Studē ASV
vai
Lielbritānijā
   
Abacus Mācies
Oksfordā
  
EU Biznesa
studijas

Vidusskola
Kembridžā
   
Mācies
prestižā
koledžā
   
Mācības
ASV
   

Angļu valoda
kūrortā

   
Mācies
Austrālijā
   
 
Mācies angļu
valodu
   
     
Mācības
juristiem

 
Finanses un
bizness
Londonā
 
   
   
   
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 

 


Skolas apraksts

Skola atrodas Arizonas štatā, sestajā lielākās Amerikas pilsētas Fēniksas piepilsētā - Skotsdeilā. Skaistā Arizonas daba aizrauj elpu un tā ir milzīgs iedvesmas avots daudziem māksliniekiem gan pagātnē, gan mūsdienās. Šeit, Fēniksā, satiekas tradicionāli mežonīgie Amerikas rietumi ar mūsdienīgo Ameriku.

Kopš 2012. mācību gada skola piedāvā vismodernākās tehnoloģijas savās mācību telpās mākslas studentiem. Skola ir arī paplašinājusi savu teritoriju un savienojusi jaunākos skolas audzēkņus ar vidusskolas pēdējo klašu skolnieku telpām, kas rada vēl dinamiskāku skolas sadzīvi.

Skolā mācās aptuveni 1300 jaunieši. Skolā ir aptuveni 35 skolēni, kuri dzīvo tās kopmītnēs. Vienā klasē parasti ir aptuveni 16 cilvēki.

Skola Arizonā  Klase_AZ  School_AZ


Programmas

9. un 10. klasi jaunieši pavada apgūstot priekšmetus, kurus līdz šim mācījušies un tie skolēni, kuri vēlas 11. klasē uzsākt IB programmu (The International Baccalaureate Programme), var uzsākt papildus apmācību, lai sagatavotos šim kursam.

11. un 12. klasi
motivētākie jaunieši pavada mācoties IB programmā, kas viņus sagatavo labākajām universitātēm pasaulē.
Uzsākot mācības skolēns izvēlas 3 priekšmetus (240 mācību stundas), kas viņu interesē un padodas vislabāk un ar kuriem tiek saistītas nākotnes plāni. 3 priekšmetus (150 mācību stundas) izvēlas kā standarta kursus. Kopumā, lai beigtu IB programmu, skolēni kārto 6 eksāmenus, kā arī raksta eseju. Gala rezultātā ņem vērā eksāmena darbus, eseju, aktivitāti un piedalīšanos gan klases darbos, gan ārpusskolas aktivitātēs (t.sk. sociālo darbu).
Skolēniem no katras grupas jāizvēlas 1 kurss:
6. grupa - angļu valoda (OBLIGĀTA visiem skolēniem)
7. grupa - svešvaloda (franču, latīņu vai spāņu)
8. grupa - Amerikas vēsture (OBLIGĀTA visiem skolēniem) + iespēja izvēlēties no ekonomikas un psiholoģijas.
9. grupa - zinātnes (bioloģija, ķīmija vai fizika)
10. grupa - matemātika
grupa - brīvās izvēles kursi (deja, režija, mūzika, teātris, vizuālā māksla). Iespējams izvēlēties kādu no šiem priekšmetiem vai izvēlēties papildus stundas no 2. - 4. grupas.

Ārpus skolas jaunieši var nodoties visdažādākajām mākslas nodarbēm. Spēlēt teātri, mūziku vai nodarboties ar grafisko dizainu un vizuālo mākslu. Šajā skolā ir arī spēcīga datorzinātnes nodaļa, kas varētu aizraut topošos IT speciālistus.

Skolā iespējams nodarboties ar dažādiem sporta veidiem - basketbolu, golfu, tenisu, volejbolu, Amerikāņu futbolu, beisbolu un rokas bumbu. Tiem, kam patīk sports, bet nav vēlēšanās iesaistīties sporta komandā, ir iespēja kļūt par komandu karsēju, lai atbalstītu un uzmundrinātu spēlētājus.

Dzīvošana

Skolēni dzīvo skolas kopmītnēs, kuras ir nesen celtas. Vienā istabā dzīvo 2 - 4 jaunieši. Katram no viņiem ir savs dators ar interneta piekļuvi. Visas telpas ir modernas, plašas un gaišas. Ēdināšanu nodrošina skolas ēdnīca 3 reizes dienā. Skolas kopmītnēs uzturas arī skolas pārstāvji, kuri atbild par jauniešu drošību, palīdz viņiem mācībās un palīdz tikt galā ar dažādām dzīves situācijām, kad tas ir nepieciešams.

Ekskursijas un aktivitātes

Nedēļas nogalēs jaunieši var doties ekskursijās, kā arī ar draugiem doties uz Fēniksas centru vai palikt Skotsdeilā.

Football_Arizona  Arizona

Cenas

Cena norādīta USD

Cena par mācību gadu: no 44 000
Cenā iekļauts: reģistrācijas maksa, mācības, dzīvošana, 3x ēdināšana visu mācību gadu.

Papildus izmaksas
Kopējais maksājums par dzīvošanu skolā īsajās brīvdienās (Thanksgiving, Spring break), tehnikas izmantošanu, mācību materiāliem, formām: 6 000


Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: Tel. (+ 371) 67844445, info@izglitiba-arzemes.lv.
Meritas - Rancho

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv