Studē ASV
vai
Lielbritānijā
   
Abacus Mācies
Oksfordā
  
EU Biznesa
studijas

Vidusskola
Kembridžā
   
Mācies
prestižā
koledžā
   
Mācības
ASV
   

Angļu valoda
kūrortā

   
Mācies
Austrālijā
   
 
Mācies angļu
valodu
   
     
Mācības
juristiem

 
Finanses un
bizness
Londonā
 
   
   
   
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 

 


Skolas apraksts

Business Administration / Biznesa administrācija

Mūsdienās biznesa vide mainās burtiski ik nakti. Lielāku veiksmi un panākumus piedzīvo tās kompānijas, kuru darbiniekiem ir izpratne par finansēm, mārketingu, piemīt spēja izveidot efektīvu komandu un vadīt to. Šī programma domāta cilvēkiem, kuriem nav formāla biznesa izglītība. Tā piemērota jauniem vadītājiem no pārdošanas, mārketinga, iepirkumu, finansu un cilvēku resursu jomas, jo dos izpratni par vadības funkcijām, uzdevumiem un prasmēm, kas vajadzīgas, lai gūtu panākumus konkurences apstākļos.


Programmas
Dzīvošana

Studentu kopmītnes - dzīvošana kopmītnēs pieejama tikai vasarā. Jauniešiem vecumā no 18 līdz 25 gadiem. Universitāte ir 10 - 15 minūšu gājiena attālumā. Kopmītnēs jaunieši dzīvo divvietīgā istabā, bez ēdināšanas. Skola nodrošina visus nepieciešamos sadzīves priekšmetus - ir gan dvieļi, gan gultasveļa, kā arī visi virutvei nepieciešamie piederumi. Šeit ir pieejams internets un kabeļtelevīzija. Studentiem ir iespēja izmantot universitātes volejbola un basketbola laukumus.

Universitātes apartamenti - dzīvošana apartamentos ir pieejama visu gadu. Universitāte ir aptuveni 20 minūšu gājiena attālumā. 1 apartamentos (2 guļamistabas + 2 vannasistabas), dzīvo 4 studenti kopā. Bez ēdināšanas. Skola nodrošina visus nepieciešamos sadzīves priekšmetus - dvieļus, gultasveļu, kā arī visius virutvei nepieciešamos piederumus. Šeit ir pieejams internets un kabeļtelevīzija, kā arī telefons un DVD atskaņotājs. Studentiem ir iespēja izmantot universitātes volejbola un basketbola laukumus.

Ģimene - šis ir lielisks veids kā iepazīt amerikāņu kultūru un uzlabot sarunvalodas prasmes. Studenti dzīvo vienvietīgā istabā (pieejams Wi-fi, jāņem līdzi savi dvieļi). Ģimenes piedāvā 2x ēdināšanu dienā (brokastis un vakariņas).

Viesnīca

Ekskursijas un aktivitātes
Cenas

Mācību programmas cena: no USD 7 900
Prakse: no USD 2 400

Dzīvošana:
Studentu kopmītnes (tikai vasarās, no 18 - 25 gadu vecumam) - no 3 785 USD
Universitātes apartamenti (visu gadu, vecums 18+) - no 3 500 USD
Ģimene - no 870 USD (30 dienas, 2x ēdināšanu), no 615 USD (30 dienas, bez ēdināšanas)
Viesnīca - pēc pieprasījuma

Transferts: no 100 USD (vienā virzienā)


Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: info@izglitiba-arzemes.lv, Tel. (+ 371) 67844445.


Irvine 2016

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv