Skolas apraksts

International Business Operations & Management / Starptautiskā biznesa vadība

Turpinoties starptautiskās tirdzniecības izaugsmei un uzņēmēju vēlmei palielināt pārdošanas apjomus, atrast izejmateriālus par zemākajām cenām un samazināt izmaksas darbojoties pasaules tirgos, uzņēmējiem un to vadītājiem ir jāzina kādu stratēģiju, politiku un tehnoloģiju pielietot, lai veiktu starptautisku uzņēmējdarbību, paplašinātu klientu lieku un vadītu uzņēmumu. Lai gūtu panākumus pasaules tirgos, ir jāzina un jāattīsta zināšanas un prasmes, kas nepieciešamas, lai vadītu starptautisku uzņēmumu.


Programmas

Piesakies tūlīt !

Vasara: jūlijs  - septembris
Rudens: septembris - decembris

Mācību laikā apgūsiet praktiskās un teorētiskās zināšanas pie savā jomā vadošiem profesionāliem pasniedzējiem, kuri jums dos tādas zināšanas kā:
- apgūt visaptveroša biznesa plāna izstrādāšanu, kas balstās uz datiem, kuri iegūti finansu tirgos un veicot patērētāju izpēti;
- attīstīt specifiskas prasmes starptautiskajā mārketingā, vadībā, finansēs un biznesa kontaktu dibināšanas jomā;
- apzināt starptautiskā biznesa stratēģijas, politiku un normas, kas nepieciešamas darbam;
- apskatīt specifiskas biznesa stratēģijas, kas nepieciešamas, lai veiktu uzņēmējdarbību izraudzītajos tirgos;
- palielināt savu konkurētspēju pasaules darba tirgū stažējoties ASV uzņēmumos.

Sertifikāta programma ir paredzēta vidējā un augstākā līmeņa vadītājiem mazos, vidējos un lielos uzņēmumos, kuri plāno uzsākt vai paplašināt savu uzņēmējdarbību pasaules tirgos.

Mācību noslēgumā, studenti, kuri beiguši kursus ar novērtējumu vismaz C un apguvuši 160 mācību stundas, saņem sertifikātu.

Visiem programmas pretendentiem jābūt ļoti augstām angļu valodas zināšanām gan klausīšanās, piezīmju veikšanas, lasīšanas, vārdu krājuma, rakstīšanas un runāšanas prasmēm. Visi tie, kuru valodas zināšanu līmenis nav pietiekošs, pirms mācību uzsākšanas sertifikāta programmā, aicināti izvēlēties kādu no universitātes piedāvātajiem angļu valodas kursiem.

Dzīvošana

Studentu kopmītnes - dzīvošana kopmītnēs pieejama tikai vasarā. Jauniešiem vecumā no 18 līdz 25 gadiem. Universitāte ir 10 - 15 minūšu gājiena attālumā. Kopmītnēs jaunieši dzīvo divvietīgā istabā, bez ēdināšanas. Skola nodrošina visus nepieciešamos sadzīves priekšmetus - ir gan dvieļi, gan gultasveļa, kā arī visi virutvei nepieciešamie piederumi. Šeit ir pieejams internets un kabeļtelevīzija. Studentiem ir iespēja izmantot universitātes volejbola un basketbola laukumus.

Universitātes apartamenti - dzīvošana apartamentos ir pieejama visu gadu. Universitāte ir aptuveni 20 minūšu gājiena attālumā. 1 apartamentos (2 guļamistabas + 2 vannasistabas), dzīvo 4 studenti kopā. Bez ēdināšanas. Skola nodrošina visus nepieciešamos sadzīves priekšmetus - dvieļus, gultasveļu, kā arī visius virutvei nepieciešamos piederumus. Šeit ir pieejams internets un kabeļtelevīzija, kā arī telefons un DVD atskaņotājs. Studentiem ir iespēja izmantot universitātes volejbola un basketbola laukumus.

Ģimene - šis ir lielisks veids kā iepazīt amerikāņu kultūru un uzlabot sarunvalodas prasmes. Studenti dzīvo vienvietīgā istabā (pieejams Wi-fi, jāņem līdzi savi dvieļi). Ģimenes piedāvā 2x ēdināšanu dienā (brokastis un vakariņas).

Viesnīca

Ekskursijas un aktivitātes
Cenas

Reģistrācijas maksa: no  200 USD
Reģistrācijas maksa dzīvošanai: no  150 USD

Programmas cena: no USD 7 900
Prakse: no USD 2 400

Dzīvošana:
Depozīts - no 300 USD
Studentu kopmītnes (tikai vasarās, no 18 - 25 gadu vecumam) - no 3 785 USD
Universitātes apartamenti (visu gadu, vecums 18+) - no 3 500 USD
Ģimene - no 870 USD (30 dienas, 2x ēdināšanu), no 615 USD (30 dienas, bez ēdināšanas)
Viesnīca - pēc pieprasījuma

Transferts: no  100 USD (vienā virzienā)


Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: info@izglitiba-arzemes.lv, Tel. (+ 371) 29238012

Irvine 2017

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv