Skolas apraksts

Šajā skolā Tu saņemsi vislabāko vidējo izglītību, kādu vien Amerikā vari iegūt, tas Tev dos iespēju iestāties visprestižākajās augstskolās. Skola ne tikai attīsta akadēmiskās prasmes, bet arī palīdz attīstīties katra jaunieša individualitātei, iesaistoties dažādās ārpusskolas nodarbībās (mākslas, sporta, skolas pārvaldes un organizatoriskajās jomās).

Akadēmija ir dibināta 1912. gadā un šobrīd tajā mācās 1000 skolnieki, kuri ir no dažādiem Amerikas štatiem, kā arī  starptautiskie skolēni no 48 valstīm. Skolas teritorija ir milzīga, tur atrodas ēkas ar skolas mācību telpām, gan sporta zāles un futbola, rokasbumbas, amerikāņu futbola laukumus un 4 tenisa kortus. Mūzikas un mākslas piekritēji skolas teritorijā varēs izmantot koncertzāli, privātās telpas mēģinājumiem, radio un televīzijas ierakstu studijas un datora telpas. Skolas teritorijā ir kopmītnes. Mācības vidusskola var apvienot ar papildus mācībām golfa vai tenisa akadēmijā

Vidusskolas programma jauniešiem vecumā no 12 līdz 18 gadiem ar golfa novirzienu
Šī programma ir paredzēta jauniešiem, kuri grib pilnveidot golfa spēles prasmes, iegūt labas akadēmiskās zināšanas, izveidot spēcīgu un neatkarīgu raksturu, kas ļautu sasniegt vislabākos rezultātus visās jomās, arī golfā.

Pieredzējuši un prasmīgi pasniedzēji strādā ar jauniešiem kā akadēmiskajā vidē, tā golfa laukumā, kur jauniešiem jāiemācās pieņemt lēmumus un veidot stratēģiju, kas ir golfa spēles panākumu atslēga.

Šo programmu var lieliski raksturot ar vienu vārdu – individualitāte. Nevienam studentam nav vienāda mācību programma, jo katram ir savas stiprās un vājās puses, pie kurām jāstrādā. Mācības tiek veidotas tādas, lai katram studentam visu laiku būtu izaicinājums un iespējas uzlabot savu sniegumu, tādejādi sasniedzot aizvien augstāku līmeni kā akadēmiskajās zināšanās, tā arī golfa spēlē.


Programmas

                                                                               Piesakies tūlīt !

Mācību gads ir sadalīts divos semestros, kas katrs ir sadalīti divos vērtēšanas periodos (ik pēc 9 nedēļām) un vienu eksāmenu nedēļu. Gala novērtējumā ņem vērā vērtēšanas periodu atzīmes (80% no gala novērtējuma) un eksāmenu rezultātus (20% no gala novērtējuma). Skolēniem, kuri ir nopelnījuši augstas atzīmes un viņiem ir laba vidējā atzīme, saņem dažādus atzinības rakstus.

Gada sākumā katram vecākam tiek izdalīta īpaša pieeja online kontam, kur vecāki varēs apskatīt sava bērna atzīmes. Ja skolēnam rodas problēmas ar skolas darbiem un no tā cieš viņa atzīmes, tad skola dod iespēju apmeklēt papildus stundas, kur katrs skolotājs palīdzēs individuāli labāk izprast mācību vielu.

Katru gadu skolēni pilda dažādus testus, kas nodrošina viņu iespējas iestāties vislabākajās augstskolās valstī. Studentiem, kuru pirmā valoda nav angļu, mācību laikā ir jākārto TOEFL valodu tests. Lai skolēns pabeigtu vidusskolu viņam ir jāapgūst dažādi pamatpriekšmeti: angļu valoda, vēsture, matemātika, sociālās zinības, zinātne, svešvaloda, māksla, datorzinības un sports. Vēlāk var izvēlēties padziļināti apgūt sevi interesējošos priekšmetus un tos, kuri būs nepieciešami stājoties augstskolās:
Angļu valoda - rakstniecība, gramatika, literatūra un tās uzbūve, runas māksla un vēsture;

Matemātika - algebra, ģeometrija, trigonometrija, kā arī papildus var izvēlēties dažādus statistikas kursus;

Sociālās zinības - ASV vēsture un pārvaldība, antīkā vēsture, Pasaules vēsture, Eiropas vēsture, modernā vēsture, Amerikas pilsoņu karš, starptautiskie sakari, holokausts, Pasaules reliģijas, 21. gadsimta ētika, psiholoģija;

Zinātne - bioloģija, jūras izpēte, anatomija un fizioloģija, ķīmija, fizika, darbs laboratorijās;

Svešvalodas - skolēniem, kuriem angļu valoda nav dzimtā valoda, var šo priekšmetu izlaist vai arī izvēlēties apgūt ķīniešu vai spāņu valodas;

Māksla - mūzika: mūzikas novērtēšana, vēsture, kori un koncerti, klavierspēle (teorija), kā arī iespēja apgūt klavierspēli praktiski, simfoniskās grupas, mūzikas teorija, stīgas un instrumenti; teātris: ievads teātra mākslā, vēsture, modernais teātris, bērnu teātris, aktiera māksla, režija; māksla: 2-D un 3-D māksla, fotogrāfija, mākslas vēsture;

Datorzinības - Microsoft Office, 2-D un 3-D animācija, digitālā video apstrādāšana, filmu, televīzijas un sporta pārraižu producēšana, žurnālistika, programmēšana, datorzinātne un grafiskais dizains;

Sports - Veselības mācība, nepieciešamās atzīmes skolēni nopelna, iesaistoties dažādos ārpusskolas sporta klubos vai spēlējot skolas komandās.

Papildus ir iespējams apgūt arī biznesu - menedžmentu, grāmatvedību, mārketingu, finanses, likumus, internacionālā biznesa vadību, ekonomiku, makroekonomiku. Kā arī papildus apgūt cilvēkresursu vadību.

Vidusskolas programma jauniešiem vecumā no 12 līdz 18 gadiem ar golfa novirzienu

Akadēmiskās zināšanas
Jaunieši no rītiem mācīsies skolā, tā atrodas netālu no golfa akadēmijas - kluba, kur notiek treniņi un, kura teritorijā jaunieši arī dzīvos, pārējie skolēni dzīvo skolas kopmītnēs.. Akadēmiskajās mācībās jaunieši apgūs jaunas prasmes, kā arī mācīsies domāt globāli, lai pēc vidusskolas pabeigšanas varētu iestāties labākajās augstskolās. Tiem studentiem, kuriem būs nepieciešams papildus apgūt angļu valodu, varēs to mācīties turpat, skolā. Vecākajiem studentiem tiks sniegtas konsultācijas, lai katrs varētu izvēlēties sev piemērotāko ceļu pēc vidusskolas beigšanas.

Fitnesa nodarbības
Fitnesa programma un nodarbības tiek plānotas katram spēlētājam individuāli, ņemot vērā viņa prasmes un spējas. Ar studentiem strādā treneri, kuriem ir pieredze darbā ar profesionāliem atlētiem. Fitnesa programma palīdz attīstīt sportistu stabilitāti, lokanību, funkcionalitāti un spēku. Fitnesa programmas nodarbības notiek golfa skolā, kas atrodas netālu no akadēmijas.

Dienas kārtība
8:00 - 13:00 mācības akadēmijā
13:45 - 15:00 fitnesa programma (pirmdienās, trešdienās un piektdienās)
15:00 - 18:00 golfa treniņi (pirmdienās, trešdienās un piektdienās)
vai
13:00 - 18:00 treniņš / spēles 18-bedrīšu golfa laukumā, pilnveidojot savas prasmes (otrdienās un ceturtdienās).

Nedēļas nogales: katru mēnesi notiek sacensības, golfa skolā notiek dažādas aktivitātes un pasākumi, iespēja spēlēt golfu vai atpūsties un relaksēties, kā arī gatavoties nākamās nedēļas stundām.

Dzīvošana

Skolēniem, izņemot golfa akadēmijas audzēkņus, ir iespēja dzīvot skolas piedāvātajās kopmītnēs. No katra skolnieka tiek sagaidīts, ka viņš pats veiks uzkopšanas darbus savā istabā (saklās gultu, izsūks paklāju utt.). Netālu no kopmītnes ir parks, kurš tika izveidots pirms dažiem gadiem, par godu skolas 100 gadu jubilejai. Skolēni labprāt šeit satiekas ar ciemos atbraukušajiem draugiem vai vecākiem, mācās vai vienkārši izbauda mieru starp mācību stundām.

Skolēnu vajadzībām ir pieejama ēka ar atpūtas telpām. Šeit atradīsi gan ērtus dīvānus un galdus mācībām, gan TV, uzkodu un dzērienu automātus un mikroviļņu krāsni. Šeit katrs skolēns var arī iegādāties ikdienā nepieciešamās lietas - zobu birsti vai ziepes. Iespēju uzturēties atpūtas telpās, skolēns nopelna ar labām atzīmēm.

Skolas ēdnīcā var vienlaicīgi papusdienot 300 skolēni. Virtuve ir moderni aprīkota, lai varētu skolēniem pasniegt veselīgas un garšīgas maltītes. Katrā ēdienreizē skolēniem tiek piedāvāti gan salāti, gan svaigi augļi. Skolēniem ir paredzētas 3 ēdienreizes dienā (2 ēdienreizes dienā, nedēļas nogalēs).

Dzīvošana jauniešiem, kuri mācās ar golfa novirzienu
Studenti dzīvo atsevišķās mājās golfa akadēmijas - kluba teritorijā (nevis skolas kopmītnēs). Katrā mājā ir pasniedzēji / treneri, kas dzīvo kopā ar jauniešiem un palīdz viņiem gan mācībās, gan treniņos, kā arī ir atbalsts, ja kādam no studentiem ir kādas problēmas.

Visas studentu mājas atrodas noslēgtā teritorijā, kuru 24 stundas diennaktī novēro, lai garantētu studentu drošību. Īsas pastaigas attālumā ir ēdnīca, golfa laukumi, ekipējums.

No dzīvošanas vietas līdz skolai un atpakaļ skolēnus katru dienu nogādā skolas autobuss.

Ekskursijas un aktivitātes

Katru gadu, skola piedāvā iespēju skolēniem doties izglītojošās ekskursijās. Tad skolēniem ir iespēja doties uz dažādiem Amerikas štatiem vai, reizēm, uz citām valstīm. Parasti ekskursijas ilgst no 7 līdz 14 dienām. Precīzāka informācija parasti tiek sniegta rudenī.

Piemēram, pēdējā mācību gadā skolēniem bija izvēles iespēja doties ekskursijā uz Vašingtonas štatu, Itāliju vai Karību salām.

Cenas

Mācības, dzīvošana, ēdināšana + tenisa nodarbības (4 tenisa stundas  un 1 fitnesa nodarbības nedēļā) – no 62 000 USD / gadā
Mācības, dzīvošana, ēdināšana + golfa nodarbības - no 59 500 USD / gadā

Reģistrācijas mācībām: 5 000 USD
Apdrošināšana: 135 USD / mēnesī
Piedalīšanās sacensīvās: 5 000 USD / semestrī


Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: info@izglitiba-arzemes.lv, Tel. (+ 371) 29238012Montverde - BGGA

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv