Studē ASV
vai
Lielbritānijā
   
Abacus Mācies
Oksfordā
  
EU Biznesa
studijas

Vidusskola
Kembridžā
   
Mācies
prestižā
koledžā
   
Mācības
ASV
   

Angļu valoda
kūrortā

   
Mācies
Austrālijā
   
 
Mācies angļu
valodu
   
     
Mācības
juristiem

 
Finanses un
bizness
Londonā
 
   
   
   
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 

 


Skolas apraksts

Skola ir akreditēta pēc Amerikas valdības un Federal Aviation Administration standartiem atrodas Sandjego. Skola sagatavo un piedāvā konkurētspējīgus aviācijas jomas speciālistus. Šeit ir iespējams mācīties gan komerciālā lidojuma pilota profesiju, gan privātā pilota kvalifikācijai. Pasniedzēji ir kvalificēti piloti ar ilgu gadu pieredzi lidošanā. Tāpat arī tehniskie darbinieki ir ļoti kvalificēti un pieredzējuši, lai nodrošinātu lidaparātu drošību.

Skolai ir 16 dažādas lidmašīnas, kuras izmanto treniņos:
Cessna 152,
Cessna 172
Piper Arrow
Piper Seneca

Sandjego ir pazīstama ar savām skaidrajām debesīm, kas būs lielisks palīgs mācību laikā. Skola atrodas vien 20 minūšu attālumā no pilsētas centra. Lidosta, kas tiek izmantota treniņiem sastāv no 6 skrejceļiem, kontroles torņa, navigācijas tehnikām un šeit darbojas arī vairāki uzņēmumi, kas saistīti ar aviācijas jomu. Šai vietai ir viegli piekļūt ar sabiedrisko transportu.

Ja nevēlies doties uz Sandjego, piedāvājam pilotu skolu Floridā. Šajā skolā, pēc komerciālā pilota licences saņemšanas, ir iespēja palikt darbā par instruktoru un, lidojot kopā ar jaunajiem pilotiem, iegūtu maksimālu lidojuma stundu skaitu, kas ļautu sasniegt augstākopilotu sertifikāciju īsā laika posmā.


Programmas

Komercaviācijas pilota licence (50/52 nedēļas)

Kurss paredzēts tiem pilotiem, kas izvēlas vadīt viena (50 nedēļas) vai vairāku (52 nedēļas) motora lidmašīnas komerciālos nolūkos.

Pēc programmas beigšanas, Jūs varat lidot Vizuālo meteoroloģisko apstākļu redzamības zonā (VFR - Visual Flight Rules) - lidojums skaidros laika apstākļos, redzamība ne mazāka par 5 km un lidojums ārpus mākoņiem (atkarībā no gaisa telpas un gaisa kuģa klases var tikt noteikti atšķirīgi ierobežojumi).

Mācību maksā iekļauts:
- lidošana ar lidmašīnām: 120 stundas. 50 stundas ar pasniedzēju, 70 stundas solo)
- maksa par lidošanas eksāmeniem;
- teorija, tai skaitā mācību materiāli:
aeronavigācijas pamatzināšanas;
Privātpilota licence;
Komercaviācijas pilota licence;
lidojumu instruktāžas;
- aprīkojums un materiāli, piemēram,
Navigācijas dators;
transportieris;
Aeronavigācijas kartes;
Civilās aviācijas noteikumi;
Civilās aviācijas kārtības noteikumi;
Aeronautikas publikācijas;
1 pāris tumšas bikses, 2 balti krekli, 1 tumša kaklasaite, 1 tumšs džemperis, 1 cepure u.c.

Privātās aviācijas pilota licence (PPL) (16 nedēļas)

Pēc programmas beigšanas, Jūs varat pilotēt vienpilota gaisa kuģi vizuālos meteoroloģiskos apstākļos (VFR) gaišā diennakts laikā. Ja privātpilots vēlas veikt lidojumus instrumentālos meteoroloģiskos apstākļos (IFR), tad ir jāiegūst instrumentālo lidojumu kvalifikācija (IR - Instrument Rating).

Atgriežoties Latvijā varat to pārvērst / pielīdzināt šeit esošajām licencēm. Ar saviem jautājumiem varat vērsties Civilās Aviācijas aģentūrā. Šī licence ir paredzēta tikai Jūsu privātajām vajadzībām. Privātpilotiem nav atļauts veikt komerclidojumus, t.i. pārvadāt pasažierus vai kravu par maksu un saņemt atlīdzību par pilota darbu.

Mācību maksā iekļauts:
- lidošana ar lidmašīnām - 35 stundas
- teorija
aeronavigācijas pamatzināšanas (tai skaitā mācību materiāli un eksāmens)
PPL (tai skaitā mācību materiāli un eksāmens) - 70 stundas
- lidojumu instruktāžas;
- PPL licences izsniegšana;
- aprīkojums un materiāli, piemēram,
Navigācijas dators;
transportieris;
Aeronavigācijas kartes;
Civilās aviācijas noteikumi;
Civilās aviācijas kārtības noteikumi;
Aeronautikas publikācijas.

Uzņemšanas noteikumi
- jābūt pabeigt vidējai izglītībai
- minimālais vecums 18 gadi
- angļu valodas zināšanu līmenis IELTS 6.0, TOEFL 550 vai TOEIC 700
- jābūt veiktai medicīnas pārbaudei. Medicīnisko pārbaudi var veikt tikai autorizēts aviācijas medicīnas eksaminētājs vai sertificētā aviācijas medicīnas centrā. Medicīniskajā eksaminācijā tiek veikta dzirdes, redzes un vispārējā veselības pārbaude.

Dzīvošana

Dzīvošana ģimenē:
Maksa mēnesī ir aptuveni 850 - 950 USD (atkarībā no dzīvošanas apstākļiem), 2x ēdināšana (brokastis un vakariņas) un gultas veļa iekļauta cenā.
Ir studenti, kuri ģimenēs dzīvo visu mācību laiku, ir studenti, kuri dzīvošanu ģimenē izvēlas tikai sākuma posmam un pēc tam paši atrod dzīvesvietu citur.

Dzīvošana studio tipa dzīvoklī:
Dzīvoklis mēnesī izmaksā aptuveni 840 USD. Parasti dzīvoklī ir nepieciešamās mēbeles un sadzīves tehnika. pašam jāparupējas par personiskajām lietām (piem. dvieļiem, gultasveļām, traukiem gatavošanai utt.).

 

Ekskursijas un aktivitātes

Sandjego ir kosmopolītiska pilsēta ar iedzīvotājiem no visas pasaules. Šī vieta ir pazīstama ar savām zilajām debesīm un lielisko klimatu. Tieši tādēļ jaunie piloti ir ļoti iecienījuši šo vietu, jo lidošana šeit ir tīrā izprieca.

Ārpus mācībām Sandjego piedāvā dažādas izklaides iespējas, sākot ar peldēšanu un sērfošanu, braukšanu ar riteņiem, pārgājieniem kalnos, pasaules līmeņa golfa laukumiem līdz aktīvai naktsdzīvei un lieliskiem kultūras pasākumiem visa gada garumā.

 

Cenas

Cenas norādītas USD

Komercaviācijas pilota licence (52 nedēļas) - no 47 510
Komercaviācijas pilota licence (50 nedēļas) - 
no 40 590

Privātās aviācijas pilota licence (16 nedēļas) - no 16 500


Dzīvošana ģimenē: aptuveni 850 - 950 USD mēnesī (2x ēdināšana)
Dzīvošana studio tipa dzīvoklī: aptuveni 
no  840 USD mēnesī (bez ēdināšanas)


Veselības pārbaudes pirms lidojumu uzsākšanas - 500 USD


Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: info@izglitiba-arzemes.lv, Tel. (+ 371) 67844445San Diego Pilot training international, 2015

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv