Studē ASV
vai
Lielbritānijā
   
Abacus Mācies
Oksfordā
  
EU Biznesa
studijas

Vidusskola
Kembridžā
   
Mācies
prestižā
koledžā
   
Mācības
ASV
   

Angļu valoda
kūrortā

   
Mācies
Austrālijā
   
 
Mācies angļu
valodu
   
     
Mācības
juristiem

 
Finanses un
bizness
Londonā
 
   
   
   
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 

 


Skolas apraksts

Universitāte ir privāta bezpeļņas augstskola, kas atrodas Virdžīnijas štatā Feirfaksā, Vašingtonas tuvumā. Universitātei ir draudzīga vide ārzemju studentiem, jo tajā mācās 90% internacionālo studentu un daļa no mācībspēkiem nāk no citām pasaules valstīm. Piedāvājumā gan bakalaura, gan maģistra studiju programmas, kā arī angļu valodas nodarbības un viena gada sertifikātu programmas konkrētām nozarēm. Modernā universitāte dibināta 1998. gadā un tajā studē ap 1200 studentu; labākajiem studentiem tiek nodrošinātas apmaksātas studijas. Tās priekšrocība ir atrašanās vieta -  kosmopolītiskā vide, ko nodrošina Vašingtonas tuvums, sniedz plašas prakses iespējas uzņēmumos.

  


Programmas

Bakalaura studijas 4 gadi, 120 kredītpunkti, 40 dažādi mācību kursi

Bakalaura grāds datorzinātnēs.
Programma sniedz zināšanas un prasmes risināt problēmas, kas saistītas ar informācijas sistēmām komerciālos un finanšu uzņēmumos un valdības iestādēs. Studijas beidzot Jūs iegūsiet: izpratni par algoritmiem, informācijas sistēmu (interneta mājaslapu)  veidošanu un uzturēšanu, prasmes strādāt ar datu bāzēm un to infrastruktūru, efektīvas komunikāciju prasmes, spēju strādāt individuāli un sadarboties grupās. Programmā ietilpst:
Pamata kursi (54 kredītpunkti) datorika, programmēšana, algoritmu analīze, datubāzes un to drošība, programmatūru inženierija utt.
Izvēles kursi (30 kredītpunkti) prakse, IT  un servisa menedžmenta projekts, operētāj sistēmu drošība, programmēšana mobilām ierīcēm, karjeras plānošana, specifiskas tēmas datorikā un IT  utt.
Vispārējie kursi (36 kredītpunkti) matemātika, sociālajās zinātnes, laboratoriju zinātnes, akadēmiskā rakstība utt.

Bakalaura grāds biznesa administrēšanā. Programmas sagatavo studentus darbam vadošajos amatos biznesa jomā. Tā kā nākotnē pieaugs nepieciešamība uzņēmēj darbību apvienot ar atbildību par sabiedrības un vides ilgtspējību, tad studiju procesā tiek veicināta dažādu zinātņu apvienošana. Programmā ietilpst:
Pamata kursi (24 kredītpunkti) - finanšu grāmatvedība, ievads biznesā, vadībā un mārketingā, karjeras plānošana un attīstība, IT zinātnes, ievads statistikā, biroja programmatūras.
Profesionālie kursi (30 kredītpunkti) - informācijas sistēmu un vadības grāmatvedība, ievads finansēs, biznesa likumdošana, organizāciju teorijas, operāciju vadība, bizness politiskajā un sociālajā vidē, mikro un makro ekonomika, biznesa pētniecības projekts.
Izvēles kursi (12 kredītpunkti) - biznesa likumdošana, sabiedriskās attiecības, mazā biznesa vadība, prakse, projektu vadība, valodas.
Vispārējie kursi (36 kredītpunkti) - biznesa angļu valoda, komunikācijas prasmes, akadēmiskā rakstība, matemātika, sociālās zinātnes, laboratoriju zinātnes, vēsture utt.
Izvēles novirzieni (18 kredītpunkti):
Finanses – investīcijas, finanšu analīze un novērtēšana, starptautiskās un korporatīvās finanses, mikro un makro ekonomika.
Starptautiskais bizness – imports un eksports, investīcijas, starptautiskais bizness un mārketings, stratēģijas un finanses starptautiskā vidē.
Mārketings – reklamēšana un pārdošanas vadība, bezpeļņas mārketings, pakalpojumu un starptautiskais mārketings, mārketinga pētniecība.

Maģistra studijas 36 kredītpunkti, 12 dažādi mācību kursi. Studijas pieejamas šādās jomās:
Biznesa administrācija, Informāciju sistēmu zinātne/menedžments, datorzinātnes, IT, programmatūras inženierija.

Viena gada sertifikāta programma 18 kredītpunkti, 8 dažādi mācību kursi
Sniedz iespēju profesionāļiem vai topošajiem studentiem uzsākt viena gada studijas, lai paaugstinātu veiksmīgas karjers iespējas. Mācības pieejamas trīs jomās:
Medicīnas administrēšanas asistents – pacientu attiecības, cilvēkresursu vadība, likumdošana un ētika medicīnas darbiniekiem, medicīniskā terminoloģija, grāmatvedība un apdrošināšana, bioloģija un anatomija, prakse.
Maza uzņēmuma vadība - finanšu grāmatvedība, ievads biznesā, vadībā un mārketingā, biroja programmatūras, mikro ekonomikas pamati, organizāciju teorijas, biznesa likumdošana.
Starptautiskais bizness – imports un eksports, starptautiskais bizness un mārketings, stratēģijas un finanses starptautiskā vidē, organizāciju teorijas, komunikāciju prasmes.

Intensīvā Angļu valodas programma 300 mācību stundas semestrī pilna laika studijām
Sagatavo akadēmiskām mācībām atkarībā no vēlamā studiju virziena un valodas līmeņa. Beidzēji var iestāties universitātes programmās bez TOEFL sertifikāta. Mācību maksa ir samērīgā līmenī, mācību laikā notiek izbraucieni, semināri un līdzīgi pasākumi. Piedāvājumā biznesa angļu valodas kursi, akadēmiskā vārdu krājuma uzlabošana, TOEFL sagatavošanās vai Amerikas kultūras studijas. Kursus var uzsākt septembrī, janvārī, aprīļa un jūnija beigās.

Dzīvošana

Universitāte nepiedāvā kopmītnes, bet labprāt palīdzēs ar dzīvesvietas atrašanu.

Privātie apartamenti – piemērots tiem, kas vēlas dzīvot patstāvīgi, kā arī kopā ar citiem studentiem dzīvokļos vai dzīvojamajās mājās, vienvietīgās vai divvietīgās istabās. 

Viesģimene – piemērots tiem, kas vēlas dzīvot ar amerikāņu ģimeni; Jūs uzlabosiet savas angļu valodas zināšanas un iepazīsiet amerikāņu paražas. Dzīvošana ģimenē nozīmē, ka Jums būs sava guļamistaba, kurā būs pieejams internets un ja izvēlēsieties – arī privāta vannasistaba. Vannasistabu var izvēlēties arī dalīt ar citiem mājas iemītniekiem, tāpat būs pieejams televizors un telefons. Mājās būs iespējams arī mazgāt drēbes. Parasti viesu ģimenes tiek piemeklētas pēc iespējas tuvāk universitātei vai arī tuvu publiskajam transportam, kas Jūs nogādās līdz mācību vietai.

Ēdināšanu varat izvēlēties pēc saviem ieskatiem:
– Bed & Breakfast (brokastis 7 dienas nedēļā)
– Deluxe (brokastis 7 dienas nedēļā un vakariņas 4 dienas nedēļā)
– Supreme (brokastis un vakariņas 7 dienas nedēļā)

Ekskursijas un aktivitātes

Studentu aktivitātes palīdz studentiem izmēģināt un pieredzēt ko jaunu, paplašināt interešu loku un socializēties ar pārējiem studentiem. Tiek iedrošināts piedalīties kultūras, sociālajos un rekreācijas pasākumos, kas ir kalpo kā daļa no augstākās izglītības.

Studentu klubi – domāti tiem, kas vēlas attīstīt vadības, profesionālās un personīgās spējas, kas noderēs pēc studiju beigām. Palīdz satikt jaunus cilvēkus, dalīties ar idejām un iepazīt savu potenciālu.  Starp studentu klubiem ir Sporta klubs, kas studentiem palīdz sasniegt viņu mērķus sportā. Studenti organizē izbraucienus uz Ņujorku, Vašingtonu un citām tuvējām pilsētām.

    

Cenas

Cenas norādītas USD

 

Programma Cena semestrī
Bakalaura programmas  no 5 064
Maģistra programmas  no 6 354
Viena gada sertifikāta programmas  no 5 064
Intensīvie angļu valodas kursi
(7 nedēļas)
 no 1 400

 

Viesģimenē:
Bead & Breakfast: no 775 $/mēnesī
Deluxe: 
 no 900 $/mēnesī
Supreme:  no 975 $/mēnesī

Izvēloties dalīt savu dzīvojamo telpu ar kādu izmaksas var samazināt līdz pat ~ 500$ mēnesī. Vidēji gadā students iztērē 9000 $ par dzīvošanu un aptuveni 200 $ par mācību grāmatām semestrī.

Papildus izmaksas:
Reģistrācijas maksa: 150 $
Maksa par dažādiem studentu servisa pakalpojumiem: 75 $
Veselības apdrošināšana: pavasarī un vasarā 490 $, rudenī 240 $
Angļu valodas tests iestājoties: 30 $
Aptuvenā maksa par mācību materiāliem vienam priekšmetam: 100 $
Studenta apliecība: 10 $
Dokumentu sagatavošana, kad studijas tiek beigtas: 100$

Dzīvošana
Privātie apartamenti no 500 līdz 1000 $ mēnesī


Visas norādītās cenas ir informatīva rakstura. Lai noskaidrotu precīzākas cenas rakstiet uz info@izglitiba-arzemes.lv


VIU 2015

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv