Akadēmija vidējās izglītības iegūšanai Kalifornijā
Šī prestižā akadēmija atrodas Kalifornijā. Tā ir augsta līmeņa privāta vidusskola, kurā mācās skolēni no 9. līdz 12. klasei no dažādām pasaules valstīm. Skolai ir laba reputācija, tā sekmīgi sagatavo turpmākām mācībām. Absolventi 100% tiek uzņemti ASV koledžās un universitātēs. Koledža ir akreditēta WASC.
Sīkāk
ASV vidusskola online režīmā
Iegūsti Amerikas vidusskolas diplomu, mācoties Latvijā! Lieliska iespēja jauniešiem, kuri nevēlas doties prom no Latvijas vidusskolas laikā, bet gribētu iegūt Amerikas vidusskolas izglītību, lai pēc tam turpinātu mācības amerikāņu augstskolās! Jums ir iespēja mācīties online režīmā tepat Latvijā, kas izmaksās krietni lētāk nekā pilns mācību gads Amerikā, bet iegūtā izglītība būs derīga turpmākajām mācībām Amerikas Savienotajās Valstīs.
Sīkāk
Elitāra vidusskola Manhetenā
Šī ir viena no labākajām un modernākajām skolām Ņujorkā, Manhetenā un tā atrodas lieliskā vietā - Manhetenas finanšu rajona sirdī. Tepat netālu ir The New York Stock Exchange, Volstrīta, Battery parks, Amerikas indiāņu Smitsonu nacionālais muzejs un pavisam netālu arī redzama Brīvības statuja un no skolas telpām paveras lielisks skats uz Manhetenu. Dodies uz Ņujorku un iegūsti kvalitatīvu vidusskolas izglītību.
Sīkāk
Hokeja akadēmija Hebronā, ASV
Akadēmija dibināta 1804. gadā un ir viena no ASV vecākajām skolām. Atrodas Hebronā, valsts austumu daļā, kas ir tikai 50 minūšu brauca attālumā no Portlendas un 3 stundu brauca attālumā no Bostonas. Hokeja arēna, kas celta 1993. gadā un kur visu gadu notiek hokeja treniņi, sacensības starp skolām un štatiem. Mācības pie profesionāliem hokeja treneriem.
Sīkāk
IB programma un vidusskola Orlando, Floridā
Iegūsti izglītību, mācoties saulaunajā Floridā! Ar šīs vidusskolas diplomu Tev būs iespēja iestāties arī vislabākajās universitātēs visā pasaulē. Netālu no skolas ir atrodami tādi lieli tūrisma objekti kā Disneja pasaules atrakciju parks, Universal Studios, ūdens pasaules atrakciju parks un Kenedija Kosmosa centrs. Skola lepojas arī ar to, ka pavisam netālu no tās ir atrodami daži no pasaulē vislabākajiem golfa laukumiem.
Sīkāk
Leikmarijas skola Floridā
Skolēniem iespējams šeit mācīties vidusskolā, lai iestātos kādā no labākajām universitātēm Amerikā. 100% skolēnu, kuri beidz šo skolu tiek uzņemti universitātēs. Skola atrodas netālu no Orlando, Floridā - nelielā pilsētiņā, kas jau vairāku gadu garumā ir novērtēta kā pilsēta nr. 1 Floridā, kurā dzīvot. Golfa cienītājiem skola piedāvā iespēju pievienoties Golfa akadēmijai, kas ir viena no labākajām amatieru/profesionāļu golfa skolām Amerikā.
Sīkāk
Skola Fortlauderdeilā, Floridā
Pabeidz vidusskolu Fortlauderdeilā Ziemeļbrovarda skolā un turpini mācības kādā no labākajām universitātēm pasaulē. Skola lepojas ar saviem skolēniem, kuri ir labākie ne tikai Floridas štatā, bet arī visā valstī, sākot ar džeza mūziķiem un dejotājiem, beidzot IT dizaineriem un video operatoriem. Skola atrodas pavisam netālu no pludmales un tajā pašā laikā arī pilsētas centrs ir pavisam tuvu.
Sīkāk
Starptautiskā vidusskola Minesotā
Jūs variet mācīties privātā, starptautiskā amerikāņu vidusskolā, kas atrodas Minnesotā. Tā ir neliela vidusskola (aptuveni 200 studenti, kuri pārstāv vairāk kā 20 valstis). Šeit studenti uzsāk mācības ar atšķirīgu izglītības pieredzi. Mazais skolēnu skaits klasēs ļauj individualizēt katra skolēna vajadzības un tas dod ļoti labus akadēmiskos rezultātus. Skola ir akreditēta, lai mācītu koledžas sagatavošanas programmas 9. - 12. klasei.
Sīkāk
Vidusskola apvienota ar Golfa un tenisa akadēmija Floridā
Vidusskola Floridā - elitāra internātskola, kas dibināta 1912. gadā. Šeit ir mācījiušies daudzi pasaules līmeņa tenisa un golfa spēlētāji. Šī privātā skola sagatavo skolēnus mācībām visprestižākajās universitātēs. Vecāko klašu mācību programma ir speciāli sastādīta, lai būtu piemērota starptautiskajiem studentiem. Nepieciešamos kredītpunktus skolēni iegūst, apvienojot obligātos mācību priekšmetus ar izvēles priekšmetiem. Akadēmija specializējas tenisa un golfa spēlētāju sagatavošanā.
Sīkāk
Vidusskola Bostonā
Šīs skolas mērķi ir iemācīt saviem skolēniem būt patstāvīgiem, mērķtiecīgiem un apjaust katram savu individuālo potenciālu, lai sagatavotu viņus dzīvei mūsu mainīgajā pasaulē. Tieši šeit tiek sagatavoti nākamie studenti labākajām universitātēm, kas nodrošinās viņiem vislabākās karjeras iespējas. Skolēni šeit iemācīsies domāt kritiski, pieņemt lēmumus patstāvīgi, sadzīvot ar visdažādāko kultūru un mentalitāšu pārstāvjiem.
Sīkāk
Vidusskola saulainajā Arizonā
Skola atrodas Arizonas štatā, sestajā lielākās Amerikas pilsētas Fēniksas piepilsētā - Skotsdeilā. Skaistā Arizonas daba aizrauj elpu un tā ir milzīgs iedvesmas avots daudziem māksliniekiem gan pagātnē, gan mūsdienās. Šeit, Fēniksā, satiekas tradicionāli mežonīgie Amerikas rietumi ar mūsdienīgo Ameriku. Kopš 2012. mācību gada skola piedāvā vismodernākās tehnoloģijas savās mācību telpās mākslas studentiem.
Sīkāk
Vidusskola Teksasā
Šeit apgūstamā vidusskolas programma ļauj skolēniem attīstīt ne tikai savas teorētiskās, bet arī praktiskās prasmes. Beidzot skolu, katram jaunietim izsniedz diplomu, kas ļauj iestāties labākajās universitātēs pasaulē. Skolai ir ļoti spēcīgs teātra novirziens, kā arī vizuālo mākslu nodaļa, tādēļ tā ir lieliski piemērota jauniešiem, kuri jūtas spēcīgi tieši radošajā jomā un nākotnē vēlētos studēt aktiermākslu.
Sīkāk

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv