Studē ASV
vai
Lielbritānijā
   
Abacus Mācies
Oksfordā
  
EU Biznesa
studijas

Vidusskola
Kembridžā
   
Mācies
prestižā
koledžā
   
Mācības
ASV
   

Angļu valoda
kūrortā

   
Mācies
Austrālijā
   
 
Mācies angļu
valodu
   
     
Mācības
juristiem

 
Finanses un
bizness
Londonā
 
   
   
   
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 

 


Skolas apraksts

Skola atrodas lieliskajā Floridas pilsētā Fortlauderdeilā. Šeit laikapstākļi vienmēr ir labi un šis ir iekārots galamērķis gan dažādiem atpūtniekiem, gan tiem, kuri mīl iepirkšanos. Skola atrodas pavisam netālu no pludmales un tajā pašā laikā arī Fortlauderdeilas centrs ir pavisam tuvu.

Skolas teritorijā ir 18 ēkas. To skaitā ir peldbaseins, sporta zāle, svaru zāle un fitnesa centrs, bibliotēka, datortelpas un zinātniskās laboratorijas, mākslas studijas, mūzikas un deju studijas, tenisa korti, basketbola laukums utt.

Šobrīd skolā mācās aptuveni 1400 skolēni. Puse no viņiem ir 9. - 12. klasē. 225 skolēni dzīvo skolas kopmītnēs. Vienā klasē ir aptuveni 18 skolēni.

NorthBroward  Kafejnica  Klases


Programmas

Internacionālie skolēni var usākt mācības jau no 6. klases. Sākot ar 5. klasi skolotāji no bērniem prasa lielāku atbildību pret savu darbu un pamazām sagatavo viņus vidusskolai. Skolēni turpina apgūt matemātiku un ģeometriju, valodu, sociālās zinības un vēsturi (gan pasaules, gan Amerikas), dabaszinības, spāņu vai franču valodas, kā arī papildus kursus sportā, IT vai mākslā.
Skolēniem tiek piedāvāts arī plašs klāsts ar dažādām ārpusklašu nodarbībām.

Sākot mācības 9. klasē, skolēniem sākas pēdējais 4 gadu posms pirms vidusskolas izglītības iegūšanas. Šajos 4 gados viņiem ir jāsavāc 24 kredītpunkti (1 punkts par pilna gada kursu un 1/3 punktu par trimestra kursu).

Mācību kursi:
Gada programmas (visus 4 gadus):
Matemātika, angļu valoda, sociālās zinības

Gada programmas (3 gadus):
Bioloģija/ ķīmija/ fizika, svešvaloda

Trimestru programmas:
Māksla (6 trimestri), fitness/spēka treniņi/deja (2 trimestri) vai sporta nodarbības (2 mācību gadi), veselības mācība (1 trimestris), sava zīmola izstrādāšana (1 trimestris), 100 stundas darbs sabiedrības labā.

11. un 12. klasē ir iespējams izvēlēties IB programmu (The International Baccalaureate Programme), kas paredzēta īpaši motivētiem jauniešiem. Šī programma ir veidota tā, lai katrs skolēns varētu attīstīt savas stiprās puses un pilnvērtīgi sagatavoties mācībām universitātē. Šeit ir apvienotas akadēmiskās zināšanas (gala pārbaudījumi jāliek 6 priekšmetos), spējā argumentēt savu viedokli (skolēni tiek trenēti eseju rakstīšanā), kā arī viņu darbā ārpus skolas - sabiedrības labā. Iegūstot gala diplomu ir iespēja iestāties universitātēs 138 dažādās valstīs, kā arī prestižās universitātēs.

Skola lepojas ar ļoti spēcīgu ārpusskolas mākslas programmu, kurā var apgūt mūziku, teātri, vizuālo mākslu, deju un digitālos medijus.
Šīs skolas skolēni ir labākie ne tikai Floridas štatā, bet arī visā valstī, sākot ar džeza mūziķiem un dejotājiem, beidzot IT dizaineriem un video operatoriem.

Tāpat skola piedāvā ļoti spēcīgu sporta programmu sportistiem. Šeit ir iespēja spēlēt beisbolu, basketbolu, boulingu, paukošanos, golfu, hokeju, lakrosu, regbiju, futbolu (gan amerikāņu, gan Eiropas), rokas bumbu, peldēšanu, tenisu un volejbolu, kā arī daudzu citus sporta veidus.

Dzīvošana

Skolēni dzīvo skolas kopmītnēs. Katrā no kopmītnēm dzīvo kāds no pasniedzējiem vai skolas darbiniekiem, kurš uzmana un palīdz kopmītņu iemītniekiem, ja tas ir nepieciešams. Skolai ir 2 kopmītnes. Vienā dzīvo aptuveni 75 skolnieki, katrā istabā pa 3. Puiši un meitenes dzīvo 2 dažādās ēkās. Arī otra kopmītne ir sadalīta pa divām ēkām - puišu un meiteņu. Šeit ir apmetušies aptuveni 150 skolnieki, divvietīgās vai trīsvietīgās istabiņās.

Ēdināšanu nodrošina skolas ēdnīca 3 reizes dienā.

Ekskursijas un aktivitātes

Pa nedēļas vidu skolēni mācās un pavada savu brīvo laiku skolas piedāvātajās telpās. Nedēļas nogalēs viņi var doties dažādās ekskursijās netālu no skolas. Piemēram, dosies skatīties Miami Heat spēli vai apmeklēs kādu Dienvidfloridas pludmali.

Miami_Heat  Miami_pludmale

Cenas

Cena norādīta USD

Cena par mācību gadu: no 59950
Cenā iekļauts: reģistrācijas maksa, mācības, dzīvošana, 3x ēdināšana visu mācību gadu.

Papildus izmaksas
Kopējais maksājums par dzīvošanu skolā īsajās brīvdienās (Thanksgiving, Spring break), tehnikas izmantošanu, mācību materiāliem, formām: no 6 000

 

Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: Tel. (+ 371) 67844445, info@izglitiba-arzemes.lv.

Meritas - North Broward

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv