Studē ASV
vai
Lielbritānijā
   
Abacus Mācies
Oksfordā
  
EU Biznesa
studijas

Vidusskola
Kembridžā
   
Mācies
prestižā
koledžā
   
Mācības
ASV
   

Angļu valoda
kūrortā

   
Mācies
Austrālijā
   
 
Mācies angļu
valodu
   
     
Mācības
juristiem

 
Finanses un
bizness
Londonā
 
   
   
   
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 

 


Skolas apraksts

PilotsPiedāvājam doties uz Floridu, kur vienā no top 3 aviācijas skolām Amerikā, var iegūt pilota licenci 18 mēnešu laikā, kas dos iespēju lidot gan ar mazākām, gan lielākām lidmašīnām. Šī apmācība aizņem aptuveni 13 mēnešus. Mācību programmu ir pārbaudījuši un sertificējuši arī FAA (Federal Aviation Administration) speciālisti, tas nozīmē, ka iegūstot sertifikātu - tiek iegūts arī augstas kvalitātes standarts. Tas, protams, nāk par labu darba tirgū.

Skola atrodas Deitonbīčā, kur aptuveni 360 dienas gadā ir labs laiks, kas ļauj studentiem lidot katru dienu. Un galu galā, studenti visu laiku neatrodas debesīs - viņiem ir iespēja izbaudīt lielisko Floridas klimatu un izklaides iespējas.

Skolai ir milzīgs tehniskais nodrošinājums. Mācības varēsi uzsākt simulatorā Frasca 141 Mentor / G1000. Kad pienāks laiks doties īstā lidojumā, varēsi izmēģināt tādus lidaparātus kā Cessna 172-SP NAV II aun NAV III (G1000), Diamond DA-42 Twin Star un Piper Seneca. Kopumā skolai pieder 35 dažādi lidaparāti.

PiloteApmācības kompleksā studentiem ir pieejams: izlidošanas un sagaidīšanas zonas, studentu atpūtas telpa, telpa instruktāžām, simulatori, imigrācijas birojs (skola palīdz saviem studentiem nokārtot DARBA VĪZAS, ja tie vēlas palikt un strādāt par instruktoriem), mācību telpas teorijas apgūšanai

Mācību laikā studenti apgūst tādus priekšmetus kā Electronic Flight Information Systems, Flight Management Systems, Crew Resource Management/Human Factors, Airline Interview Preparation un citus.

Mācību laikā studenti nolido aptuveni 200 - 225 stundas. Ar šo stundu skaitu nepietiek, lai varētu sākt strādāt lielajās avio kompānijās, tādēļ skola dod iespēju, nu jau sertificētajiem pilotiem, papildināt savu lidojumu pieredzi, apmācot jaunos pilotus. Tas dod iespēju, lidot kopā ar jaunajiem studentiem, iegūt lielāku pieredzi kā instruktoram, kas ceļ pilota vērtību, iegūt, tik ļoti nepieciešamās lidojumu stundas (beidzot programmu, kas ilgst aptuveni gadu, instruktors var būt nolidojis aptuveni 12 000 stundas) un vēl nopelnīt, jo skola maksā instruktoriem par viņu darbu.
Students, ja vēlas, var palikt un strādāt par pilotu instruktoru arī ilgāk, kas nozīmē, ka tad, kad tiek savāktas 15 000 lidojumu stundas, pilots var saņemt The Air Transport Pilot License (studenta minimālais vecums, lai iegūtu šo licenci - 23 gadi), kas ir augstākā kvalifikācija pilotiem.


Programmas

Piesakies tūlīt !


Mācības iespējams uzsākt jebkurā mēnesī. Par precīziem datumiem, lūdzu, sazinieties ar mums.

Uzņemšanas noteikumi:
1) Studentam jābūt vismaz 17 gadus vecam (privātpilotu licencei) vai 18 gadus vecam (komerciālās licences kursam). 23 gadu vecumu sasniegušie studenti var saņemt The Airline Transport Pilot licenci.
2) Jāaizpilda pieteikuma anketa.
3) Jāiesniedz medicīniskā izziņa, autovadītāja tiesību un pases kopijas, kā arī pilota licence (ja piesakās uz The Airline Transport Pilot kursiem).
4) Visiem studentiem ir nepieciešams iziet veselības pārbaudi un mācību laikā būt apdrošinātiem.

Privāto lidojumu pilots viena dzinēja lidaparātiem (Private pilot course)
Kursa mērķis ir sagatavot kvalificētu pilotu, kurš var lidot ar nelielu, privāto lidmašīnu. Kopumā, šis kurss paredzēts tiem cilvēkiem, kuri paši vēlas iegādāties nelielus lidaparātus un doties lidojumos savam priekam - bez komerciāliem mērķiem. Ar šo sertifikātu drīkst lidot dienā un naktī, ja ir skaidrs laiks un mākoņu nav.

Uz zemes, mācības parasti notiek no 15:50 līdz 18:00 katru darba dienu.

Pilota licence viena dzinēja lidaparātiem (Instrument course)
Kursa laikā studenti attīsta savas aerodinamiskās prasmes: novērtēt visu instrumentu atbilstību lidojumam, apgūst drošības prasības gan lidaparātiem, gan lidojuma pasažieriem, iemācās kā strādāt ar dažādām navigācijas sistēmām. Studenti arī apgūst diagrammu nolasīšanas prasmes, laika ziņu izmantošanu, lai sagatavotos lidojumiem, kā arī plānot lidojuma maršrutu.

Nokārtojot šo kursu uz zemes, jaunajiem pilotiem tiek dota atļauja praktizēt tālākās prasmes, lidojot. Uz zemes, mācības parasti notiek no 8:00 līdz 10:30 katru darba dienu.

Pilotiem ir iespējams lidot apgrūtinātas redzamības laikā, kā arī lidot, sadarbojoties ar gaisa satiksmes torņiem.

Lai uzsāktu šo kursu, ir jāiegūst privātā pilota sertifikāts.

Komerciālo lidojumu pilots (viena dzinēja lidaparātiem vai vairāku dzinēju lidaparātiem)
Pabeidzot šo kursu, pilotam ir iespējams lidot ar lielākām un mazākām lidmašīnām, jau ne tikai privātiem lidojumiem, bet arī komerciāliem mērķiem.

Mācību laikā studenti apgūst lidošanu VFR (Visual flight rules) un IFR (Instrument flight rules) apstākļos, piemēram, lidošana lielā augstumā, naktī, ziemā, virs kalniem, sliktos laikapstākļos utt. Kursa laikā tiek apgūti arī lidojumu noteikumi, drošības prasības, aerodinamika un laikapstākļi. Tāpat liela uzmanība tiek pievērsta svaram un balansam, lidmašīnu sistēmām un navigācijai lidojuma laikā, diagrammu sastādīšana un nolasīšana, kā arī lēmumu pieņemšana.

Lai uzsāktu šo kursu, ir jāiegūst privātā pilota sertifikāts vai Instrument course pilota licence.
Uz zemes, mācības parasti notiek no 10:30 līdz 13:00 katru darba dienu.

Pilots lidaparātiem ar multi-dzinēju
Studenti galvenokārt, papildus pārējām zināšanām, praktizēs manevru veikšanu, lai varētu nokārtot nepieciešamos testus un varētu iegūt šo pilotu licenci.

Studenti apgūs dažādas drošības prasības, kā vadīt lidaparāta komandu un apgūs aerodinamisko lēmumu pieņemšanu.

Pilotam ir atļauts komunicēt ar gaisa satiksmes torņiem un vadīt lidaparātu ar vairākiem dzinējiem. Pirms kursa uzsākšanas ir nepieciešams iegūt privātā vai komerciālā pilota licenci.

Uz zemes, mācības parasti notiek no 10:30 līdz 13:00 katru darba dienu.

CFI (Sertificēts lidojumu instruktors) / CFII (Sertificēts lidojumu instruktors Instrument kursam) / MEI (multi-dzinēju lidaparātu instruktors)
Šo sertifikāciju piloti varēs lidot un instruēt citus lidotājus viena dzinēja lidaparātos (CFI un CFII) vai multi-dzinēju lidaparātos (MEI). Papildus jau esošajām zināšanām konkrētā pilotu kursā, students saņems apmācību kabīnes instrumentu pareizā izmantošanā un drošas lidošanas apmācības. Studentiem būs jākārto rakstisks tests, kam jāparāda studenta prasmes un kompetence, lai varētu vadīt citus lidotājus.

Šīs kvalifikācijas iespējams iegūt vienīgi tad, ja ir iegūta pilotu sertifikācija. Ja ir apgūta lidošana ar viena dzinēja lidaparātu, tad arī instruktora kursu var iet tikai uz viena dzinēja lidaparātiem.

Uz zemes, mācības parasti notiek no 13:00 līdz 15:30 katru darba dienu.

Lai studentiem būtu vieglāk orientēties un iegūt visas nepieciešamās zināšanas skola piedāvā 2 sagatavošanas programmas, kas ļauj studentiem uzreiz iegūt nepieciešamās sertifikācijas, neizvēloties atsevišķus pilotu kursus, bet konkrētu programmu.
1) Profesionālā programma I - viena dzinēja lidaparātiem
Kopējais mācību ilgums - aptuveni 406 stundas

Mācību laikā students iegūst komerciālā pilota licenci, papildus iegūstot arī CFI un CFII instruktora sertifikātu, lai varētu papildināt lidoju stundas, strādājot ar jaunajiem studentiem.

Programmā ir iekļauti arī „The Unusual Attitude" un avārijas nolaišanās mācību kursi. Mācību laikā studenti izplāno un lido konkrētas situācijas, pārvar daždus šķēršļus, ar kādiem var saskarties lidojumu laikā un attīsta savas lēmumu pieņemšanas prasmes, kas šajā nozarē ir ļoti svarīgās un tiek augstu novērtētas. Pilotam ir jābūt gatavam atrisināt gan tehniskas problēmas, gan problēmas, kas var rasties maršrutu maiņas dēļ, laikapstākļu maiņas dēļ utt.

DA-42 sistēmas uz zemes ļauj studentiem sagatavoties jaunākajai tehnikai, kas ir sastopama šī brīža lidmašīnās un arī nākotnē plānotajos lidaparātos.

Pēc programmas pabeigšanas, pilots būs kvalificēts, lai strādātu par lidojumu instruktoru viena dzinēja lidmašīnās un varēs tālāk turpināt krāt savas lidojumu stundas kopā ar studentiem, lai varētu pieteikties ATP programmā, kuru pieprasa visas lidsabiedrības, kas vēlas pieņemt darbā pilotus.

2) Profesionālā programma II - multi-dzinēju lidaparātiem
Kopējais mācību ilgums - aptuveni 426 stundas

Šīs programmas pamat uzbūve ir tāda pati kā iepriekšējā programma, bet šeit studenti apgūst darbības un lidošanu multi-dzinēju lidaparātos.
Mācību beigās studenti saņem iespēju strādāt par instruktoru multi-dzinēju lidojumos, kā arī iegūt ATP pilota licenci.

The Airline Transport Pilot (ATP) programma
Kopējais mācību ilgums - aptuveni 1254 stunda

Šis kurss ir paredzēts studentiem, kuriem jau ir pieredze lidošanā.

Šī ir augstākā kvalifikācija, kādu pilots var iegūt, tādēļ arī prasības šajā kursā ir ļoti augstas un stingras. Studentam jau ir jābūt ievērojamai pieredzei lidošanā - vismaz 1500 lidojumu stundām. Minimālais studenta vecums, lai pieteiktos kursā ir 23 gadi. Studentam ir jābūt labam lidojumu reitingam sliktas redzamības apstākļos, valodas zināšanām ir jābūt ļoti labām, kā arī morāles standartiem - augstiem. Tāpat ir jābūt iegūtai pilota licencei Instrument course ietvaros, komerciālo lidojumu pilota licencei, multi-dzinēju lidaparātu licencei un CFI + CFII sertifikātiem. Instruktoru licences palīdzēs pilotiem ātrāk sakrāt nepieciešamās lidojumu stundas, lidojot kopā ar jaunajiem studentiem.

Šis sertifikāts dod iespēju pilotam darboties kā pilot-in-command (galvenajam pilotam), plānotajās aviokompāniju darbībās.

Šajā kursā, lidotāji papildus, simulatoros apgūs arī TurboProp un TurboJet sistēmas. Papildus piloti arī izies The Glass Cockpit kursu, kurā liels uzsvars tiek likts un pilotu kabīnē esošā inventāra izmantošanu un labākas komunikācijas veidošanu starp galveno pilotu un otro pilotu.

6 nedēļu kurss gaisa torņu dispečeriem
Šis kurss sagatavo profesionāļus, kas strādā kā lidojumu dispečeri - sazinoties ar lidmašīnām, organizējot lidmašīnu kustību gan lidostās, gan gaisā.

Mācību laikā tiek apgūti tādi kursi kā: meteoroloģija, FAA (Federal Aviation Administration) regulas, lidmašīnu veidi un sistēmas, gaisa satiksmes kontrole, lidojumu plānošana u.c. Tieši dispečeri ir tie, kas kontrolē katru lidojumu, kas ierodas un dodas prom no lidostas, strādājot ciešā kontaktā ar visiem pilotiem, kuri atrodas lidmašīnās.

Studenti, kuriem ir komerciālo pilotu licence, Instrument kursa licence vai CFI licence var šo kursu iziet 3 nedēļu laikā.

Dzīvošana

Skola palīdz atrast dzīvojamo platību, kā arī piemeklē kādu studentu, ar kuru kopā var īrēt dzīvesvietu. Skolai ir izveidota sadarbība ar vairākām dzīvokļu izīrēšanas kompānijām, kas palīdzēs atrast vispiemērotākos dzīvošanas apstākļus.

Dzīvošanas izmaksas variē no 450 līdz 900 USD mēnesī.

house 1house 2house 3

Ekskursijas un aktivitātes

Pilsētā ir daudz veikalu, kultūras un izklaides  centru, muzeju, teātru, naktsklubu un diskotēku, kazino, sporta  kompleksi, baseins. Netālu no skolas var  nodarboties ar tādiem sporta veidiem kā boulings, teniss, golfs, peldēšana. Koledžas pilsētā darbojas studentu apvienības, kurās iesaistās arī ārvalstu studenti. Kopā darbojas 30 interešu klubi un organizācijas un studentu aktivitāšu ofiss.

Cenas

Reģistrācijas maksa - 550 USD

Privāto lidojumu pilots viena dzinēja lidaparātiem - 12 463 USD
Pilota licence viena dzinēja lidaparātiem (Instrument kurss) - 10 557 USD
Komerciālo lidojumu pilots - 25 918 USD
Pilots lidaparātiem ar multi-dzinēju - 9 668 USD

CFI (Sertificēts lidojumu instruktors) - 8 738 USD
CFII (Sertificēts lidojumu instruktors Instrument kursam) - 7 172 USD
MEI (multi-dzinēju lidaparātu instruktors) - 15 968 USD

Profesionālā programma I - 47,539 USD
Profesionālā programma II - 61,480 USD

ATP programma (apgūstama tikai pēc vienas no profesionālās programmas pabeigšanas) - 10,911 USD

Pilnais instruktoru kurss (CFI + CFII + MEI) - 20,501 USD

Dispečeru programma:
6 nedēļas - 5 449 USD
3 nedēļas - 3 449 USD

Mācību maksā ir iekļautas mācības, mācību materiāli, kā arī lidojumu stundas (aptuveni 200 stundas).

Mācību maksu maksāt pa daļām, izveidojot savu maksāšanas plānu.


Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet:
info@izglitiba-arzemes.lv, Tel. (+ 371) 67844445


Phoenix East Aviation 2016

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv