Studē ASV
vai
Lielbritānijā
   
Abacus Mācies
Oksfordā
  
EU Biznesa
studijas

Vidusskola
Kembridžā
   
Mācies
prestižā
koledžā
   
Mācības
ASV
   

Angļu valoda
kūrortā

   
Mācies
Austrālijā
   
 
Mācies angļu
valodu
   
     
Mācības
juristiem

 
Finanses un
bizness
Londonā
 
   
   
   
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 

 


Skolas apraksts

Skola atrodas Hjūstonas piepilsētā, Teksasā. Skola atrodas netālu no Hjūstonas „Enerģijas koridora", kas skolu padara lielisku tiem skolēniem, kuru vecāki ir pārvākušies uz šo pilsētu, jo viņu darbs ir saistīts ar enerģijas vai zinātnes nozarēm. Šī pilsēta ir ļoti internacionāla un nozīmīga ekonomikas lielpilsēta ASV.

Skolai pieder 20 akri zemes un šīs skolas mācību telpas ir vienas no modernākajām telpām valstī. Skolā pieejams Wi-fi. Skolā ir 2 sporta zāles, ēdnīca, dažādas zinātniskās laboratorijas un datoru telpas, 2 bibliotēkas, mūzikas un mākslas telpas, deju studija, kopmītnes studentiem un āra sporta laukumi.

Skolā mācās aptuveni 1200 skolēni (400 no tiem: 9 - 12. klase). Skolā dzīvo aptuveni 100 skolēni. Cienā klasē vidēji ir 16 skolēni.

Skola Texasa  KLASE


Programmas

No 9. līdz 10. klasei jaunieši cītīgi apgūst visus pamatpriekšmetus un iesaistās pēc iespējas vairāk, sev interesējošās, ārpusskolas aktivitātēs, lai nodrošinātu labākus rezultātus iekļūšanai augstskolās. Skolotāji palīdz jauniešiem atrast piemērotākās universitātēs.

11. un 12. klasi jaunieši pavada mācoties IB programmā (The International Baccalaureate Programme). Šī programma ir veidota tā, lai katrs skolēns varētu attīstīt savas stiprās puses un pilnvērtīgi sagatavoties mācībām universitātē. Šeit ir apvienotas akadēmiskās zināšanas (gala pārbaudījumi jāliek 6 priekšmetos), spējā argumentēt savu viedokli (skolēni tiek trenēti eseju rakstīšanā), kā arī viņu darbā ārpus skolas - sabiedrības labā. Iegūstot gala diplomu ir iespēja iestāties universitātēs 138 dažādās valstīs, kā arī tādās prestižās universitātēs kā Hārsvarda un MIT.

Skolai ir ļoti spēcīgas matemātikas un zinātnes, kā arī teātra un vizuālo mākslu nodaļas.

Sportistiem iespēja nodarboties ar rokas bumbu, spēlēt basketbolu, golfu, futbolu, volejbolu, lakrosu un tenisu, kā arī nodarboties ar orientēšanās sportu.

Dzīvošana

Skolēni, dzīvo skolas teritorijā, nesen celtā kopmītņu ēkā. Tas ir lielisks veids skolēniem izmantot visas skolas piedāvātās telpas, lai pilnvērtīgi pavadītu laiku ārpus skolas. Skolas kopmītnēs dzīvo vairāk kopmītņu vecākie, kuri skolēniem kalpo par „surogātvecākiem". Viņi uzmana skolēnu darbības, palīdz mājasdarbos, palīdz risināt konfliktus.

Jaunieši dzīvo kopmītņu tipa rezidencē. Katram skolēnam tiek nodrošināta piekļuve Wi-fi tīklam. Vienā istabā tiek izmitināti 2 - 4 cilvēki. Rezidencē ir atrodams sporta klubs, mācību telpas, Tv un spēļu istaba, dzīvojamās istabas un veļas mazgāšanas telpas. Ēdināšanu nodrošina skolas ēdnīca 3 reizes dienā.

Ārā ir pieejams basketbola laukums.

Ekskursijas un aktivitātes

Visu nedēļu skolnieki pavada mācoties, bet nedēļas nogalēs dodas interesantās ekskursijās.
Skolēni bieži dodas uz Hjūstonas centru, kur viņi var apmeklēt muzejus, operu, kā arī iepazīt pašu pilsētu - kafeinīcas, iepirkšanās iespējas un izklaidēties kopā ar draugiem.

Houston_TX  Houston_Texas  Houston

Cenas

Cena norādīta USD

Cena par mācību gadu: no 59 000
Cenā iekļauts: reģistrācijas maksa, mācības, dzīvošana, 3x ēdināšana visu mācību gadu.

Papildus izmaksas
Kopējais maksājums par dzīvošanu skolā īsajās brīvdienās (Thanksgiving, Spring break), tehnikas izmantošanu, mācību materiāliem, formām: 6 000


Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: Tel. (+ 371) 67844445, info@izglitiba-arzemes.lv.


Meritas - The Village

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv