Studē ASV
vai
Lielbritānijā
   
Abacus Mācies
Oksfordā
  
EU Biznesa
studijas

Vidusskola
Kembridžā
   
Mācies
prestižā
koledžā
   
Mācības
ASV
   

Angļu valoda
kūrortā

   
Mācies
Austrālijā
   
 
Mācies angļu
valodu
   
     
Mācības
juristiem

 
Finanses un
bizness
Londonā
 
   
   
   
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 

 


Skolas apraksts

Universitāte piedāvā plašu klāstu ar dažādām programmām 1. profesionālās augstākās izglītības iegūšanai. Piedāvātās programmas ir medmāsa/medbrālis, kas pieejama arī bakalaura studijās.

1. profesionālā augstākā izglītība tiek piedāvāta arī tiem, kas vēlas kļūt par terapeitu asistentiem, strādāt radioloģijas vai ķirurģijas jomās.

Floridas štats ir visiem pazīstams ar tūkstošiem atrakciju parku - tai skaitā Disnejlendu un Sea World. Tāpat šeit vienmēr var baudīt siltu un skaistu laiku. Tieši klimata dēļ cilvēki lēš, ka šeit ir visgardākie apelsīni. Bet ja esi vēstures cienītājs, tad Floridas štatā vari apskatīt vecāko eiropiešu apdzīvoto pilsētu - St. Augustine, kas dibitāta 1565. gadā, kad vieni no pirmajiem spāņu ieceļotājiem piestāja Floridas krastos. Un runājt par Floridas krastiem, protams, nevar nepieminēt šī štata izslavētās pludmales!

Universitāte atrodas Orlando pilsētā. Pludmale ir vien stundas brauciena attālumā, apkārt ir daudzi ezeri un iespēja izbaudīt muzejus, teātrus un atrakcijas parkus.

Skolā, papildus klasēm un auditorijām ir arī laboratorijas un bibliotēka. Brīvo laiku studenti var pavadīt ar draugiem studentiem atvēlētajā atpūtas telpā. Ja kādreiz ir nepieciešama palīdzība no universitātes vadības, tad to ir viegli sasniegt, jo visi administratīvie kabineti atrodas turpat, skolā.


Programmas

Skola piedāvā daudzsološu karjeru augošajā medicīnas aprūpes nozarē.
Bakalaura programma tiek piedāvāta pacientu aprūpē - medmāsa/medbrālis (Nursing), bet 1. profesionālā augstākā izglītība iegūstama gan terapeita asistenta profesijā, gan tādās programmās kā radioloģijas (Radiologic Technology) un ķirurģijas tehnoloģijās (Surgical Technology).

Medmāsa/medbrālis (Nursing)
Šajā programmā tiek uzsvērta veselības veicināšanas nozīme cilvēku dzīvēs. Savlaicīga pacientu griešanās pie mediķiem ir viens no svarīgākajiem faktoriem, lai sabiedrība izvairītos no saslimšanām un uzlabotu savu veselības stāvokli.
Studiju kurss piedāvā spēcīgu zinību bāzi, lai jaunie medicīnas speciālisti attīstītu savas zināšanas klīniskajā medicīnā, lai varētu pieņemt patstāvīgus lēmumus saistībā ar pacientu stāvokli un nepieciešamo ārstēšanu.
Kursa beigās ir jākārto sertifikācija, kas dos iespēju strādāt Floridas štatā kā arī pieteikties uz licenci, lai varētu strādāt Amerikas Savienotajās Valstīs.

Teorētiskās zināšanas tiks apvienotas ar praktiskajām nodarbībām, lai jaunie medicīnas darbinieki varētu uzsākt savas darba gaitas pārliecināti par savām spējām.
Iegūstamā profesija - medicīnas māsa/brālis

Visiem mācību priekšmetiem jābūt nokārtotiem vismaz uz „C+", lai varētu pabeigt kursu. Priekšmeti, kuri jāapgūst:
Anatomija un fizioloģija
Ķīmija un mikrobioloģija
Algebra un statistika
Uzturs
Psiholoģija un socioloģija
Papildus, lai savāktu nepieciešamo kredītpunktu skaitu, studenti var izvēlēties vairākus priekšmetus, kuri gala eksāmenos jānokārto ne zemāk kā ar „D" atzīmi.
IT
Kultūras dažādība
Angļu valoda un literatūra
Ķīmija, mikrobioloģija, anatomija vai fizioloģija
Kritiskā domāšana
Informācijas meklēšana
Matemātika
Runa

Terapeitu asistents (Physical Therapist Assistant)
Šajā kursā studenti apgūst tādus priekšmetus kā dabaszinātni un sociālās zinības, medicīniskos terminus, kinezioloģiju, fizikālās terapijas pamatus, pacientu aprūpi, ortopēdijas un neiroloģijas pacientu apkopi, . Jaunie terapeitu asistenti ne tikai pagūs teorētiskās zināšanas lekcijās, bet arī praktiski darbosies ar pacientiem, lai labāk izprastu mācību vielu un gūtu pieredzi.
Iegūstamā profesija - terapeita asistents

Papildus obligātajiem kursiem studentiem jāizvēles tādi kursi kā IT, angļu valoda un literatūra, humanitārās zinātnes, informācijas meklēšana, sociālās un uzvedības zinātnes vai runas māksla, lai iegūtu neieciešamo kredītpunktu skaitu.

Radioloģijas tehnoloģijas (Radiologic Technology)
Šis studiju kurss dod studentiem iespēju strādāt par radiologa palīgu slimnīcās vai citās medicīnas iestādēs, kur tiek izmantoti rentgena aparāti. Studenti tiks iepazīstināti ar tehnoloģijām šajā jomā, dažādajiem veidiem kā tiek uzņemti rentgena uzņēmumi, kā arī ar pamatlietām, kas jāzina ikvienam medicīnas darbiniekam par pacientu aprūpi. Studenti, kuri būs veiksmīgi pabeiguši mācību kursu varēs kārtot štata licenci, lai varētu uzsākt darbu ASV.
Apgūstamie priekšmeti šajā jomā ir: radiogrāfija, radiogrāfijas principi un tehnoloģijas, radioloģiskie izmeklējumi, anatomija, rezultātu atšifrēšana, pacientu aprūpe.

Papildus pamatkursam, studentiem jāizvēlas papildus kursi, kas nodrošina nepieciešamo kredītpunktu daudzumu. Šajos kursos varēs studēt angļu valodu un literatūru, informācijas meklēšanu un apstrādi, matemātiku, runas mākslu, papildus anatomiju un fizioloģiju.

Ķirurģijas tehnoloģijas (Surgical Technology)
Šī programma sagatavo profesionāļus, kuri ir pilnvērtīga operācijas zāles komandas daļa un var strādāt kopā ar ķirurgiem, medmāsām un pārējiem medicīnas darbiniekiem, lai nodrošinātu veiksmīgas operāciju sagatavošanas darbus, pašu operāciju un pacienta atlabšanu pēcoperācijas periodā.

Programmas laikā studenti apgūst ķirurģijas tehnoloģijas un procedūras, farmakoloģiju, anatomiju, mikrobioloģiju un kritisko domāšanu. Papildus pamatkursam, studenti var izvēlēties dažādus kursus - IT, angļu valodu, informācijas meklēšanu un apstrādi utt, lai kopumā savāktu nepieciešamo kredītpunktu skaitu.

Dzīvošana

Universitāte nenodrošina dzīvošanu skolas rezidencēs, bet var palīdzēt ar mājokļa meklēšanu. Studenti reizēm izvēlas īrēt dzīvokļus kopā ar studiju biedriem.

Ekskursijas un aktivitātes
Florida Florida ASV
Cenas

Reģistrācijas maksa: 50 USD
Mācību materiāli (semestrī): 385 USD
Internacionālo studentu orientēšanās programma: 600 USD

Mācību maksa semestrī 1.līmeņa profesionālajai augstākajai izglītībai un bakalaura programmām: ~ 6 500 USD (cena atkarīga no apgūstamajiem mācību priekšmetiem)

Aptuvenās dzīvošanas izmaksas mēnesī (dzīvošana, ēšana, publiskais transports): ~ 1 200 USD


Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: Tel. (+ 371) 67844445,
info@izglitiba-arzemes.lv.

Herzing 2015

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv