Studē ASV
vai
Lielbritānijā
   
Abacus Mācies
Oksfordā
  
EU Biznesa
studijas

Vidusskola
Kembridžā
   
Mācies
prestižā
koledžā
   
Mācības
ASV
   

Angļu valoda
kūrortā

   
Mācies
Austrālijā
   
 
Mācies angļu
valodu
   
     
Mācības
juristiem

 
Finanses un
bizness
Londonā
 
   
   
   
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 

 


Skolas apraksts

Skola piedāvā mācības bērniem sākot ar pamatskolu un līdz pat vidusskolas beigām.

Skola atrodas Orlando, Floridā un ap to ir 48 akri zemes. Šis ir viens no pazīstamākajiem kūrortu reģioniem pasaulē. Netālu no skolas ir atrodami tādi lieli tūrisma objekti kā Disneja pasaules atrakciju parks, Universal Studios, ūdens pasaules atrakciju parks un Kenedija Kosmosa centrs. Skola lepojas arī ar to, ka pavisam netālu no tās ir atrodami daži no pasaulē vislabākajiem golfa laukumiem.

Skolā mācās aptuveni 1150 skolēni. 400 no viņiem ir 9. - 12. klasē. 90 skolēni šeit ne tikai mācās, bet arī dzīvo. Vienā klasē ir aptuveni 17 skolēni.


Programmas

Orlando
UniversalStudios
9. klasē skolēniem ir jāapgūst tādi priekšmeti kā angļu valoda, Amerikas literatūra, matemātika, bioloģija, ievads ķīmijā, vēsture (antīkā vēsture un cilvēks), ģeogrāfija un svešvaloda (franču, latīņu vai spāņu). Katru semestri skolēnam jāapmeklē dažādi brīvās izvēles kursi. Iespēja izvēlēties ir gan no mākslas, gan sporta novirzieniem.

10. klasē skolēni turpina apgūt angļu valodu, pasaules literatūru, matemātiku, ķīmiju, vēsturi (modernā un Eiropas vēsture), svešvalodu (franču, spāņu, latīņu) un brīvās izvēles kursus. Pēc 10. klases skolēns var izvēlēties 2 novirzienus. Parasto vidusskolas programmu vai speciālo IB kursu.

11. un 12. klase:
Parastā vidusskolas programm vai IB programma (The International Baccalaureate Diploma Programme).
Vidusskolas programmā apgūstamie priekšmeti:
1. grupa - angļu valoda (11. klase) un literatūra (12. klase),
2. grupa - matemātika vai statistika (iespējama tikai 12. klasē),
3. grupa - anatomija/ fizioloģija, fizika vai vides zinātnes,
4. grupa - Amerikas vēsture (OBLIGĀTA visiem skolēniem) un Amerikas pārvalde, ekonomika vai psiholoģija,
5. grupa - svešvaloda (franču, spāņu, latīņu),
6. grupa - brīvās izvēles priekšmeti.

IB programma:
Šajā programmā skolēns izvēlas 3 priekšmetus (240 mācību stundas), kuri interesē un padodas vislabāk un ar kuriem tiek saistītas nākotnes ieceres universitātē. 3 priekšmetus (150 mācību stundas) izvēlas kā standarta kursus. Kopumā, lai beigtu IB programmu, skolēni kārto 6 eksāmenus, kā arī raksta eseju. Gala rezultātā ņem vērā eksāmena darbus, eseju, aktivitāti un piedalīšanos gan klases darbos, gan ārpusskolas aktivitātēs.

Skolēniem no katras grupas jāizvēlas 1 kurss:
1. grupa - angļu valoda (OBLIGĀTA visiem skolēniem)
2. grupa - svešvaloda (franču, latīņu vai spāņu)
3. grupa - Amerikas vēsture (OBLIGĀTA visiem skolēniem) + iespēja izvēlēties no ekonomikas un psiholoģijas.
4. grupa - zinātnes (bioloģija, ķīmija vai fizika)
5. grupa - matemātika
6. grupa - brīvās izvēles kursi (deja, režija, mūzika, teātris, vizuālā māksla). Iespējams izvēlēties kādu no šiem priekšmetiem vai izvēlēties papildus stundas no 2. - 4. grupas.

Brīvās izvēles kursos ir iespējams nodarboties ar dažādiem mākslas priekšmetiem: māksla, deja, teātris, digitālā un mediju māksla, mūzika. Teātra programma ir ļoti spēcīga šajā skolā, jo šeit skolēni piedalās gan viena aktiera uzvedumos, gan nelielās etīdēs, kā arī izrādēs un mūziklos.
Vēl labi novērtēta ir digitālās un mediju mākslas programma. Jaunieši, kurus interesē šī tēma parasti var iegūt lielisku pieredzi skolā, lai vēlāk universitātē šīs zināšanas izmantotu un sasniegtu labākus rezultātus.

No sporta aktivitātēm skolā ir pieejams beisbols, basketbols, orientēšanās sports, futbols (gan Eiropas, gan amerikāņu), golfs, lakross, peldēšana, teniss, volejbols un svaru celšana.

Studentiem, kuri grib iegūt papildus pieredzi ārpus mākslas un sporta nodarbībām ir iespēja iesaistīties studentu pārvaldē, matemātikas klubā, skolas žurnālā, dažādos brīvprātīgo darbos, debašu, niršanas, filmu klubos vai kļūt par karsēju skolas sporta komandām.

Dzīvošana

Skolēni, dzīvo netālu no skolas, plašās un skaistās mājās - 2 līdz 4 skolēni vienā istabā. Katram skolēnam tiek nodrošināta piekļuve datoram un internetam. Katrā mājā dzīvo arī viens pārvaldnieks, kurš pieskata skolēnus, atgādina par dažādiem pienākumiem mājās, kā arī palīdz viņiem mācībās vai ar jebkādu citu padomu.

Katrā mājā ir dzīvojamā istaba, spēļu istaba, kurā ir televizors, telefons un dažādas spēļu sistēmas, kas dzīvošanu padara interesantāku, kā arī atsevišķas telpas mācībām. Mājā ir arī neliels virtuves stūris, kur var pagatavot vieglu maltīti.

Ēdināšanu nodrošina skolas ēdnīca 3 reizes dienā.

Vindmere-studentumitnes  Vindermere-klase  Vindermere-SportaZale

Ekskursijas un aktivitātes

Visu nedēļu skolnieki pavada mācoties, bet nedēļas nogalēs dodas interesantās ekskursijās. Vietējie tūrisma apskates objekti ir dažādi atrakciju parki, Bušu dārzi, Universal Studios, ūdens atrakciju parki, Kenedija Kosmosa centrs, tuvējās pludmales u.c.

Cenas

Cena norādīta USD

Cena par mācību gadu: no 59500

Cenā iekļauts: reģistrācijas maksa, mācības, dzīvošana, 3x ēdināšana visu mācību gadu.

Papildus izmaksas
Kopējais maksājums par dzīvošanu skolā īsajās brīvdienās (Thanksgiving, Spring break), tehnikas izmantošanu, mācību materiāliem, formām: no 6 000


Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: Tel. (+ 371) 67844445, info@izglitiba-arzemes.lv.
Meritas - Windermere prep.

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv