Studiju iespējas ārzemēs

Kanādā      

Itālijā Spānijā Vācijā

ASV

Grieķijā     
Nīderlandē 
   
Šveicē
Lielbritānijā   Austrālijā Jaunzēlandē
Ķīnā,Indijā

Vēlies studēt ārzemēs?
Nāc pie mums, mēs atradīsim jums piemērotu mācību iestādi un studiju programmu!

Darbojoties kopš 1998. gada, mūsu speciālisti personiski ir apsekojoši desmitiem koledžu un universitāšu, tāpēc objektīvi varam spriest par piedāvāto studiju programmu saturu un kvalitāti un palīdzēt jums uzsākt veiksmīgi mācības ārzemēs:
ieteiksim atbilstošāko studiju programmu un universitāti Jūsu izvēlētajai specialitātei;
konsultēsim par prasībām, lai uzsāktu studijas un nokārtosim visas nepieciešamās formalitātes;
sniegsim  atbalstu un sekosim sekmīgai programmas norisei, palīdzēsim problēmu risināšanā ;
noformēsim nepieciešamos  apdrošināšanas un ceļojuma dokumentus;
ieteiksim un noformēsim dzīvošanu un ēdināšanu mācību laikam.

Dzīvošana un studēšana ārzemēs ir labākais veids, kā iegūt padziļinātas zināšanas par citas kultūras tradīcijām, cilvēkiem un valodu. Bez tam, dzīvošana un studēšana ārzemēs ļauj apgūt prasmes starptautiskajā kontekstā, kas var interesēt Jūsu nākamos darba devējus.


Augstākā izglītība Eiropā, Austrālijā, Amerikā
 
Sagatavošanās augstskolai – paredzēta visiem , kuri ieguvuši vidējo izglītību valstī, kurā angļu valoda vai cita izvēlētā svešvaloda nav bijusi mācību valoda. Programmā iekļauta padziļināta valodas apguve un mācību procesa iemaņu apguve, kā arī izvēlētās specialitātes priekšmeti. Sagatavošanās programma ilgst no pusgada līdz gadam.

Valodu skolas, koledžas un universitātes piedāvā programmas dažādām prasībām un sagatavošanās līmenim. Ja jums nav pietiekošas valodas zināšanas, tad jāsāk ar valodu sagatavošanu mācībām augstskolā vai speciālo sagatavošanās programmu- Foundation programme.


Bakalaura studiju programmas – plaša izvēle jebkurā pasaules valstī.
Ja vēlaties studēt ārzemēs pēc vidējās izglītības iegūšanas Latvijā, jāņem vērā, ka studijas vairākās specialitātēs iespējamas tikai pēc sagatavošanās programmas. Kopš iestāšanās ES, Latvijas pilsoņiem jāmaksā samazināta mācību maksa Eiropas augstskolās un dažās valstīs ir arī bezmaksas mācības.

Maģistra studiju programmas
– valsts un privātās augstskolās visā pasaulē.
Simtiem piedāvāto specialitāšu. Mācību programmu sākums dažās universitātēs 4 reizes gadā. 
Mācības maģistra studiju programmās Lielbritānijā ir ļoti intensīvas un tās var pabeigt  vienā gadā, kaut  daudzās citās valstīs tas aizņem divus gadus.

Iestāšanās Lielbritānijas augstskolas
Kopš iestāšanās Eiropas Savienībā, Latvijas pilsoņi par mācībām bakalaura programmā gadā maksāja 3225 GBP - tikpat cik  Lielbritānijas pilsoņi, bet no 2012-2013.m.g. cenas būs ievērojami augstākas un tās noteiks katra universitāte individuāli. Lielbritānijas izglītības sistēma balstīta uz gadsimtiem ilgām tradīcijām, garantējot iegūtās izglītības kvalitāti. Gatavojoties studijām Lielbritānijas augstskolās, iestāšanās gaitā var sastapties ar neparedzētām problēmām. Pieteikums jānosūta nevis tieši uz augstskolu, bet gan centralizētam Augstskolu un koledžu uzņemšanas dienestam.  Eiropas Savienības studentiem noteiktie pieteikšanās termiņi bakalauru programmām ir sekojoši: Vispārējie iesniegumi:
no 1. septembra līdz 15. janvārim,
Pieteikumi Oksfordas un Kembridžas Universitātēm, kā arī kursiem stomatoloģijā, medicīnā un veterinārijā: no 1. septembra līdz 15. oktobrim.
Bet mēs jums varam palīdzēt pat augustā, lai iestātos un uzsāktu mācības septembrī, oktobrī.
Visas augstskolas prasa pietiekami augstu angļu valodas zināšanu līmeni - IELTS 5.5 – 7.0; CAE; CPE , kā arī augstskolas prasībām atbilstošu kvalifikāciju.

Ja pieteikuma anketa tiks izpildīta kļūdaini vai jūsu dokumentu pakete būs nepilnīga, dienestam ir tiesības atteikt turpmāko anketas izskatīšanu. Lai nesaņemtu atteikumu nepareizi izpildītas anketas vai neiesniegtas informācijas dēļ, iesakām griezties pēc palīdzības pie SIA "Izglītība ārzemēs" speciālistiem, kas palīdzēs veikt šo procedūru, lai jūs varētu kļūt par vienu no vairāk kā 120000 lielās ārzemju studentu saimes. Un jau pēc 3 gadu studijām  vienā no 180 Lielbritānijas Universitātēm jūs saņemsiet bakalaura diplomu.

Šis ir maksas pakalpojums, cenā ietilpst: palīdzība augstskolas izvēlē, nepieciešamās informācijas sniegšana par augstskolām un tajās apgūstamajām specialitātēm,  pieteikuma anketas izpildīšana un nosūtīšana, dokumentu paketes nosūtīšana visām izraudzītajām augstskolām, iestāšanās procedūras koordinācija un sarakste ar augstskolām, UCAS reģistrācijas maksa, pasta un banku izdevumi, palīdzība sagatavošanas programmas izvēlē (ja nepieciešams).
Studenti, kas kādu laiku ir studējuši ārzemēs, bieži uzskata to par pieredzi, kas devusi viņiem personības un intelektuālo briedumu. Viņiem patīk iespēja izjust jaunu domāšanas un dzīves veidu, kas veicina personības attīstību un pašpaļāvību.

Studijas ārzemēs var ne tikai veicināt akadēmisko zināšanu bagātināšanu un personīgo attīstību, tās var uzlabot nodarbinātības izredzes. Darba devēji arvien biežāk meklē cilvēkus, kuriem ir citās valstīs gūtā pieredze, jo šādiem cilvēkiem bez valodu zināšanām ir arī starp kultūru komunikācijas prasmes, kā arī izpratne un zināšanas par vietējām tradīcijām un kultūras situāciju, elastīgums, kā arī spēja pielāgoties jauniem apstākļiem un konstruktīvi tikt galā ar atšķirīgiem viedokļiem.

Iestāšanās prasības maģistra programmās
Studentiem jābūt pabeigtai bakalaura studiju  programmai Latvijā vai Lielbritānijā un jābūt vismaz 21 gadu veciem. MBA programmā var iestāties tikai pēc 2-5 gadu praktiskās  pieredzes. Tie, kuri nav pabeiguši bakalaura studijas, bet kuriem ir pirmā līmeņa augstākā izglītība var pabeigt speciālu sagatavošanas programmu, top up foundation year, un pēc tam turpināt mācības maģistra studiju programmā.
Lai uzsāktu mācības universitātē jānoliek valodu eksāmens IELTS (International English Language Testing System) un jāiegūst ir vismaz 6.5 punkti.

Pabeidzot studijas, Lielbritānijā maģistratūras studiju programmā
  jūs variet  iegūt kādu no šiem grādiem:
MA - Master of Arts,  
MBA -Master of Business Administration
MEng - Master of Engineering
MMus - Master of music
Lai iegūtu doktora zinātnisko grādu- Phd, tas var aizņemt no diviem līdz septiņiem gadiem.

Studiju jomas:

Accountancy, Economics, Communication Studies, Legal Studies, Politics, Modern Languages, Mathematics and Applied Statistics, Marketing, Sociology, Social Studies in Science & Technology,  Accountancy,  Economics , E-commerce , Finance, Management,  Marketing , International Business, Commerce , Mathematics and Finance, Creative Writing, Performance (Music & Theatre),  

Sound - (Composition & Production), Graphic Design & New Media, Visual Arts & Graphic Design, Film production,  Visual Arts & New Media,  Computer Science, Physical & Health Education, Civil or Environmental, Mechanical, Mining, Medical Radiation Physics, Engineering, HEALTH&BEHAVIOURAL SCIENCES, Medical Science, Medicine&Surgery, Computing, Information Systems, LAW,  Medicinal Chemistry, Computer&Informatics, Internet, Information Technology, Business Information Systems, Network Management, Software Engineering,  Telecommunications,   Mathematics and Finance, Chemistry,  Marine Science, Ecology&Environment

Lai studenti varētu papildināt valodas un speciālās zināšanas dažādās jomās, daudzas universitātes un koledžas organizē speciālas programmas studentiem vasaras brīvlaikā: Vasaras universitātes

Vasaras universitātes
Lai studenti varētu papildināt valodas un speciālās zināšanas dažādās jomās, daudzas universitātes un koledžas organizē speciālas programmas studentiem vasaras brīvlaikā:
Vasaras universitātesMājas lapu izveide Allwebsites.lv