Studē ASV
vai
Lielbritānijā
   
Abacus Mācies
Oksfordā
  
EU Biznesa
studijas

Vidusskola
Kembridžā
   
Mācies
prestižā
koledžā
   
Mācības
ASV
   

Angļu valoda
kūrortā

   
Mācies
Austrālijā
   
 
Mācies angļu
valodu
   
     
Mācības
juristiem

 
Finanses un
bizness
Londonā
 
   
   
   
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 

 


Skolas apraksts

Skola atrodas netālu no Orlando, Floridā - nelielā pilsētiņā, kas jau vairāku gadu garumā ir novērtēta kā pilsēta nr. 1 Floridā, kurā dzīvot. Lai arī pilsēta ir neliela šeit var atrast tādas lielas kompānijas kā Siemens, Convergys, ST&T, Mitsubishi u.c.

Skolu ieskauj 48 akrus liela zemes platība. Pati skola ir ieturēta tradicionālā stilā. Šeit ir klašu telpas, sporta zāle, kafejnīca un ēdamzāle. Skolā ir vairākas modernas datortelpas, iMac grafiskās laboratorijas, istaba mūzikas grupām, kur trenēties, telpas mākslas pulciņiem, deju telpa un 2 bibliotēkas. Skolas telpās visiem pieejams Wi-fi tīkls. Ārpus skolas telpām, skolas teritorijā ir beisbola laukums, 5 tenisa korti, futbola laukums, kā arī 18 bedrīšu golfa laukums.

Skolā mācās aptuveni 650 skolēni. 220 no viņiem ir 9. - 12. klasē. Aptuveni 100 skolēni dzīvo skolā. Vienā klasē ir aptuveni 22 skolēni.

American_Football  Chemestry  SportaZale


Programmas

9. - 12. klasē jaunieši gatavo daudzus projektus, kas palīdz viņiem attīstīt spēju strādāt patstāvīgi un, kas viņus labāk sagatavo mācībām universitātēs. Jauniešiem ir iespēja piedalīties dažādos partnerskolu pasākumos, kas palīdz paplašināt uztveri. Skolotāji daudz strādā ar skolēniem, lai palīdzētu viņiem atrast vispiemērotāko universitāti, kā arī palīdz mācībās un jauniešus mudina nodarboties ar visdažādākajām ārpusskolas aktivitātēm, jo tas ir liels pluss kad jaunietis vēlēsies iestāties universitātē.

Orlando klimats un skolas lieliskais sporta inventāra nodrošinājums padara šo skolu ļoti piemērotu sportistiem. Skola piedāvā beisbolu, basketbolu, orientēšanās sportu, futbolu (gan Eiropas, gan amerikāņu), golfu, lakrosu, peldēšanu & niršanu, tenisu, volejbolu un svaru celšanu, kā arī boulingu un rokasbumbu.

Golfa cienītājiem skola piedāvā iespēju pievienoties Golfa akadēmijai, kas ir viena no labākajām amatieru/profesionāļu golfa skolām Amerikā.

Dzīvošana

Skolēni, dzīvo netālu no skolas, kopmītņu tipa rezidencē. Katram skolēnam tiek nodrošināta piekļuve Wi-fi tīklam. Vienā istabā tiek izmitināti 2 - 4 cilvēki. Rezidencē ir atrodams sporta klubs, mācību telpas, Tv un spēļu istaba, dzīvojamās istabas un veļas mazgāšanas telpas. Ēdināšanu nodrošina skolas ēdnīca 3 reizes dienā.

Ārā ir pieejams basketbola laukums.

Skolas rezidencē ir pieejami gan skolotāji, gan cilvēki, kuri atbild par jauniešu drošību un viņu labklājību. Viņi palīdzēs gan sadzīviskos jautājumos, gan ar mācībām.

Ekskursijas un aktivitātes

Visu nedēļu skolnieki pavada mācoties, bet nedēļas nogalēs dodas interesantās ekskursijās. Vietējie tūrisma apskates objekti ir dažādi atrakciju parki, Bušu dārzi, Universal Studios, ūdens atrakciju parki, Kenedija Kosmosa centrs, tuvējās pludmales u.c.

Orlando  Orlando-FL

Cenas

Cena norādīta USD

Cena par mācību gadu: no 48 000
Cenā iekļauts: reģistrācijas maksa, mācības, dzīvošana, 3x ēdināšana visu mācību gadu.

Papildus izmaksas
Kopējais maksājums par dzīvošanu skolā īsajās brīvdienās (Thanksgiving, Spring break), tehnikas izmantošanu, mācību materiāliem, formām: 6 000


Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: Tel. (+ 371) 67844445, info@izglitiba-arzemes.lv.
Meritas - Lake Mary

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv