Skolas apraksts

Universitāte atrodas Brisbenas biznesa rajona sirdī. Skolas telpas tika modernizētas 2011. gadā un tagad piedāvā skolēniem modernākās tehnoloģijas, lai palīdzētu mācību procesā.

Skolas rezidences ir paredzētas tam, lai studenti varētu justies brīvi un viņiem būtu iespēja socializēties ar apkārtējiem. Netālu ir centrālā stacija, kas ļauj viegli pārvietoties, ja vēlaties doties ārpus skolas teritorijas pēc lekcijām.

Universitāte atrodas pavisam netālu no Brisbane Arcade, Queen Street iepirkšanās centra, gleznainā botāniskā dārza, Kvīnslendas bibliotēkas, Kvīnslendas Performing Arts kompleksa un Southbank Parklands.

2012. gadā Brisbena tika ievēlēta kā 22. draudzīgākā pilsēta studentiem.

Universitāte piedāvā:
- Mākslas lekciju telpas, kas aprīkotas ar jaunāko audio-vizuālo un video tehniku, lai vadītu interesantas lekcijas.
- Interaktīvas multimediju telpas
- Bezvadu internetu
- Kopēšanas, skenēšanas un printēšanas ierīces, lai palīdzētu studentiem mācībās
- Grāmatnīcu
- Skolas bibliotēku, kas piedāvā lielu daudzumu no grāmatām lasīt online bibliotēka, tādēļ katrs pats var izvēlēties kur mācīties, ja nav vēlēšanās sēdēt bibliotēkas telpās.
- Atpūtas telpu, kur studenti var skatities TV, izmantot ledusskapi, mikroviļņu krāsni, kā arī spēlēt galda tenisu un biljardu.
- kafejnīcas un restorānus.

Šī Austrālijas universitāte ir dinamiska, moderna un strauji augoša. Universitātes mācību centri ir izvietoti gan Rokhemptonā, gan Brisbenā, gan Sidnejā un Melburnā.

Universitātes mērķis ir izveidot Jūs par līderi gan savā specialitātē, gan sabiedrībā, nodrošinot vidi, kurā varat augt. Saņemtais universitātes beigšanas diploms dos Jums iespēju sākt lielisku karjeru ar augstu atalgojumu. Universitātes fakultātēs varat iegūt bakalaura, maģistra vai doktora grādu.

NB! Skola piedāvā jaunu programmu - HIROPRAKTIKU.


Programmas

Biznesa fakultāte piedāvā:
Bachelor of Accounting
Bachelor of Business
Bachelor of Hospitality Management
Master of Management (Engeneering, International Business, Human resources, Marketing)
Master of Business Administration
Master of Professional Accounting

Informāciju tehnoloģiju fakultāte piedāvā:
Bachelor of Information Technology
Bachelor of Multimedia Studies
Master of Information Systems

Zinātņu fakultāte piedāvā:
Bachelor of Science (Chiropractic)


Programmu piemērs

Bachelor of Science (Chiropractic)
Mācību laikā studenti pilnveido savas prasmes medicīnā, lai precīzi varētu diagnosticēt pacientus un piedāvāt labākos ārstēšanas veidus.

Šajā, ļoti prakstiskajā programmā, studenti mācās par neiromuskulāro cilvēka uzbūvi un viezbiežāk sastopamajām problēmām - muguras lejasdaļas sāpēm, kakla un plecu sāpēm, kā arī, piemēram, galvassāpēm.Programmas laikā studenti daudz mācās par uzturu, kustībām un citām niansēm, kas ietekmē cilvēku veselības stāvokļus.

Mācību laikā, studenti daudz strādā praktiski, kas viņiem nodrošina darba iespējas uzreiz pēc mācību pabeigšanas. Ja students izvēles turpināt mācības arī maģistra studijās, tad pēc maģistra grāda saņemšanas, students automātiski tiek reģistrēts kā oficiāls hiropraktikas meistars un var strādāt gan Austrālijā, gan jebkur citur pasaulē.

Mācības ilgst 3 gadus (6 semestrus) un to laikā jums ir jāpabeidz 24 kursi (144 kredītpunkti).
Mācības sākas martā.


Bachelor of Multimedia Studies
Mācību laikā būs iespēja strādāt ar savas jomas speciālistiem un iegūt vislabāko izglītību. Pēdējā mācību gadā būs prakse, kuras laikā jāizveido reāli projekti un jāstrādā ar klientiem.

Karjeras iespējas: digitālo mediju producents, web dizaineris, ilustrators, fotogrāfs, 3d animators, filmu veidotājs, video producents, vizuālo efektu mākslinieks, spēļu dizaineris, programmu attīstītājs un projektu vadītājs.

Mācības ilgst 3 gadus (6 semestrus) un to laikā jums ir jāpabeidz 24 kursi (144 kredītpunkti): 12 pamatkursi, 6 kursi, kas tiks izvēlēti no specializācijām - digitālā producēšana, informāciju tehnoloģijas vai sajaukums no abām. Papildus ir vēl 6 izvēles priekšmeti.
Mācības sākas februārī, jūnijā un oktobrī.

Master of Management (Human resources)
Šajā kursā varēsiet papildināt savas prasmes personāla vadības jomā. Jums būs iespēja strādāt gan vietējos uzņēmumos, gan uzņēmumos, kas darbojas internacionāli. Varat pielāgot mācības savam grafikam, kas ļaus apvienot mācības ar darbu. Universitāte veido mazas studentu grupas, lai katrs saņemtu atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem.

Tālākās karjeras iespējas ir: personāla atlases vadītājs, personāla apmācības vadītājs un darba stratēģiskās plānošanas un darbības menedžmenta nodaļā.

Mācības ilgst 1 - 1.5 gadus un to laikā jums ir jāpabeidz 9 kursi (72 kredītpunkti): 6 obligātie kursi un 3 izvēles kursi.
Mācības sākas februārī, jūnijā un oktobrī.

Master of Management (International Business)
Šajā programmā jums būs iespēja apskatīt internacionāla biznesa dažādos aspektus - kā uzturēt kontaktus, kā veidot piedāvājumu citām kultūrām, veidot biznesa stratēģijas un iepazīt dažādu reģionu kultūras un biznesa vides atšķirības.

P
rogramma paredzēta tiem, kuri grasās apvienoties ar ārzemju kompānijām vai plāno savu biznesu paplašināt citās valstīs.

Mācības ilgst 1 - 1.5 gadus un to laikā jums ir jāpabeidz 9 kursi (72 kredītpunkti): 6 obligātie kursi un 3 izvēles kursi. Mācības sākas februārī, jūnijā un oktobrī.

Bachelor of Information Technology - vairāk lasiet šeit. Par programmām Bachelor of Business, Bachelor of Hospitality Management un Master of Management (Marketing) vairāk lasiet šeit. Un par programmām Master of Business Administration un Bachelor of Accounting - šeit.

Mācību laikā, students drīksts strādāt 20 stundas nedēļā (nepilnu darba slodzi), bet brīvdienās/svētkos strādāt pilnu darba slodzi. Kad students pabeidz maģistra programmu, viņam ir iespēja saņemt vīzu nākamajiem 2 gadiem, lai strādātu Austrālijā.

Dzīvošana

Dzīvošanu nodrošina universitāte, savās rezidencēs. Šeit atradīsi arī studentu atbalsta servisu, ja kādreiz vajadzēs palīdzību un varēsi iepazīties ar jauniem cilvēkiem un iegūt labus draugus.

Ekskursijas un aktivitātes

Brisbena ir Kvīnslendas galvaspilsēta un ir viena no Austrālijas aktīvākajām pilsētām (9000 000 iedzīvotāju), kas attīstās neiedomājamos tempos. Pilsētu dibināja 1824. gadā un kopš tā laika šī vieta ir kļuvusi par vienu no modernākajām pilsētām ziemeļaustrumu Austrālijā. Bet tā kā pilsēta nav milzīga, tad diezgan viegli ir nokļūt dažādās vietās.

Brisbenā varēsi baudīt mākslu dažādās galerijās, klausīties dzīvo mūziku skaistajās kafejnīcās un izbaudīt kā ir ne par ko nesatraukties austrāļu stilā. Pilsēta ir ievērojama ar daudzajiem sporta un atpūtas centriem. Arī mākslu šeit var baudīt - piemēram, Queensland Cultural centrā. Varēsiet doties ekskursijās uz Brisbane Arcade, botānisko dārzu, Moretano līci un salām, kā arī apskatīt Lone Pine Koala Sanctuary.

Cenas

Mācību maksa no... (par semestri):
Bakalaura studijas:
Bachelor of Hospitality Management - AUD 11 040
Bachelor of Accounting - AUD 11 190
Bachelor of Business - AUD 11 190
Bachelor of Science (Chiropractic) - AUD 14 280
Bachelor of Digital Media - AUD 11 460
Bachelor of Information Technology - AUD 11 730

Maģistra studiju maksa gadā ir no AUD 40 000
Master of Management (Engeneering, International Business, Human resources, Marketing)
Master of Business Administration
Master of Professional Accounting
Master of Information Systems

Dzīvošanas izmaksas:
Dzīvošana un ēdināšana, mācību materāli, transporta un papildus izmaksas (atkarībā no dzīvošanas veida un mācībām) ir aptuveni AUD 400/nedēļā.


Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: info@izglitiba-arzemes.lv, Tel. (+ 371) 67844445

 

 


CQU 2016

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv