Studē ASV
vai
Lielbritānijā
   
Abacus Mācies
Oksfordā
  
EU Biznesa
studijas

Vidusskola
Kembridžā
   
Mācies
prestižā
koledžā
   
Mācības
ASV
   

Angļu valoda
kūrortā

   
Mācies
Austrālijā
   
 
Mācies angļu
valodu
   
     
Mācības
juristiem

 
Finanses un
bizness
Londonā
 
   
   
   
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 

 


Skolas apraksts

Tev ir iespēja doties uz Ohaio - Akronu vai Toledo, lai iegūtu bakalaura grādu biznesā vai grāmatvedībā, tiesību zinībās, informāciju tehnoloģijās vai medicīnā. Akronas universitātē varēsi iegūt 1. profesionālo augstāko izglītību tādās jomās kā bizness, grāmatvedība un medicīna, kā arī informāciju tehnoloģijas.

Ohaio plašāk ir pazīstams štats kā dzimšanas vieta astronautiem Nīlam Ārmstrongam un Dženam Glennam. Tāpat šeit dzimušas tādas personības kā izgudrotājs Tomass A. Edisons un aktieri Klārks Geibls un Dīns Mārtins.

Ohaio nosaukums ir nācis no Indiāņu valodas, kas tulkojumā nozīmē labā upe un to arī sauc par kastaņu štatu, jo kastaņi šeit atrodami daudz un tie ir Ohaio nacionālais koks. Interesanti, ka 4. daļa Ohaio iedzīvotāji var lepoties ar senčiem no Vācijas.


Programmas

1. profesionālās augstākās izglītības programmas (abās universitātēs):
grāmatvedība, biznesa menedžments, informāciju tehnoloģijas, medicīnas darbinieks vai medicīnas iestāžu administrācija.

Bakalaura programmas:
Akronas universitātē:
Grāmatvedība
Bizness (uzņēmējdarbība, biznesa vadība, cilvēkresursu vadība, mārketings vai internacionālais bizness)
Veselības aprūpe
Informāciju tehnoloģijas
Programmatūru izstrāde
Tehnoloģiju vadība (programmatūru izstrādē vai IT)

Toledo universitāte:
Bizness (uzņēmējdarbība, biznesa vadība, cilvēkresursu vadība, mārketings vai internacionālais bizness)
Sabiedriskā drošība un zemessardzes vadība
Veselības aprūpe
Informāciju tehnoloģijas
Tehnoloģiju vadība (programmatūru izstrādē vai IT)

Universitāte piedāvā paātrinātās programmas, kas ļauj iegūt bakalaura grādu 3 gados. Tas ir iespējams, jo skolas gads, atšķirībā no lielākās daļas augstskolu Amerikā sastāv nevis no 2 semestriem, bet 3.

Programmas piemērs:

Veselības aprūpe (Healthcare Management)
Šī programma paredzēta tiem, kuri vēlas uzsākt savas darba gaitas veselības aprūpes iestādē - vadītāja pozīcijā. Mācību kursa laikā studenti apgūst grāmatvedību, menedžmentu, mārketingu, cilvēkresursu vadību, projektu vadību, mikroekonomiku, veselības aprūpes finansējumu, likumus un ētikas kodeksu medicīnā, epidemioloģijas un veselības jomas statistiku, pacientu slimības vēstures arhivēšanu, mūsdienu nozares problēmas, veselības aprūpes kvalitāti u.c.
Mācību laikā studentiem ir prakses iespējas, kā arī pēc mācībām ir iespēja iegūt licenci ASV, lai varētu savu darbību turpināt šajā valstī.

Medicīnas iestāžu administrācija (Medical Office Administration)
Darba iespējas pēc šīs programmas beigšanas ir plašas. Jūs variet strādāt par administrācijas darbinieku medicīnas iestādē vai izvēlēties būt iestādes menedžeris.
Mācību kursa laikā studenti apgūst medicīnisko terminoloģiju, darbu ar datoru/ātrrakstīšanu, farmakoloģiju, patoloģiju un fizioloģiju, apdrošināšanu, projektu vadību. Mācību laikā studenti iziet praksi, lai gūtu pieredzi.

Dzīvošana

Universitāte nenodrošina studentiem dzīvošanu vai ēdināšanu. Skolā ir kafejnīca, kur studenti var pusdienot vai vakariņot. Universitāte piedāvā palīdzību studentiem. Pirmās nedēļas studenti parasti pavada kādā no skolai tuvumā esošajiem hoteļiem, līdz atrod dzīvokli, kuru īrēt.

Ekskursijas un aktivitātes
Ohio ASV Ohio
Cenas

Reģistrācijas maksa: 50 USD
Mācību materiāli (semestrī): 385 USD
Internacionālo studentu orientēšanās programma: 600 USD

Mācību maksa semestrī bakalaura un 1. profesionālās augstākās izglītības programmām: ~ 6 500 USD (cena atkarīga no apgūstamajiem mācību priekšmetiem)

Aptuvenās dzīvošanas izmaksas mēnesī (dzīvošana, ēšana, publiskais transports): ~ 1 200 USD


Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: Tel. (+ 371) 67844445, info@izglitiba-arzemes.lv.Herzing 2014

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv