Studē ASV
vai
Lielbritānijā
   
Abacus Mācies
Oksfordā
  
EU Biznesa
studijas

Vidusskola
Kembridžā
   
Mācies
prestižā
koledžā
   
Mācības
ASV
   

Angļu valoda
kūrortā

   
Mācies
Austrālijā
   
 
Mācies angļu
valodu
   
     
Mācības
juristiem

 
Finanses un
bizness
Londonā
 
   
   
   
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 

 


Skolas apraksts

Universitāte piedāvā mācības Kenošā un Medisonā. Medisonas universitāte ir ar visplašāko piedāvājumu programmu izvēlē. Šo universitāšu specializācija ir grafiskais dizains un biznesa studijas.

Universitāšu telpas ir modernas un aprīkotas ar jaunākajām tehnoloģijām. Šeit studenti var apgūt tādas profesijas kā grafiskais dizaineris un tehnoloģiju attīstījās. Medisonas universitātē ir iespējams arī mācīties Informāciju tehnoloģiju programmā.

Viskonsīna ir pazīstama kā lauksaimniecības štats. Tā ir slavena ar saviem garšīgajiem sieriem un alu. Šis ir lielisks štats, kur redzēt amerikāņu dzīvi ārpus metropolēm un internacionālajām pilsētām. Šeit var gūt īstu amerikāņu kultūras devu.


Programmas

Abas universitātes piedāvā gan bakalaura, gan 1. profesionālo augstāko izglītību.

Bakalaura programmā Kenošas universitātē var apgūt arī medmāsas/medbrāļa amatu, bet Medisonas universitātē - šajā pašā profesijā, iegūt 1. profesionālo augstāko izglītību.

Abu universitāšu studenti var izvēlēties dizaina programmu bez speciāla novirziena, kas nozīmē, ka kursa laikā jāapgūst:
menedžments, digitālais dizains, grafiskā dizaina pamati, digitālā fotogrāfija, krāsu teorija, tipogrāfija, web dizaina pamati, korporatīvās identitātes dizains, portfolio veidošana.

Ja ir interese konkrētā dizaina nozarē, tad ir iespēja arī izvēlēties starp 2 specializācijām:
1. grafiskajā dizainā
Studentiem, kuri beigs mācības šajā programmā būs iespēja strādāt par grafiskajiem dizaineriem un māksliniekiem, radošajiem direktoriem, interjera dizaina veidotājiem, radošajiem menedžeriem, grafisko dizainu veidotājiem.
Papildus pamatlekcijām, kas jāapgūst neatkarīgi no specializācijas ir: attēlu kvalitātes, 3D dizaina pamati, izstāžu dizains, drukas darbu izstrāde, korporatīvās kampaņas, vektoru grafiskie dizaini, portfolio dizains.

2. web dizainā
Papildus pamata kursiem ir jāapgūst padziļināta attēlu apstrāde, interaktīvie mediji, web dizains, jauno mediju studijas, kā arī online portfolio izstrāde.
Beidzot šīs studijas - ir iespēja arī pieteikties arī uz praksi.

Universitātē arī ir spēcīga tehnoloģiju menedžmenta programma.

Protams, šeit ir plašas iespējas studēt jebkāda veida uzņēmējdarbības vadīšanu - ar specializāciju biznesa vadībā, uzņēmējdarbībā, cilvēkresursu vadībā, internacionālajā biznesā vai mārketingā.

Kenošas universitāte piedāvā ļoti interesantu programmu:
Sabiedriskā drošība un zemessardzes vadība (Homeland Security and Public Safety)
Mācību kurss studentiem sniedz izpratni par sabiedriskās drošības organizāciju, kriminoloģiju, tiesu sistēmu, korekcijas darbu, kā arī zemessardzes vadību un komunikāciju ar sabiedrību un pārvaldošajām instancēm.
Tālākās darba iespējas saistītas ar aizsardzības dienestiem.

Mācību laikā students apgūst:
Kriminoloģiju, tiesu sistēmas uzbūvi un funkcijas, korekcijas darbu, tiesībaizsardzību, darba ētiku, pierādījumu vākšanu un apstrādi, ugunsdrošība, zemessardzes darbs, terorisms, krīzes situāciju vadība.

Universitāte piedāvā paātrinātās programmas, kas ļauj iegūt bakalaura grādu 3 gados. Tas ir iespējams, jo skolas gads, atšķirībā no lielākās daļas augstskolu Amerikā sastāv nevis no 2 semestriem, bet 3.

Dzīvošana

Universitāte nenodrošina dzīvošanu skolas rezidencēs, bet palīdz ar mājokļa meklēšanu. Studenti reizēm izvēlas īrēt dzīvokļus kopā ar studiju biedriem.

Ekskursijas un aktivitātes
Wisconsin Milwaukee Viskonsīna
Cenas

Reģistrācijas maksa: 50 USD
Mācību materiāli (semestrī): 385 USD
Internacionālo studentu orientēšanās programma: 700 USD

Mācību maksa semestrī 1.līmeņa profesionālajai augstākajai izglītībai un bakalaura programmām: ~ 6 500 USD (cena atkarīga no apgūstamajiem mācību priekšmetiem). Mācības visiem 9 semestriem, kopumā izmaksās: ~ 62 300 USD.

Aptuvenās dzīvošanas izmaksas mēnesī (dzīvošana, ēšana, publiskais transports): ~ 1 200 USD


Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: Tel. (+ 371) 67844445,
info@izglitiba-arzemes.lv.


Herzing 2016

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv