnēs.Papildus pamata nodarbībām ir iespēja arī nodarboties ar dažādām zinātnēm un tehnoloģijām. Skolēnam ir jāzina franču valoda, lai dotos mācīties uz šo skolu.
Sīkāk
Privātskola Šoletā (16 - 18 gadi)
Skola atrodas pilsētā - Šoletā, 100 km no Atlantijas okeāna. Ar vilcienu iespējams nokļūt Parīzē. Pilsēta ir ļoti jauka un piedāvā visdažādākās izklaides iespējas. Šeit ir teātris, mūzikas skola, mākslas skola, peldbaseini, disko zāles, ledus halle. Skolai ir 100 gadu pieredze izglītībā un tā piedāvā apgūt sekojošas nozares: literatūru, ekonomiku, zinātni. Un vēl - Jums būs iespēja izvēlēties papildus aktivitātes: plastikas mākslu, teātri, sportu (badmintonu, un basketbolu). Skolēnam ir jāpārvalda franču valoda, lai varētu pieteikties šai programmai.
Sīkāk
Starptautiska privātskola Parīzē
Skola atrodas 30 km attālumā no Parīzes. Tā ir izvietota pilī un aprīkota ar mūsdienu tehniku, studentiem ir pieejama atpūtas istaba, sporta klubs, kafejnīca. Gan nodarbības, gan ārpus stundu aktivitātes ir veidotas tā, lai iepazīstinātu studentus ar vietējo kultūru un tradīcijām. Skolēniem ir jābūt 15 - 18 gadus veciem, lai pieteiktos programmā. Šeit franču valodas zināšanas nav obligātas, jo mācības notiek pēc Amerikas izglītības sistēmas.
Sīkāk

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv