Studē ASV
vai
Lielbritānijā
   
Abacus Mācies
Oksfordā
  
EU Biznesa
studijas

Vidusskola
Kembridžā
   
Mācies
prestižā
koledžā
   
Mācības
ASV
   

Angļu valoda
kūrortā

   
Mācies
Austrālijā
   
 
Mācies angļu
valodu
   
     
Mācības
juristiem

 
Finanses un
bizness
Londonā
 
   
   
   
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 

 


Skolas apraksts

Šeit vari iegūt bakalaura grādu vai 1. profesionālo augstāko izglītību biznesā vai grāmatvedībā. Bakalaura grāds iegūstams arī informāciju tehnoloģijās vai programmēšanā. Tiem, kam interesē medicīna - ir iespējams apgūt medicīnas iestādes vadību.

Universitāte atrodas Luizianas štata galvaspilsētā - Ņūorleānā. Šeit jebkurš var izbaudīt ko nozīmē Amerikas Dienvidu štatu viesmīlība.

Universitāte piedāvā nelielas grupas, kas nodrošinās individuālu studentu un pasniedzēju darbu un sadarbību. Tā kā pasniedzēji universitātē ir arī savas jomas speciālisti ar lielu pieredzi - jaunieši var gūt ļoti noderīgu informāciju par šobrīd aktuālajiem procesiem katrā nozarē.


Programmas

1. profesionālā augstākā izglītība medmāsām/medbrāļiem, medicīnas iestāžu vadībā, grāmatvedībā un biznesa menedžmentā. Mācības pēc tam šajās jomās var turpināt bakalaura studijās.

Bakalaura grāds tiek piedāvāts:
Grāmatvedībā,
Biznesa menedžmentā ar dažādām specializācijām (biznesa administrācija, uzņēmējdarbība, cilvēkresursi, internacionālais bizness un mārketings),
Informāciju tehnoloģijas ar specializāciju tīkla izveidē vai drošības tehnoloģijās,
Tehnoloģiju menedžments: informāciju tehnoloģijās vai programmēšanā.

Programmas piemērs:

Tehnoloģiju menedžments
Programma sagatavo tehnoloģiju nozares vadītājus, kas spēj vadīt uzņēmumu tehniskās nodaļas darbu. Šiem speciālistiem jābūt labai izpratnei par norisēm informāciju tehnoloģijās. Studenti var izvēlēties specializēties vienā no tehnoloģiju menedžmenta 2 novirzieniem: IT vai programmēšanā.

Studenti ar specializāciju IT apgūs tādus priekšmetus kā grāmatvedība, finanses, ievadu vadzinībās, digitālā komunikācija, biznesa tiesībzinātnes, projektu vadību, kvantitatīvu lēmumu pieņemšanu, mikroekonomiku, programmēšanu un datoru tīklus, uzbūvi un ierastākās problēmas. Linux administrāciju, tīkla drošību utt.

Studenti ar specializāciju programmēšanā apgūst gandrīz visus tos pašus priekšmetus vien lielāks uzsvers ir uz programmēšanas kursu, datubāžu veidošanu un uzturēšanu utt.

Dzīvošana

Universitāte nenodrošina dzīvošanu skolas rezidencēs, bet var palīdzēt ar mājokļa meklēšanu. Studenti reizēm izvēlas īrēt dzīvokļus kopā ar studiju biedriem.

Ekskursijas un aktivitātes
Louisiana New Orleans
Cenas

Reģistrācijas maksa: 50 USD

Mācību maksa semestrī 1.līmeņa profesionālajai augstākajai izglītībai un bakalaura programmām: ~ 6 500 USD (cena atkarīga no apgūstamajiem mācību priekšmetiem). Maksa par mācību gadu (3 semestriem): ~ 19 500 USD

Mācību materiāli (semestrī): 385 USD
Internacionālo studentu orientācijas programma: 600 USD

Aptuvenās dzīvošanas izmaksas mēnesī (dzīvošana, ēšana, publiskais transports): ~ 1 400 USD


Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: Tel. (+ 371) 67844445,
info@izglitiba-arzemes.lv.Herzing 2015

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv