Skolas apraksts

Rokhemptona ir universitātes lielākā filiāle. Skolas teritorijā var atrast gan administrācijas ēkas, gan studentu mītnes. Skola vienmēr palīdz saviem studentiem ar dzīvošanas atrašanu, palīdz mācībās vai citu problēmu risināšanā.

Universitāte nesen atjaunojusi bibliotēku, kafejnīcu, sporta centru, datortelpas un modernu lekciju telpas. Brīvajā laikā studenti tiek aicināti izmantot peldbaseinu un sporta zāles.

Skolas teritorijā
atrodas 30 dažādas ēkas, kurās ir:
- Telpas mākslas studentiem, kur ir jaunākās audio-vizuālās tehnoloģijas.
- Interaktīvas laboratorijas un datortelpas.
- Bezvadu internets, kas pieejams ikvienam studentam.
- Kopēšanas, skenēšanas un printēšanas aparatūra un pakalpojumi
- Grāmatnīca
- Bibliotēka, kas piedāvā mācīties jebkurā vietā un laikā, nesēžot bibliotēkas telpās, bet izmantojot online  datubāzi. Tur atrodama katras nozares jaunākā literatūra.
- Atpūtas telpa, kur ir pieejams TV, veikals, biljarda galds, galda teniss.
- Skolas teritorijā ir 2 volejbola laukumi
- Kafeinīcas, kas nodrošina ēdienus un dzērienus. Dzērienus var atrast arī automātos, kas atrodami skolas  teritorijā.
- Mākslas galerija, kas ir savienota ar Rockhampton Regional Council.
- Bankas automāts un pasta nodaļa.
- 25 metru garš un 8 celiņus plats baseins, trenažieru zāle.
- Sporta nodarbības – steps, pilates, korsetes stiprināšana ar bumbām, cross training, new body nodarbības un  boxercise.

Šī Austrālijas universitāte ir dinamiska, moderna un strauji augoša. Universitātes mācību centri ir izvietoti gan Rokhemptonā, gan Brisbenā, gan Sidnejā un Melburnā.

Universitātes mērķis ir izveidot Jūs par līderi gan savā specialitātē, gan sabiedrībā, nodrošinot vidi, kurā  varat augt. Saņemtais universitātes beigšanas diploms dos Jums iespēju sākt lielisku karjeru ar augstu atalgojumu. Universitātes fakultātēs varat iegūt bakalaura, maģistra vai doktora grādu.


Programmas

Piesakies tūlīt !

Bakalaura un maģistra programmas:
Biznesa fakultāte piedāvā:
Bachelor of Accounting
Bachelor of Business
Master of Management (International Business)
Master of Business Administration
Master of Financial Management
Master of Professional Accounting

Informāciju tehnoloģiju fakultāte piedāvā:
Bachelor of Information Technology
Bachelor of Multimedia Studies
Master of Information Systems

Izglītības fakultāte piedāvā:
Bachelor of Learning Management (secondary and VET, early childhood vai primary)

Inženierijas un tehnoloģiju fakultāte piedāvā:
Bachelor of Engeneering

Veselības un rehabilitācijas fakultāte piedāvā:
Bachelor of Exercise and Sport Sciences
Bachelor of Medical Science
Bachelor of Nursing

Sociālo zinātņu fakultāte piedāvā:
Bachelor of Arts
Bachelor of Psychology

Vides zinātņu fakultāte piedāvā:
Bachelor of Environmental Science

Zinātņu fakultāte piedāvā:
Bachelor of Science (Applied Biology, Industrial Chemistry)

Programmu piemēri

Bachelor of Information Technology
Šis diploms jums nodrošinās darbu informācijas, komunikācijas un tehnoloģiju industrijās. Universitāte piedāvā modernas mācības, kas ļaus, pabeidzot skolu, viegli iesaistīties darba tirgū. Atkarībā no izvēlētās specializācijas un papildus kursu izvēles jūs iemācīsieties plānot un vadīt dažādas tīklu sistēmas, būvēt integrētas izplatīšanas sistēmas un papildināt jau esošas programmas, izmantojot jaunākās tehnoloģijas un metodiku.

Karjeras iespējas: programmētājs, informācijas vadītājs, datorsistēmu auditors, datu bāžu administrators, IT sistēmu menedžeris u.c.

Mācības ilgst 3 gadus un to laikā jums ir jāpabeidz 23 kursi (144 kredītpunkti): 8 pamatkursi, 1 kurss, kas tiks izvēlēts no specializācijām - programmēšana, tīkla drošība vai biznesa analīze un 8 papildus kursi.
Mācības sākas februārī, jūnijā un oktobrī.

Bachelor of Exercise and Sport Sciences
Universitāte piedāvā iespēju mācīties ļoti mazās grupās, kas nozīmē, ka saņemsiet atbildes uz ikvienu jūsu jautājumu un personīgu attieksmi.

Šeit jūs apgūsiet gan teorētiskas zināšanas, gan praktiskās iemaņas, lai varētu darbā izmantot šīs zināšanas. Būs iespējams arī iziet 2 nedēļu prakses gan medicīniskā, gan sporta iestādē, lai gūtu plašāku ieskatu reālajā situācijā un problēmās ar kurām sastopas sporta speciālisti.

Pēc programmas beigām jūs varēsiet strādāt slimnīcās, būt personīgie treneri, nodarboties ar sporta administrēšanu vai žurnālistiku. Jums būs iespēja arī strādāt kā rehabilitācijas jomā.

Mācības ilgst 3 gadus un to laikā jums ir jāpabeidz 24 kursi (144 kredītpunkti), kur 18 ir pamatkursi un 6 kursi tiks izvēlēti no specializācijām - sporta zinātne, veselības veicināšana, sporta menedžments u.c.
Mācības sākas martā, jūlijā.

Bachelor of Medical Science
Šajā programmā ir iespēja izvēlēties kādu no 3 novirzieniem - pataloģiju, klīniskos izmeklējumus vai uzturs. Ir iespēja mācības apvienot ar darbu.

Pēc šī grāda iegūšanas jums būs iespējas strādāt:

Pataloģijas novirzienā - diagnostikas laboratorijās, kur asins analīzes tiek ņemtas hematoloģisko, bioķīmisko, mikrobioloģisko un histoloģisko diagnožu uzstādīšanai, kā arī tiek ņemtas urīna analīzes un audu paraugi.

Klīnisko izmeklējumu novirzienā - diagnosticēt fizioloģiskos procesus, īpaši elpošanas, kardiovaskulārās un neirofizioloģiskās nozarēs.

Uztura novirzienā - jūs varēsiet būt uzturspeciālists, kas dod padomus, izstrādā ēšanas plānus, kā arī popularizēt veselīgu dzīvesveidu, kas palīdz izvairīties no daudzām, smagām slimībām.

Mācības ilgst 3 gadus un to laikā jums ir jāpabeidz 24 kursi (144 kredītpunkti): 8 pamatkursi un 16 kursi, kas tiks izvēlēti no 3 specializācijām - pataloģija, klīniskie izmeklējumi vai uzturs.
Mācības sākas februārī.

Bachelor of Arts
Iegūstot bakalaura grādu šajā nozarē jūs pavērsiet sev neiedomājami plašas iespējas. Universitātes mērķis ir attīstīt jūsu kritisko domāšanu, mutisko un rakstisko komunikāciju, kā arī iemācīt pašiem turpināt mācības patstāvīgi, jo mākslas pasaule nemitīgi pilnveidojas. Būs iespēja arī iziet prakses un piedalīties dažādos projektos.

Pēc bakalaura grāda iegūšanas jūsu karjeras iespējas būs sākot ar darbību vides aizsardzībā un saglabāšanā, izdevniecībās un reklāmas jomā un dažādos medijos.

Mācības ilgst 3 gadus un to laikā jums ir jāpabeidz 24 kursi (144 kredītpunkti): 18 pamatkursi un 6 papildus kursi pēc izvēles - Aborigēnu un Torres Strait salu iedzīvotāju izpēte, Austrālijas vaio internacionālā vēsture, rakstniecība, ģeogrāfijas un dabas kurss, žurnālistika, psiholoģija, socioloģija u.c.
Mācības sākas februārī un jūnijā.

Bachelor of Multimedia Studies un Master of Management - International Business var apgūt arī citās universitātes filiālēs. Vairāk lasiet šeit.
Par programmu Bachelor of Business vairāk lasiet šeit., bet par programmām Master of Business Administration un Bachelor of Accounting vairāk uzzināsiet šeit.

Kad students pabeidz maģistra programmu, viņam ir iespēja saņemt vīzu nākamajiem 2 gadiem, lai strādātu Austrālijā. Mācību laikā, students drīksts strādāt 20 stundas nedēļā (nepilnu darba slodzi), bet brīvdienās/svētkos strādāt pilnu darba slodzi.

Dzīvošana

Universitāte nodrošina dzīvošanu 350 studentiem. Tā piedāvā individuālas istabas, kas ļauj mierīgi un droši mācīties. Papildus studenti var apmeklēt sporta telpas (baseinu, fitnesa un sporta zāles) un datortelpas.

Ekskursijas un aktivitātes

Rokhemptona atrodas 633 km attālumā no Brisbenas un šeit ir 114 000 iedzīvotāju. Šī ir lieliska vieta, kur meži satiekas ar jūru. Studenti ir ļoti iemīļojuši atpūtu pludmalē, kas ir pavisam īsa autobusa brauciena attālumā.

Lielais Barjerrifs un lieliskais klimats ar skaistajām vasarām un siltajām ziemām pievilina tūristus no visas pasaules. Arī Central Highland Gemfields ir lieliska vieta atpūtai.

Bet ja vēlaties doties ekskursijās tuvāk universitātei, tad ir iespēja apskatīt Rokhemptonas zoo, Archer kalnu, Korana krokodilu fermu un Great Keppel salas.

Cenas

Mācību maksa no... (par semestri):
Bakalaura studijas:
Bachelor of Arts - AUD 10 800
Bachelor of Accounting - AUD 11 190
Bachelor of Business - AUD 11 190
Bachelor of Multimedia Studies - AUD 11 040
Bachelor of Information Technology - AUD 11 730

Bachelor of Psychology - AUD 12 000
Bachelor of Exercise and Sport Sciences - AUD 13 140
Bachelor of Nursing - AUD 12 570
Bachelor of Environmental Science - AUD 13 710
Bachelor of Medical Science - AUD 13 710
Bachelor of Science (Applied Biology, Industrial Chemistry) - AUD 13 710

Bachelor of Engeneering - AUD 14 040

Maģistra studiju
maksa gadā ir no...: AUD 40 000
Master of Management (International Business)
Master of Business Administration
Master of Financial Management
Master of Professional Accounting
Master of Information Systems

Dzīvošanas izmaksas:
Dzīvošana un ēdināšana, mācību materāli, transporta un papildus izmaksas (atkarībā no dzīvošanas veida un mācībām) ir aptuveni AUD 400/nedēļā.


Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet:
info@izglitiba-arzemes.lv, Tel. (+ 371) 67844445CQU 2016

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv