Studē ASV
vai
Lielbritānijā
   
Abacus Mācies
Oksfordā
  
EU Biznesa
studijas

Vidusskola
Kembridžā
   
Mācies
prestižā
koledžā
   
Mācības
ASV
   

Angļu valoda
kūrortā

   
Mācies
Austrālijā
   
 
Mācies angļu
valodu
   
     
Mācības
juristiem

 
Finanses un
bizness
Londonā
 
   
   
   
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 

 


Skolas apraksts

Online vidusskola ir akreditēta privātā vidusskola, kas piedāvā kvalitatīvu izglītību, ko novērtē aizņemti cilvēki. Skolas sadarbības partneru lokā ir, piemēram, Ziemeļamerikas hokeja līgas (NAHL) spēlētāji, kuriem ir nepieciešama izglītība, bet viņu treniņu grafiks neļauj apmeklēt pilna laika vidusskolu. Online vidusskola var būt arī lielisks papildinājums mājmācībai. Mācības šādā vidusskolā ir iespējams apvienot ar ceļošanu vai darbu!

Skolēni var izvēlēties dažādas programmas:
- vidusskolas programma (9. - 12. klase),
- sagatavošanās programma mācību sākšanai vidusskolā, koledžā vai universitātē, kas palīdz adaptēties Amerikas izglītības sistēmā,
- SAT/ACT (obligātie eksāmeni, lai uzsāktu mācības ASV universitātē) sagatavošanas kurss.

Mācību laikā skolēni saņem gan stundu materiālus, instrukcijas un pašu skolotāju piezīmes par apskatīto vielu, gan paši var veikt piezīmes, atkārtoti noskatīties stundu ierakstus, papildināt savu vārdu krājumu un, galvenais, to visu darīt tad, kad ir brīvs laiks mācībām.

Skolēni no 9. līdz 12. klasei savu šībrīža izglītību var pielīdzināt Amerikas sistēmai un sākt mācības jebkurā laikā. Tāpat mācības vari pabeigt jebkurā laikā (pilns mācību gads vidusskolas programmai ir 10 mēneši). Ja skolēns jau pabeidzis vidusskolu Latvijā, bet vēlas iestāties augstskolā Amerikā un viņam ir nepieciešami vien daži kredītpunkti, viņam būs tikai jāapgūst trūkstošā viela.


Programmas

Piesakies tūlīt !

Skolēni, kuri izvēlēsies mācīties VIDUSSKOLAS PROGRAMMĀ, apgūs dažādus priekšmetus:
obligātie priekšmeti - English (English Language Development 1-4), math (Algebra 1, Geometry, 2 Math Electives), science (Physical Science, Biology, Chemistry, Environmental Science), American History and Government, World History, economics, performing arts, fine arts, life Management Skills/Health, Physical Education;
izvēles priekšmeti - Spanish 1, Spanish 2, Art History 1, Introduction to Art, Career Skills, Computer Applications-Office 2007, Consumer Skills, Strategies for Academic Success, Health, Geography, Psychology, Sociology, Environmental Science, Physics, Financial Math, Mathematical Models and Applications, Pre-Algebra (not counted for math credit), ACT Prep Math 1, 2, & 3, SAT Math Prep 1, 2, & 3, Introduction to Communication and Speech, Literacy and Comprehension 2, Classic Novels Package, ACT Prep English 1 & 2, ACT Prep Reading 1 & 2, ACT Prep Writing 1, SAT Prep Critical Reading 1 & 2, SAT Prep Writing 1, ACT Prep Science and Physical Education).

Par katru mācību priekšmetu skolēni saņem kredītpunktus. Kad skolēns ir apguvis visu vielu (t.i., ieguvis vismaz 24 kredītpunktus), viņš var kārtot Sat vai ACT eksāmenus un saņemt savu vidusskolas diplomu.

Mācību laikā skolēniem palaikam jākārto dažādi testi, kurus skolotāji uzdod stundu laikā par jau apgūto vielu. Eksāmenu skolēni kārto, ierodoties pie sava izglītības aģenta ofisā.

SAGATAVOŠANĀS PROGRAMMA palīdzēs skolēniem sagatavoties mācībām Amerikā, ja šķiet, ka ir nepieciešams aprast ar mācībām angļu valodā un pēc citas sistēmas. Mācību laikā skolēni nesaņem kredītpunktus, bet šī programma atvieglo mācības akadēmiskajā programmā. Šī programma ir salīdzinošai īsa - 40 akadēmiskās stundas.

SAT/ACT AGATAVOŠANĀS KURSS, kas ir populārākais no visām programmām, palīdz studentiem nokārtot šos testus. Mācību sākumā online vidusskolas pārstāvis novērtē, kurās jomās skolēns ir stiprāks un kurās vājāks, attiecīgi mācību procesā vairāk pievēršoties sfērām, kurās skolēnam nepieciešama zināšanu papildināšana. Mācību laikā skolēns piekļūst dažādiem videomateriāliem un skolotāju un paša veidotām piezīmēm, paplašina vārdu krājumu, kā arī seko līdz savam progresam līdz pat izmēģinājuma testam. Mācību ilgums atkarīgs no iepriekšējo zināšanu līmeņa.

ACT® kursa specializētie priekšmeti: matemātika, māksla, lasīšana, angļu valoda, rakstīšana.

SAT® kursa specializētie priekšmeti: matemātika, māksla, analītiskā lasīšana.

PIETEIKŠANĀS PROCESS
Reģistrējoties jebkuram mācību kursam, skolēnam būs jāievada savi dati, e-pasta adrese un jāizveido sev parole, ar kuru vēlāk viņš varēs piekļūt savām mācībām. Reģistrācija tiek pabeigta, kad skolēns samaksā par reģistrāciju un pirmo mācību mēnesi.

Pēc reģistrācijas, skolēns ievada visu informāciju par iepriekšējo izglītību, kā arī nosūta online skolas pārstāvjiem iepriekšējās atzīmes, lai varētu veikt kredītpunktu pielīdzināšanu. Atkarībā no tā, kādi kredītpunkti būs nepieciešami, skolēnam tiks izveidots nepieciešamo mācību priekšmetu stundu saraksts, lai gala rezultātā skolēns varētu iegūt vidusskolas izglītību.

Dzīvošana

Franklin  computer

Ekskursijas un aktivitātes
Cenas

Cenas uzrādītas USD

Vidusskolas programma (pilns mācību gads ir 10 mēneši, bet skolēns mācības var pabeigt ātrāk): no 300 USD / mēnesī
Sagatavošanās programma (40 stundu kurss): no 495 USD
SAT/ACT sagatavošanās kurss: 300 USD / mēnesī

Reģistrācijas maksa: 470 USD


Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: info@izglitiba-arzemes.lv, Tel. (+ 371) 67844445SMG

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv