Avio koledža Melburnā
Daudzi jautā, vai šis ir īstais laiks, lai sāktu pilotu apmācības? Jā, jo tas godīgi sakot ir viens no labākajiem brīžiem, lai kļūtu par pilotu. Pieprasījums pēc pilotiem joprojām ir augsts jau pēdējos 20 gadus. Pasaules aviosabiedrībām būs nepieciešami vairāk kā 17000 lidotāju skolu absolventu katru gadu. Aviācijas skola Austrālijā veic apmācību ar dažādām lidmašīnām šādās programmās: Privātpilots un Komercaviācijas pilots.
Sīkāk
Biznesa koledža Sidnejā
Austrālijas biznesa koledžās Sidnejā ārzemju studenti vairāk kā no 40 valstīm apgūst tādas specialitātes kā menedžments, marketings, tūrisms, biroja vadība u.c. Ja jūs mācāties Austrālijā 20 stundas nedēļā un jums ir studentu vīza, tad pēc Austrālijas likumdošanas, jūs varat saņemt oficiālu darba atļauju un paralēli mācībām arī strādāt izvēlētajā specialitātē. Kursa beigās saņemsiet sertifikātu, diplomu, vai "Advanced" diplomu, kas ļauj turpināt mācības universitātes trešajā kursā.
Sīkāk
Kulinārijas un viesmīlības programmas Adelaidē un Sidnejā
Ja Tu vēlies kļūt par augstas klases speciālistu viesmīlības vai ēdināšanas biznesa un vīnzinības jomās, tad mēs iesakām skolu, kas dibināta Parīzē 1895. gadā un kurai ir filiāle arī Austrālijā un vēl 27 citās pasaules vietās. Austrālija ir liela valsts, kas var piedāvāt lielas iespējas. Šeit satiekami daudzu un dažādu tautību pārstāvji, kas paplašinās Tavu redzesloku un dos nenovērtējamu sakaru tīklu Tavai tālākajai darbībai. Un neaizmirsti par lielisko Austrālijas laiku un dabu. Skaistas pludmales, labākie restorāni un draudzīgākie cilvēki.
Sīkāk
Universitāte Brisbenā
Universitāte atrodas pilsētas biznesa rajona sirdī. Skolas telpas tika modernizētas 2011. gadā un tagad piedāvā skolēniem modernākās tehnoloģijas, lai palīdzētu mācību procesā. Mācības iespējams uzsākt februārī, jūnijā un oktobrī! Pabeidzot maģistra studiju kursu, students var saņemt vīzu, lai STRĀDĀTU Austrālijā nākamos 2 gadus.
Sīkāk
Universitāte Melburnā
Universitāte Melburnā dod iespēju mācīties pilsētā, kur visas aktivitātes un viss nepieciešamais ir ar roku aizsniedzamā attālumā. Skolas rezidence ir netālu no sabiedriskā transporta pieturām un ir pavisam īsas pastaigas attālumā no Parlamenta un Melburnas centrālās stacijas. Pabeidzot maģistra studiju kursu, students var saņemt vīzu, lai STRĀDĀTU Austrālijā nākamos 2 gadus. Mācības var uzsākt februārī, jūnijā un oktobrī.
Sīkāk
Universitāte Rokhemptonā
Darba tirgū pieprasījums pēc šīs universitātes absolventiem aug ar katru gadu, jo no studentiem izveido visaugstākā līmeņa speciālistus. Karjera pēc mācībām šeit var aizvest Jūs uz jebkuru vietu pasaulē! Mācības var uzsākt februārī, jūlijā un oktobrī. Pabeidzot maģistra studiju kursu, students var saņemt vīzu, lai STRĀDĀTU Austrālijā nākamos 2 gadus.
Sīkāk
Universitāte Sidnejā
Universitāti Sidnejā varēsiet atrast Kenta ielā, kas ir pašā pilsētas centrā. Līdz universitātei ir ļoti viegli nokļūt, jo tā atrodas tuvu pilsētas transporta pieturām. Šeit mācās vairāk par 2000 internacionālajiem studentiem, kas padara šo universitāti par vienu no lielākajām. Pabeidzot maģistra studiju kursu, students var saņemt vīzu, lai STRĀDĀTU Austrālijā nākamos 2 gadus. Studenti tiek uzņemti 3 reizes gadā - februārī, jūnijā un oktobrī.
Sīkāk

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv