Studē ASV
vai
Lielbritānijā
   
Abacus Mācies
Oksfordā
  
EU Biznesa
studijas

Vidusskola
Kembridžā
   
Mācies
prestižā
koledžā
   
Mācības
ASV
   

Angļu valoda
kūrortā

   
Mācies
Austrālijā
   
 
Mācies angļu
valodu
   
     
Mācības
juristiem

 
Finanses un
bizness
Londonā
 
   
   
   
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 

 


Skolas apraksts

Šī akadēmija ir lieliska 21. gadsimta izglītības iestāde! Tā atrodas Ņujorkā un Losandželosā (Holivudā), mācības tajā izvēlas Holivudas slavenības, piemēram Stīvena Spilberga dēls, Pirsa Brosnana dēls, Mureja Abrahama dēls, režisora Luka Bessona («Piektais Elements», «Nikita») māsas, režisora Pitera Bogdanovicha meita, lai apgūtu aktiermākslu pasaules līmenī.

Akadēmija piedāvā sekojošas programmas:
kino režija,
dokumentālā kino režija,
digitāla kino režija,
montāžas režija,
kino dramaturģija,
kino producēšana,
digitālā žurnālistika,
3D animācija.

Šī ir izcila izglītības iestāde, kas piedāvā kvalitatīvu apmācību kinomākslā, aktiera meistarībā un 3D animācijā. Kursi un kinomākslas skola piedāvā intensīvas un praktiskas mācības, kas dod studentiem iespēju attīstīt savas personīgās, radošās iemaņas līdz maksimāli iespējamam līmenim. Mācību plānu izstrādājuši studenti un pasniedzēji no visas pasaules, lai programmas būtu vispusīgas, intensīvas un ietvertu sevī vadošo pasaules kino skolu pieredzi.

Akadēmija pārņēmusi labākās idejas no vadošajām skolām un izstrādājusi alternatīvas pieejas, kuras nodrošina īpaši noturīgus pamatus kinomākslā, aktiera meistarībā vai animācijā, kā arī atbilst daudzveidīgajām studentu vajadzībām.
 

Mācību process sastāv no lekcijām, praktiskām nodarbībām - pieredzes, kuru iegūst filmas uzņemšanas laikā. Studenti uzņem filmas un spēlē lomas, vai rada trīsdimensiālu animācijas modeli.

Kino uzņemšanas darbnīcās katrs students uzstājas scenārista, režisora, producenta un montāžista lomās savā filmā. Studenti palīdz citiem komandas biedriem operatora un operatora asistenta lomās, kas dod iespēju visiem studentiem iegūt vispusīgu darba pieredzi uzņemšanas laukumā. Aktiera meistarības un multiplikācijas semināri daudzveidīgi un vispusīgi attīsta studentus.

Studentu skaits klasēs ir ierobežots, kas dod iespēju individuāli pieiet katra studenta vajadzībām un uzlabo studenta un pasniedzēja sadarbību. Akadēmija tiecas radīt vidi, kurā veselīga konkurence ir nosacījums personības attīstībai un pilnveidei.
Skolā radīta pozitīva atmosfēra, kas ir vajadzīga, lai mācību process būtu ražīgs! Lai kļūtu par režisoru, aktieri vai gleznotāju-multiplikatoru ir nepieciešams iedziļināties procesā.

Pateicoties ikdienas praktiskajām nodarbībām un studentu darba organizācijai, studentiem tiek dota iespēja iegūt neatsveramu pieredzi.

Režisoriem ir jāizpilda dažādi vizuāli, dramatiski un tehniski uzdevumi. Aktieru uzdevums ir radīt dzīvus personāžus, parādīt viņu stāstu dzīvē. Trīsdimensiju tehnoloģiju multiplikatoriem ir jārada iedomāta pasaule un varoņi. Pasniedzēji atbalsta studentus un palīdz studentiem virtuozi stāstīt savus stāstus.

Casting


Programmas

Programmas
Visas mācību programmas ir izveidotas, lai attīstītu gan personīgo, gan komandas profesionalitāti. Galvenais mērķis ir izglītības programma, kas sniedz efektīvu apmācību un profesionālo pieredzi.

Bachelor of Fine Arts
Filmmaking
Acting for Film
Screenwriting
Animation
Game Design
Liberal Arts and Sciences

Master of Fine Arts
Filmmaking
Acting for Film
Producing for Film & TV
Screenwriting
Documentary
Cinematography
Game Design
Photography

One-Year Master of Arts
Film & Media Production

Associate of Fine Arts
Filmmaking
Acting for Film
Producing for Film & TV
Screenwriting
Game Design

Programma "Kino režija"

Mācības notiek: Universal studijā, Losandželosā, Ņujorkā

Akadēmija piedāvā mācību programmu Kino režisors (MII) Maģistra grādam specialitātē. Studenti var izvēlēties kur mācīties: Ņujorkā, Universal, Losandželosā. Otrā kursa studentiem mācības notiek studijā Universal.

Maģistra programma ir 4 - 5 semestriem, tā piedāvā studentiem pilnvērtīgu kursu, kā arī iespēju vadīt režiju pilnmetrāžas mākslas filmai otrajā mācību gadā.

Apmācību programma sastāv no dažādiem priekšmetiem. Sakarā ar to, ka kino ražošanas process ietver sevī vairākas nozares, studenti apgūst mākslas un intelektuālās sfēras, kas ietekmēja slavenus režisorus un viņa darbus. Maģistra programma ir orientēta uz video iestudējumu. Programma ir izstrādāta 4000 stundām, kurās ir iekļauta teorija un prakse. Programmas gaitā studenti raksta scenāriju, filmē un montē 9 darbus.

Pirmajā mācību gadā studenti apgūst teorētiskas zināšanas un filmas uzņemšanas pilno kursu, kura pamatā ir darbs kino studijā.

Otrajā mācību gadā studentiem tiek piedāvāts specializēts fakultatīvs kurss, lai attīstītu pieredzi.

Pirmais semestris
Visi ir iesaistīti dažādos procesos - režijas vadīšanā, dramaturģijā, filmu uzņemšanā, apgaismojumā, ciparu montāžā, darbā ar aktieriem, kā arī semināros par producēšanu.

Studenti izmanto savas zināšanas, lai uzņemtu filmas, strādājot grupās, kad katrs students raksta scenāriju, producē, vada režiju un montē četras filmas (kas ir 10 minūšu garas), katrs students izpilda obligāto operatora-režisora lomu, operatora un gaismotāja palīga lomu.

Teorētisko un praktisko nodarbību apvienošana sagatavo studentus darbam otrajā semestrī.

Lekciju kurss ietver sevī augstāko režijas līmeni, režisora darbu ar aktieriem, darbu ar kameru, kinematogrāfiju, sinhronu ieskaņošanu, producēšanu, režisora praksi, sinhronu skaņas montāžu un skaņas dizainu. Teorētiskās apmācības un uzdevumi ir vērsti uz to, lai radītu projektu. Scenāriji, ko raksta studenti pirmā semestra beigās, tiek izmantoti daudzu priekšmetu studēšanas procesā.

Otrais mācību gads

Otrā mācību gada laikā visiem studentiem ir jāiziet specializāciju kurss, jāpiedalās dažādu filmu iestudējumos, jādemonstrē patstāvīgi izpildītais diplomprojekts, jānoliek visas ieskaites un darbi, lai veiksmīgi pabeigtu kursu un pārietu uz Mākslas Maģistra grādu specialitātē "Kinorežisors". Alternatīvais variants paredz vēl vienu obligātu semestri.

Tiem, kas vēlas pietiekties programmai ir jābūt bakalaura grādam.

Maģistra specialitāte "Kino producents"

Mācības notiek: Universal studijā, Holivudā, Ņujorkā

Klātienes programma ir 4 - 5 semestri. Programma ir virzīta uz to, lai iedvesmotu un pamudinātu uz daiļradi nākamos producentus. Saskaņā ar aktīvu mācību plānu studenti saņem dažādas zināšanas, kas nepieciešamas profesionālo mērķu sasniegšanai. Jūs varat apgūt doto programmu studijā Universal Losandželosā. Tāpat studentiem tiek piedāvāts nolikt ieskaites un izpildīt pirmā mācību gada kursa projektu Ņujorkā, Universal kinostudijā Losandželosā. Otrā apmācības gada gaitā visi studenti darbojas Universal studijā.

Tiem, kas vēlas pietiekties programmai ir jābūt bakalaura grādam!
Piedāvātais apmācību modelis atšķiras no vispārizglītojošas programmas ar to, ka tiek dotas neatsveramas praktiskās zināšanas.

Directors

Dzīvošana
Ekskursijas un aktivitātes

NY-Film

Cenas

Bakalaura programmas: no 12 000 - 14 000 USD / semestrī
Maģistra programmas: no 10 000 - 15 000 USD / semestrī
Viena gada programmas: 
no 28 000 - 38 000 USD / gadsUzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet:
info@izglitiba-arzemes.lv, Tel. (+ 371) 67844445.
New York Film Academy 2015


Mājas lapu izveide Allwebsites.lv