Skolas apraksts

Sertifikāta programma Mārketings

Internets, digitālā ekonomika, informācijas sabiedrība* dramatiski maina biznesa vidi un veidu kā produkti un pakalpojumi tiek reklamēti un pārdoti. Lai sasniegtu labākus rezultātus šajā „jaunajā marketinga vidē”, biznesa cilvēkiem jāsaprot, kas mainās, kādas jaunas mārketinga pieejas un līdzekļi jālieto, lai sasniegtu  labākus rezultātus.
Sertifikāta programma Mārketings (pēc bakalaura programmas) ir vērsta uz mārketinga zināšanu un prasmju veidošanu pamatojoties uz jaunajām pieejām.
Mācību laikā uzsvars tiek likts uz šādām specifiskām jomām: tirgus un mārketinga izpēti, konkurētspēju, iekšējo un ārējo komunikāciju, mārketinga plānošanu, internetu, tehnoloģiju un programmu izmantošanu mārketinga stratēģijas realizēšanā. 

*  Kā norāda E. Karnītis “informācijas sabiedrība” – cilvēces ilgtspējīgas attīstības process, kuru veicina augoša zināšanu pārvaldība, kurā sabiedrība veidojas un attīstās kā augsti izglītotu indivīdu kopiena un kurā zināšanu ekonomika sekmē visas sabiedrības un ikviena indivīda dzīves līmeņa pieaugumu. Termins “informācijas sabiedrība” kopumā atspoguļo pieaugošo zināšanu pārvaldību, sistematizēšanu un izplatīšanu sabiedrībā, papildu informācijai ietverot šajā jēdzienā izpratni, saprašanu, pieredzi, kvalifikāciju, kompetenci, zinātību, spējas un gudrību. Šajā procesā veidojas un attīstās augsti izglītotu indivīdu kopiena un zināšanu ekonomika sekmē visas sabiedrības un ikviena indivīda dzīves līmeņa pieaugumu.


Programmas

Piesakies tūlīt !

Vasaras kurss: jūnijs  - septembris
Rudens kurss: septembris - decembris

Mācību laikā apgūsiet praktiskās un teorētiskās zināšanas pie savā jomā vadošiem profesionāliem pasniedzējiem, kuri jums dos zināšanas kā:
- izpētīt karjeras iespējas un attīstīt specifiskas mārketinga prasmes;
- savstarpēji sadarboties ar vietējiem un starptautiskiem mārketinga profesionāļiem;
- palielināt savas zināšanas un prasmes mārketingā: prezentācijas prasmes, radošums, stratēģiskā plānošana, tirdzniecība, pētījumi par patērētāju;
- palielināt savu konkurētspēju pasaules darba tirgū, stažējoties ASV uzņēmumos.

Mācību noslēgumā, studenti, kuri beiguši kursus ar novērtējumu vismaz C un apguvuši 170 mācību stundas, saņem Sertifikātu.

Visiem programmas pretendentiem jābūt ļoti augstām angļu valodas zināšanām gan klausīšanās, piezīmju veikšanas, lasīšanas, vārdu krājuma, rakstīšanas un runāšanas prasmēm. Visi tie, kuru valodas zināšanu līmenis nav pietiekošs, pirms mācību uzsākšanas Sertifikāta programmā, aicināti izvēlēties kādu no universitātes piedāvātajiem angļu valodas kursiem.

Dzīvošana

Studentu kopmītnes - dzīvošana kopmītnēs pieejama tikai vasarā. Jauniešiem vecumā no 18 līdz 25 gadiem. Universitāte ir 10 - 15 minūšu gājiena attālumā. Kopmītnēs jaunieši dzīvo divvietīgā istabā, bez ēdināšanas. Skola nodrošina visus nepieciešamos sadzīves priekšmetus - ir gan dvieļi, gan gultasveļa, kā arī visi virutvei nepieciešamie piederumi. Šeit ir pieejams internets un kabeļtelevīzija. Studentiem ir iespēja izmantot universitātes volejbola un basketbola laukumus.

Universitātes apartamenti - dzīvošana apartamentos ir pieejama visu gadu. Universitāte ir aptuveni 20 minūšu gājiena attālumā. 1 apartamentos (2 guļamistabas + 2 vannasistabas), dzīvo 4 studenti kopā. Bez ēdināšanas. Skola nodrošina visus nepieciešamos sadzīves priekšmetus - dvieļus, gultasveļu, kā arī visius virutvei nepieciešamos piederumus. Šeit ir pieejams internets un kabeļtelevīzija, kā arī telefons un DVD atskaņotājs. Studentiem ir iespēja izmantot universitātes volejbola un basketbola laukumus.

Ģimene - šis ir lielisks veids kā iepazīt amerikāņu kultūru un uzlabot sarunvalodas prasmes. Studenti dzīvo vienvietīgā istabā (pieejams Wi-fi, jāņem līdzi savi dvieļi). Ģimenes piedāvā 2x ēdināšanu dienā (brokastis un vakariņas).

Viesnīca

Ekskursijas un aktivitātes
Cenas

Programmas cena: no 7 900 USD
Prakse: no 2 400 USD

Dzīvošana:
Studentu kopmītnes (tikai vasarās, no 18 - 25 gadu vecumam) - no 3 785 USD
Universitātes apartamenti (visu gadu, vecums 18+) - no 3 500 USD
Ģimene - no 870 USD (30 dienas, 2x ēdināšanu), no 615 USD (30 dienas, bez ēdināšanas)
Viesnīca - pēc pieprasījuma

Transferts: 100 USD (vienā virzienā)


Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: info@izglitiba-arzemes.lv, Tel. (+ 371) 29238012


 

Irivine 2017

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv