Studē ASV
vai
Lielbritānijā
   
Abacus Mācies
Oksfordā
  
EU Biznesa
studijas

Vidusskola
Kembridžā
   
Mācies
prestižā
koledžā
   
Mācības
ASV
   

Angļu valoda
kūrortā

   
Mācies
Austrālijā
   
 
Mācies angļu
valodu
   
     
Mācības
juristiem

 
Finanses un
bizness
Londonā
 
   
   
   
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 

 


Skolas apraksts

Elitārā viduskola atrodas lieliskā vietā - Manhetenas finanšu rajona sirdī. Tepat netālu ir The New York Stock Exchange, Volstrīta, Battery parks, Amerikas indiāņu Smitsonu nacionālais muzejs un pavisam netālu arī redzama Brīvības statuja un no skolas telpām paveras lielisks skats uz Manhetenu.

Šī ir viena no labākajām un modernākajām skolām Manhetenā. Skolā ir vairāk kā 30 mācību telpas, 6 zinātnes laboratorijas, 5 datortelpas, 2 valodu mācību telpas, teātris ar 400 sēdvietām, peldbaseins, sporta/basketbola zāle, fitnesa centrs, auditorijas, vizuālo mākslu mācībtelpas un kafejnīca. Visā skolā pieejams Wi-fi.

Skolā mācās aptuveni 550 skolēni. 115 no viņiem - 9. līdz 12. klase. Šobrīd skolā dzīvo 40 skolēni. Skola ir paredzējusi sev milzīgu izaugsmi nākamajiem gadiem, kad skolēnu skaits varētu trīskāršoties. Šobrīd vienā klasē ir aptuveni 12 skolēni.


Programmas

Mācības 6. līdz 8. klasē sniedz bērniem jau padziļinātu ieskatu vēsturē (gan pasaules, gan Amerikas) un matemātikā, kā arī dabaszinātnēs un sociālajās zinībās. Bērni turpina apgūt angļu valodu un literatūru. Viņi turpina arī svešvalodu apguvi - franču, spāņu vai ķīniešu valodu.

No 9. klases jaunieši tiek gatavoti mācībām universitātē. Līdz 11. klasei visi apgūst vienādu vielu: angļu valoda un literatūra, pasaules vēsturi, svešvalodas (franču, spāņu vai ķīniešu), matemātiku (algebru un ģeometriju), bioloģiju, fiziku un ķīmiju.

11. klasē, motivētākie un cītīgākie skolēni parasti izvēlas mācības turpināt IB programmā (The International Baccalaureate Programme), kas palīdz viņiem iekļūt pasaules labākajās universitātēs.
Skolēni padziļināti apgūst 3 kursus, kas viņiem pašiem šķiet interesantākie un 3 kursus mācās vienādā līmenī ar parasto vidusskolas programmu. Priekšmeti, kas ir apgūstami: valodas un literatūra, valodu apguve, sociālās zinības, matemātika, māksla un eksperimentālā zinātne. No skolēna tiek sagaidīts ne tikai lielisks akadēmiskais sniegums, bet arī spēja argumentēti pasniegt savu viedokli (rakstot esejas un prezentējot tās), kā arī spēja strādāt sabiedrības labā. Skolēniem jāiesaistās arī dažādās ārpusskolas aktivitātēs.

Papildus stundām vidusskoā jauniešiem ir iespēja attīstīt un pilnveidot savus talantus mākslā. Skola īpaši specializējas tādos ārpusskolu priekšmetos kā mūzika, teātris un vizuālā māksla. Ar katru nodarbību viņi tiek izaicināti attīstīt savu kritisko domāšanu, lai kļūtu par labākiem māksliniekiem un domāt radoši pat visparastākajās ikdienas situācijās.

Papildus mākslai skola ļoti attīsta arī savas sporta programmas: rokas bumbu, golfu, basketbolu, peldēšanu, volejbolu un futbolu.

Vidusskola_Manehtena  Izlaidums_vidusskola  Manhetena_Nujorka 

Dzīvošana

Skolēni dzīvo atjaunotos dzīvokļos, kas atrodas Volstrītā, vien aizejamā attālumā no skolas. Vienā dzīvoklī dzīvo 2 - 4 jaunieši. Katrā no šiem dzīvokļiem ir sava virtuve, vannas istaba, mācību istaba, sienas skapis, kā arī wi-fi un telpas apsargā, lai jauniešiem un viņu vecākiem būtu sirds mierīga drošību. Šajās mājās mīt arī vairāki skolotāji, kas palīdz jauniešiem ikdienas situācijās vai mācībās arī ārpus skolas.

Vakaros un nedēļas nogalēs skolēni var izmantot visu, ko piedāvā skolas telpas - fitnesa centru, peldbaseinu, sporta zāli, bibliotēku, datortelpas utt. Katrā no lokācijām ir vismaz viens skolotājs/treneris, kas uzmana jauniešu aktivitātes un palīdz, ja tas ir nepieciešams.

Leman-vidusskola  Leman-skola

Ekskursijas un aktivitātes

Solēni varēs iepazīt Manheteni - izbaudīt muzejus, teātrus, parkus un iepirkšanosiepirkšanos. Tā ir lieliska iespēja katram iepazīt pilsētu, kura nekad neguļ!

Sporta mīļi varēs apmeklēt kādu Knicks spēli, bet teātri un mūziku mīlošie skolnieki var doties uz Madison Square Garden vai Brodvejā noskatīties kādu teātra izrādi.

Cenas

Cena norādīta USD

Cena par mācību gadu: no 83 000

Cenā iekļauts: reģistrācijas maksa, mācības, dzīvošana, 3x ēdināšana visu mācību gadu.

Papildus izmaksas
Kopējais maksājums par dzīvošanu skolā īsajās brīvdienās (Thanksgiving, Spring break), tehnikas izmantošanu, mācību materiāliem, formām: no 6 000

 

Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: Tel. (+ 371) 67844445, info@izglitiba-arzemes.lv.
Meritas - Leman Manhattan

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv