Studē ASV
vai
Lielbritānijā
   
Abacus Mācies
Oksfordā
  
EU Biznesa
studijas

Vidusskola
Kembridžā
   
Mācies
prestižā
koledžā
   
Mācības
ASV
   

Angļu valoda
kūrortā

   
Mācies
Austrālijā
   
 
Mācies angļu
valodu
   
     
Mācības
juristiem

 
Finanses un
bizness
Londonā
 
   
   
   
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 

 


Skolas apraksts

Universitāte Mineapolisā (Minesotā, ASV) piemērota tiem, kuri vēlas savu nākotni saistīt ar medicīnu. Šeit var iegūt bakalaura grādu tādā programmā kā medmāsa/medbrālis (Nursing) un 1.profesionālo augstāko izglītībuzobārsta asistents vai zobu higiēnists.

Universitāte sagatavo jauniešus strauji augošajai un vienmēr mainīgajai veselības aprūpes industrijai. 2002. gadā, apvienojoties divām universitātēm, tika izveidota vienota skola, kas šobrīd ir viena no vadošajām universitātēm Mineapolisā.

Skolas rīcībā ir dažādas klases, datortelpas, medicīnas un zobārstniecības studentiem nepieciešamās laboratorijas, studentu atpūtas telpas, bibliotēka un administratīvie ofisi. Laboratorijas medicīnas studentiem ir veidotas tā, lai topošie speciālisti varētu savas teorētiskās zināšanas uzreiz izmantot praktiski.

Minesotā vēl joprojām ir jūtama Skandināvijas elpa, jo liela daļa ieceļotāju, kas bija tieši no Norvēģijas un Zviedrijas apmetās šajā pilsētā. Šeit Tu varēsi baudīt lielisku mūziku un izbaudīt skaisto laiku pastaigājoties pa pilsētu, kurā ir atrodami daudzi ezeri.


Programmas

Universitāte piedāvā daudzas online programmas, kas studentiem dod lielāku brīvību darbu apvienot ar mācībām. Bet medicīnas programmas visas ir pilna laika mācības.

Bakalaura grādu iespējams iegūt medmāsas/medbrāļa (Nursing) profesijā.

1.profesionālo augstāko izglītību:
Zobārsta asistents (Dental assisting)
Studenti apgūs tādas prasmes kā instrumentu un materiālu sagatavošanu procedūrām, rentgena foto novērtējumu un diagnozes uzstādīšanu, spēs ar pacientiem un ārstu komunicēt izmantojot nepieciešamo terminoloģiju, izpratīs pacientu stāvokli, kā arī spēs veikt biroja administratīvo vadīšanu. Asistenti apgūs arī pirmo palīdzību un medicīnas darbinieku ētikas pamatnostādnes.
Apgūstamie priekšmeti: asistenta darbs procedūru laikā, zobārstniecības materiāli, zinātne un komunikācija, radioloģija, zobārstniecības ētika un jurisprudence. Labākajiem studentiem būs iespēja pavadīt kādu laiku praksē pie zobārstiem.

Zobu higiēnists (Dental Hygene)
Šī programma dos iespēju studentiem strādāt kopā ar licencētu zobārstu, uzņemoties zobu higiēnista pienākumus. Studenti apgūs pareizu zobu tīrīšanu, materiālmācību, sāpju iemesla noteikšanu un ārstēšanu, vispārējās mutes higiēnas pamatus.
Mācību programmā iekļautie kursi: fizioloģija, anatomijas amati, mikrobioloģija, ķīmija, socioloģija, terminoloģija, neatliekamā palīdzība, pataloģijas, periodontoloģija, kā arī higiēna.

Dzīvošana

Universitāte nenodrošina dzīvošanu skolas rezidencēs, bet var palīdzēt ar mājokļa meklēšanu. Studenti reizēm izvēlas īrēt dzīvokļus kopā ar studiju biedriem.

Ekskursijas un aktivitātes
Zobārstniecība Minessota
Cenas

Reģistrācijas maksa: 50 USD
Mācību materiāli (semestrī): 385 USD
Internacionālo studentu orientēšanās programma: 600 USD

Mācību maksa semestrī 1.līmeņa profesionālajai augstākajai izglītībai un bakalaura programmām: ~ 6 500 USD (cena atkarīga no apgūstamajiem mācību priekšmetiem)

Aptuvenās dzīvošanas izmaksas mēnesī (dzīvošana, ēšana, publiskais transports): ~ 1 200 USD


Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: Tel. (+ 371) 67844445,
info@izglitiba-arzemes.lv.



















































































































































































































































































































































































































































































































Herzing 2015

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv