Skolas apraksts

Vēlies izbaudīt dzīvi Amerikā? Izvēlies kādu no Kalifornijas universitātes valodu vai speciālajām programmām!

Skolas priekšrocības ir sabalansētas programmas ar konkrētiem sākuma datumiem; praksē pielietojamu sertifikātu iegūšana; iespēja piemeklēt kvalitatīvu zemu izmaksu programmu. Šobrīd liela daļa klientu interesējas par iespējām uzlabot runāt prasmi, jo spēcīgus gramatikas pamatus iedot vietējās izglītības sistēmas iestādes, bet praktizēties ne vienmēr ir iespējams uz vietas, tāpēc ir piedāvājums- speciāla runāt prasmes attīstīšanas programma. Izmantojiet, šo lielisko iespēju mācīties Riversaidā. Riversaida ir droša, draudzīga, ar nelielai pilsētai piemītošu atmosfēru, bet ar iespējām piedāvāt lielas pilsētas servisu. Silts un sauss klimats, bet ar aukstām naktīm. Līdz Losandželosai būs 70 km un stundas laikā varat baudīt pludmales, slēpošanas trases, Disnejlendu, Holivudu un daudz ko citu. Riversaidai 1998. gadā kopā ar vēl tikai 8 pilsētām tika piešķirts „All-American City” nosaukums.

Universitāte kopš 1975. gada piedāvā kvalitatīvas un sabalansētas 3, 4, 6 un 10 nedēļu vai gada angļu valodas programmas un
Profesionālos kursus dažādās jomās dažāda izglītibas līmeņa cilvēkiem (bez augstākās izglītības ar labām angļu valodas zināšanām, ar bakalaura izglītību, ar maģistra grādu, kuri vēlas iegūt zināšanas citā jomā)


Programmas

Piesakies tūlīt !

Angļu valodas programmas

Minimālais vecums: 15 gadi
Vienas nodarbības ilgums: 60 minūtes

Intensīvā angļu valoda (Intensive English): īpaši interesants šis piedāvājums būs augstākā angļu valodas zināšanu līmeņa kursantiem, jo pilnīgi bez maksas tiek piedāvāts apmeklēt Kalifornijas Universitātes lekcijas kopā ar citiem studentiem jums interesējošos priekšmetos (iespējams rudens, ziemas un pavasara mācību semestra laikā).

Runas prasmes uzlabošana (Improving Oral Fluency): šobrīd liela daļa klientu interesējas par iespējām uzlabot runāt prasmi, jo spēcīgus gramatikas pamatus iedot vietējās izglītības sistēma, un arī šeit ir piedāvājums- speciāla runāt prasmes attīstīšanas programma – Improving Oral Fluency.

Angļu valoda starptautiskam biznesam (English for International Business):
ir programma arī Biznesa valodas apguvei, kas iekļauj rakstību un datorus, lasīšanu un biznesa kultūru, diskusijas, idiomas, kā arī daudzus jaunos un arī pieredzējušos biznesa pārstāvjus interesējošos vietējo - Kalifornijas uzņēmumu apmeklējumus (šai programmai minimālais vecums ir 17 gadi). 

Sarunvaloda un Amerikas kultūra (Conversation and American Culture):
tiem, kas meklē labu un nedārgu vasaras programmu ar nopietnu devu izklaižu un pasākumu Dienvidkalifornijā, iesākam jau gadu laikā pierādījušo Conversation and American Culture programmu. Minimālais vecums- 13 gadi.

Sagatavošanās TESOL:
kvalifikācijas celšanas kursi angļu valodas skolotājiem un pasniedzējiem, lai iegūtu TESOL sertifikātu, kā arī vēlaties uzlabot savu profesionalitāti. Teorija un prakse iet roku rokā.

Profesionālās programmas: 

 -Postgraduate Certificate in Management
- Postgraduate Diploma in Management
- Global Human Resource Management
- Global Marketing Management
- Multinational Financial Management
- Managing Change and Technology
- Strategic Management

Dzīvošana

Ģimene, 3x ēdināšana, transports no / uz organizētām aktivitātēm un nodarbībām.
Ir iespējams dzīvot arī universitātes rezidencē.

Ekskursijas un aktivitātes

Riversaida ir droša, draudzīga, ar nelielai pilsētai piemītošu atmosfēru, bet ar iespējām piedāvāt lielas pilsētas servisu. Silts un sauss klimats, bet ar aukstām naktīm. Līdz Losandželosai būs 70 km un stundas laikā varat baudīt pludmales, slēpošanas trases, Disnejlendu, Holivudu un daudz ko citu. Riversaidai 1998. gadā kopā ar vēl tikai 8 pilsētām tika piešķirts „All-American City” nosaukums.

Cenas

Cenas norādītas USD

Mācību maksā iekļauts: Mācības, programmā iekļautās aktivitātes un nodarbības.


Kursa nosaukums
Stundu skaits nedēļā Nedēļu skaits, cena USD
3 4 6 8 10 30
Intensive Fluency un Improving Oral Fluency 25   1750 2550   3350 9150
English for International Business 25   1750   3350 3350  

Conversation and American Culture

15  1250          
Sagatavošanās kurss TESOL eksāmenam
25
1650          

Dzīvošanas izmaksas, cena par nedēļu:
Ģimene, vievnvietīga istaba, 3x ēdināšana - 200
Apartamenti (bez ēdināšanas) vienvietīga istaba - 378, divvietīga istaba - 210
Rezidence (bez ēdināšanas) vienvietīga istaba - 364, divvietīga istab a- 210, trīsvietīga istab a- 161 

Citi papildus izdevumi:

Reģistrācijas maksa, vienreizējs maksājums – 200
Studenta pieteikuma maksa, katru semestri:
- Programmām no 1 - 4 nedēļām - 100;
- No 5 – 12 nedēļām – 150;
- Akadēmiskais gads – 300.

Grāmatas un citi mācību materiāli: 100 - 350
Medicīniskā apdrošināšana, nedēļā ~ 35

Transfērs, vienā virzienā, ja pasūta vairāk kā 10 dienas pirms ielidošanas: Los Angeles lidosta – 100, Ontario lidosta – 50Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: info@izglitiba-arzemes.lv, Tel. (+ 371) 67844445University of California

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv