Lielbritānijā

ASV

Maltā
Jaunzēlandē

Austrālijā

Kanādā        

Dienvidāfrikā
Citas valstis

Kursi sākas katru pirmdienu un to ilgums ir no divām nedēļām, līdz pat gadam. Pirmajā mācību dienā nosaka jūsu zināšanu līmeni un jūs iedala atbilstoša līmeņa starptautiskā grupā. 

Piecas dienas nedēļā no rītiem ir nodarbības valodas apguvē pēc izvēlētās intensitātes, ja 20 stundas nedēļā tad parasti mācības ir no 9.00.-12.30.,  bet ja 30 stundas nedēļā tad līdz 15.30. Pēcpusdienā - dažādas aktivitātes un ekskursijas vai variet pievērsties aktīvai atpūtai: spēlēt golfu, tenisu, nirt, sērfot, jāt ar zirgu u.c., ja jums nav priekšzināšanu šādās nodarbēs, tad speciāli instruktori palīdzēs. Šādi kursi satuvina cilvēkus – iegūstot jaunus paziņas, darījuma partnerus un pēc kopēji pavadītā laika uzturot kontaktus ar viņiem arī nākotnē.

Valodu skolu piedāvātajā kursu klāstā katram iespējams atrast sev piemērotākos:
Pamata angļu valoda 20 stundas nedēļā
Intensīvā angļu valoda 30 stundas nedēļā,
Sagatavošanās eksāmenam IELTS, TOEFL
Sagatavošanās Kembridžas eksāmeniem
Biznesa angļu valoda
Angļu valoda studijām (Arī daudzu augstskolu Valodu centri piedāvā vasaras kursus potenciālajiem studentiem. Tas neapšaubāmi ir ļoti labs veids, kā iepazīt valodu, valsti, tās sadzīvi un kultūru.)
Pamata angļu valoda plus privātstundas
Biznesa kurss + privātstundas
Mācības skolotāja mājā
Angļu valoda + sports vai aktivitātes
Angļu valoda speciālam pielietojumam (banku darbība, finanses, tieslietas,informācijas tehnoloģijas, dizains, tūrisms u.c.)
Gramatika un rakstība
Komunikācijas prasmes

Valodu skolas parasti saviem studentiem piedāvā dzīvošanu viesģimenēs ar divreizēju ēdināšanu vai bez ēdināšanas, jo tā ir lētāk un papildus kontakts ar vietējiem iedzīvotājiem, kultūru un sadzīvi.  Iespējams ir dzīvot arī kopmītnēs un viesnīcās. Tādējādi jūs tiekat atbrīvots no liekām rūpēm svešā zemē. Jums tikai jāizlemj: vai jūs vēlaties izmantot kādas Kalifornijas ģimenes viesmīlību vai arī dosiet priekšroku dzīvot senās Kembridžas universitātes sienās.

Ja Jūs esiet apguvuši angļu valodu, Jūs varat sazināties ar cilvēkiem no visas pasaules. Dalīties ar savām idejām un viedokļiem. Angļu valoda ir vairāku starptautisko organizāciju darba valoda un, saskaņā ar starptautisku vienošanos, saziņas valoda jūras un gaisa satiksmē.

Angļu valoda ir rietumģermāņu valoda, kura ir dzimtā valoda 400 miljoniem cilvēku un pēc šī rādītāja ir trešajā vietā pasaulē (aiz ķīniešu un hindu valodām), savukārt, pieskaitot visus pārējos šīs valodas pratējus, tā ir visizplatītākā valoda pasaulē un bieži tiek izmantota kā starptautiska saziņas valoda.

Angļu valodas plašo izplatību sekmējusi ne tikai Britu Impērijas ekspansija koloniālajā laikmetā, bet arī salīdzinoši vienkāršā gramatika un vārdu kārtība, kas līdzīga 75% citu pasaules valodu, taču to kavē neatbilstība starp rakstu un runāto valodu. Angļi cēlušies no vairākām seno ģermāņu ciltīm, kas 5.gs ieradās Britānijā, kad to bija pametuši romieši. Angļu valodā kopš 9.gs tiek lietots latīņu alfabēts, pirms tam lietoja anglosakšu rūnas. Angļu rakstība ir vēsturiska, nevis fonētiska, tāpēc vārdu izruna bieži vien ir ļoti atšķirīga no rakstības, sagādājot ievērojamas grūtības valodas apguvē - tiek uzskatīts, ka salīdzinot ar lielāko daļu valodu, kurās lieto alfabētu, angļu valodas rakstība ir vissarežģītākā. Latvijā angļu valoda bieži tiek mācīta skolās kā pirmā svešvaloda, saskaņā ar 2000. gada tautas skaitīšanas datiem 20% Latvijas iedzīvotāju uzskata, ka māk angļu valodu.

Angļu valoda ir pamatvaloda Austrālijā, Bahamu salās, Kanādā, Jaunzēlandē, Īrijā, Lielbritānijā, ASV, bez tam tā ir oficiāla valoda Amerikāņu Samoa, Botsvānā, Kamerūnā, Kuka salās, Etiopijā, Fidži, Gambijā, Ganā, Kenijā, Kiribati, Lesoto, Libērijā, Malāvijā, Maltā, Māršala salās, Mauritānijā, Namībijā, Nigērijā, Norfolkā, Pakistānā, Palau, Papua-Jaungvinejā, Filipīnās, Ruandā, Samoa, Seišelu salās, Sjerraleonē, Singapūrā, Somālijā, Dienvidāfrikā, Svazilendā, Tanzānijā, Tongā, Ugandā, Vanuatu un Zambijā, turklāt ir vairākas valstis, kurās angļu valodu lieto valdības un militārās struktūras.