Studē ASV
vai
Lielbritānijā
   
Abacus Mācies
Oksfordā
  
EU Biznesa
studijas

Vidusskola
Kembridžā
   
Mācies
prestižā
koledžā
   
Mācības
ASV
   

Angļu valoda
kūrortā

   
Mācies
Austrālijā
   
 
Mācies angļu
valodu
   
     
Mācības
juristiem

 
Finanses un
bizness
Londonā
 
   
   
   
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 

 


Skolas apraksts

Universitāte Atlantā Tev dos iespēju iegūt augstāko izglītību kriminoloģijas vai tiesībzinātņu programmās un ne tikai. Motivētiem studentiem ir iespēja 4 gadu laikā pabeigt gan bakalaura, gan maģistra studijas, mācoties 3 semestrus gadā.

Universitāte darbojas jau kopš 1965. gada un tai ir 11 filiāles. Šī ir viena no universitātes filiālēm, kur iespējams iegūt bakalaura grādu tādās mācībās kā veselības aprūpe un tiesībzinātnes. Universitāte piedāvā daudzas programmas apgūt online režīmā. Arī studenti, kuri mācās uz vietas, daļu mācību var apgūt online režīmā, kas dod lielāku neatkarību un brīvību mācību laikā.

Atlanta ir pazīstama ar pasaulē lielāko akvāriju. Tas nozīmē - ja Tevi saista zemūdens pasaule - Tev Atlantā būs ko darīt! Tāpat, visiem, kas mīl Coca-cola Atlanta ir zināma, kā šī dzēriena rašanās vieta. Mūsdienās šo pilsētu sauc arī par hip-hopa/repa galvaspilsētu, jo tādas zvaigznes kā Ludacris, Outkast, Ciara, Usher, T.I. un Keri Hilson visi ir dzimuši Atlantā.


Programmas

1. līmeņa profesionālā augstākā izglītība ļauj uzsākt darbu šādās profesijās:
Jurista asistents;
Grāmatvedis;
Uzņēmējs;
Informāciju tehnoloģiju speciālists.

Bakalaura studijas:
Bizness (uzņēmējdarbība, biznesa vadība, cilvēkresursu vadība vai internacionālais bizness);
Informāciju tehnoloģijas (tīkla menedžments un drošība);
Veselības aprūpe;
Programmatūru izstrāde;
Medmāsa/medbrālis;
Tiesību zinātnes;
Tehnoloģiju vadība (programmatūru izstrādē vai IT).

Pēc bakalaura studiju beigšanas, studenti var turpināt mācības maģistra programmās, kas ir saistītas ar biznesu:
Grāmatvedība;
Biznesa vadība;
Veselības iestādes vadība;
Personālvadība un atlase;
Projektu vadība;
Sabiedriskās drošības vadība;
Tehnoloģiju menedžments.

Universitāte piedāvā paātrinātās mācību programmas, kas ļauj iegūt bakalaura grādu 3 gados un bakalaura + maģistra grādu 4 gados. Tas ir iespējams, jo skolas gads, atšķirībā no lielākās daļas augstskolu Amerikā sastāv nevis no 2 semestriem, bet 3. Maģistra programmu iespējams saīsināt un pabeigt vien 16 mēnešu laikā. Maģistra grādam vēl ir priekšrocība - students var izvēlēties 2 programmas un iegūt grādu tajās abās.

Programmu piemēri:

Veselības aprūpe (Healthcare Management)
Šī programma paredzēta tiem, kuri vēlas uzsākt savas darba gaitas veselības aprūpes iestādē - vadītāja pozīcijā. Mācību kursa laikā studenti apgūst grāmatvedību, menedžmentu, mārketingu, cilvēkresursu vadību, projektu vadību, mikroekonomiku, veselības aprūpes finansējumu, likumus un ētikas kodeksu medicīnā, epidemioloģijas un veselības jomas statistiku, pacientu slimības vēstures arhivēšanu, mūsdienu nozares problēmas, veselības aprūpes kvalitāti u.c.
Mācību laikā studentiem ir prakses iespējas, kā arī pēc mācībām ir iespēja iegūt licenci ASV, lai varētu savu darbību turpināt šajā valstī.

Jurista asistents
(Legal assistant/paralegal)
Pēc programmas beigšanas studentiem ir iespēja strādāt kopā ar advokātiem un juristiem, kā šo profesiju pārstāvju asistentiem. Licence neparedz cilvēku konsultēšanu vai tiešo darbu ar klientiem, bez jurista vai advokāta klātbūtnes.
Mācību kurss sastāv no:
IT - programmatūru apgūšanas, asistēšana tiesību zinātņu jomā, pētniecības, likumiem, civiltiesību pārkāpumiem, profesionālajiem un ētiskajiem standartiem, tiesību aktu sastādīšanas utt.
Studentiem ir arī izvēles kursi, kas atkarīgi no specializācijas kādā viņi vēlētos strādāt.

Dzīvošana

Universitāte nepiedāvā dzīvošanas iespējas, bet palīdz atrast nepieciešamo mājokli.

Skola piedāvā studentiem iespēju iesaistīties dažādos klubos un apvienībās. Studenti tiek iedrošināti palīdzēt sabiedrībai, kas nozīmē, ka tiek piedāvātas plašas brīvprātīgo programmas.

Ekskursijas un aktivitātes
Georgia USA Atlanta Georgia
Cenas

Reģistrācijas maksa (jebkurai programmai): 50 USD
Mācību materiāli (semestrī): 385 USD
Internacionālo studentu orientēšanās programma: 700 USD

Mācību maksa SEMESTRĪ bakalaura un 1. līmeņa profesionālajās augstākās izglītības programmām: ~ 6 500 USD (cena atkarīga no apgūstamajiem mācību priekšmetiem). Visas programmas maksa (par 9 semestriem): ~ 62 300 USD.

Maģistra programmas: 650 USD/par kredītstundu (4 semestru laikā studenti mācās ~ 39 kredītstundas). Kopējāas izmaksas par 4 semestriem: ~ 27 700 USD.

Aptuvenās dzīvošanas izmaksas MĒNESĪ (dzīvošana, ēšana, publiskais transports): ~ 1 200 USD


Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: Tel. (+ 371) 67844445,
info@izglitiba-arzemes.lv.
Herzing 2016

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv